Nowy użytkownik

Zaczęty przez PBT_marian_boss, 13 Marzec 2007, 13:26

bartsob5

Cytat: "czajmen"
2. tam gdzie przeliczyles jakis WU, projekt jeszcze sie nie zsynchronizowal

a wlasciwie: projekt nie wyeksportowal jeszcze statystyk... poczekaj tak do piatku, powinno byc juz ok...

MJ19

Cytat: "bartsob5"
Cytat: "czajmen"
2. tam gdzie przeliczyles jakis WU, projekt jeszcze sie nie zsynchronizowal

a wlasciwie: projekt nie wyeksportowal jeszcze statystyk... poczekaj tak do piatku, powinno byc juz ok...

I jeszcze dodałbym jedno.Spodziewaj się,że w różnych miejscach Twoje statystyki będą wyglądały różnie.Raz mniej,raz więcej.Ale nie martw się to normalka.Ot taki psikus BOINC-owy :wink:

Pigu

różne systemy statystyk ściągają dane z serwerów o różnych godzinach ;)

slawek9

jak widać tabelka już jest :D tylko nadal nie mogę podłączyć się do nowego projektu
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=ec3d8c0a06a53bbcf26cc360fee76555][/url]

Tomislaw

Cytat: "slawek9"jak widać tabelka już jest :D tylko nadal nie mogę podłączyć się do nowego projektu
Co chciałbyś liczyć ?



Pigu


slawek9

---------- 23:16 19.07.2007 ----------

myślałem narazie o www.worldcommunitygrid.org

---------- 00:53 ----------

przyłączyłem nowy projek tylko zastanawiam się czy będzie w tabeli uwzględniał dwa...
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=ec3d8c0a06a53bbcf26cc360fee76555][/url]

sourcerer

Badz spokojny, beda napewno widoczne.

AL

Jest to tylko kwestia czasu.

Tomek

Witam wszystkich :)

Po kilkunastu dniach i przeliczeniu paru jednostek mogę powiedzieć, że dołaczyłem :)

Pozdrawiam,
Tomek

Bober

Witamy i życzymy dobrej zabawy  :D

Tomek

zabawa fajna ... mam nadzieje ze juz niedlugo bede mogl sie wpisac jako dziesieciotysiecznik :)

MJ19

Zabawa jest iście przednia za z mojej strony chciałbym jeszcze namówić do częstego zaglądania na forum :)

czajmen

dokladnie :)

Tomek nawet nie zaobaczysz kiedy będziesz miec te 10 tysiecy
er Wille zur Macht


michaou

no to po dlugiej nieobecnosci i ciszy z mojej strony troche na forum sie porozbijam i chcialbym zapytac skad macie te statystyki w podpisach? moze ja tez sobie taka dolacze i bedzie wiadomo do czego sie zblizam, przepisalem juz wszystkie projekty po grupe boinc@poland, lacznie z climateprediction, ktory dawno temu odpuscilem ze wzgledu na coraz to wieksze probki i moj komp juz nie dawal im rady, na stronie projektu sa gdzies minimalen wymagania, no i rzeczywiscie nie siegam ale ponoc wychodzi jakas beta ktury bedzie mozna liczyc na slabszych z lepszym powodzeniem, wiec kto wie, moze w climate... znow rusze :)

AL

#55
Co do climata - to prawda, że beta wypuszcza jednostki o mniejszych wymaganiach. Dodatkowo niedawno pojawiła się w zwykłym climacie opcja - w której możemy wybrać jaki rodzaj jednostek chcemy przeliczać (m.in. możemy sobie wybrać jednostki do przeliczania z mniejszymi wymaganiami sprzętowymi).

michaou

o dziekuje, zupelnie zapomnialem o opcji szukania ;)
mozna wybierac , powiadasz? noooo , to bardzo dobra wiadomosc :) moze wroce do tego

Aptus

Witam wszystkich ;)
Niedawno zacząłem liczyć i dołączyłem się do waszego zespołu. Na razie licze Leiden i QMC. Mam tylko jeden problem w obu projektach mam różne CPID, myśle że to wynik jednoczesnego przyłączenia się do nich. Co z tym fantem zrobić? Czy wystarczy odnowić CPID w BOINCStats?

jaskij

Jeśli liczysz oba z tego samego kompa, to po jakimś czasie samo się poprawi. Ja w pewnym momencie miałem trzy CPID... dokładnie z 3-4 dni temu...
A tak w ogóle to witam ;P

Aptus

Zapomniałem dodać, że zaprzęgłem do pracy już dwa komputery :D

AL

Cytat: "Aptus"Zapomniałem dodać, że zaprzęgłem do pracy już dwa komputery :D
Po pierwsze witam gorąco! Po drugie im więcej komputerków tym lepiej. Po trzecie - byleś miał na jednym z nich wszyskie projekty - wtedy ten jeden komputer będzie synchronizatorem międzyprojektowym (wystarczy, że na nim będą wszystkie projekty w których liczysz, nie musisz nawet na nim ich wszystkich liczyć - wystarczy jeden ulubiony a w reszcie projektów na tym komputerze możesz dać "no new tasks". No i od czas do czasu zaktualizuj jeszcze tylko wszystkie projekty z tego komputera i będzie git). Po trzecie - przy zakładaniu kont w obu projektach powinieneś użyć dokładnie tego samego adresu mailowego, hasła i Nicka - inaczej o synchronizacji nie ma mowy. Po czwarte - na jakąkolwiek reakcje ze strony BOINCstats po wprowadzeniu zmian/poprawek/synchronizacji trzeba czekać z regóły dzień lub dwa.
Pozdrawiam i życzę miłego liczenia w naszym zespole.

PBT_Dragon

Serdecznie witam szanowne grono forumowiczów.

Pigu

i my również  8)

jaskij


TERVEPERKELE

Witam na pokładzie !

kret


xhpmaks

Witam.
Przypomniałem sobie czasy jak zbierałem punkty w seti@home, postanowiłem wesprzeć jakiś projekt
tego typu poszukałem w sieci znalazłem BOINC, mniej więcej tydzień temu przystąpiłem do Einstein@home.
Na dzień dzisiejszy zebrałem ponad 10 tys punktów.

Pozdrawiam
Mariusz

P.S. Dopisałem sobie statystykę w profilu :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=8f7f784d9627fcd698c869545e4da333][/url]

Bober

Serdecznie witamy  :D

jaskij

Dokładnie, witamy bardzo serdecznie :)

michaou

witam, widzę, że ten wątek zamarł na rok

powróciłem do liczenia... ;)    po różnych zawirowaniach.

od mojego posta poprzedniego (na drugiej stronie jest) nieweile sie zmienilo w temacie liczenia, obstaje przy rosetta , dolaczylem do World Community Grid, oraz yoyo

Zapuscilem na dwa komputery. Mocne nie sa ale gotowe by znow wesperzc kilka projektow.

Bober

Witamy z powrotem  ;D

Troll81

witaj synu marnotrawny :D

KrzychuP

Witamy i czekamy na pierwsze rezultaty.

Primoza

#73
Witam wszystkich. Liczę od 2 dni i to dzięki wam. Na razie 2 dwujajowce na pokładzie. Na forum zaglądać będę raczej co dzień. Podoba mi się pomysł z projektem miesiąca - już liczę w Enigmie Pozdrawiam  ;D

Bober

Nooo super. Serdecznie witamy  ;D

emik

#75
witam kamrrrata w naszej wesołej kompaniji ;D

post nr 600 :ph34r:


REPAIRMAN

Cytat: Primoza w 28 Wrzesień 2008, 18:45
Witam wszystkich. Liczę od 2 dni i to dzięki wam. Na razie 2 dwujajowce na pokładzie. Na forum zaglądać będę raczej co dzień. Podoba mi się pomysł z projektem miesiąca - już liczę w Enigmie Pozdrawiam  ;D

A witamy  nowego kamrata licz licz beczka rumu czeka na Ciebie ;)

Mori

Mamy nadzieję, że nowy kamrat liczy na optymalkach!

Machloj


Troll81