Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Czy u Was WUProp też nie nalicza statystyk?

Zaczęty przez Dario666, 16 Marzec 2014, 18:13

Dario666

Czy u Was WUProp też nie nalicza statystyk? Zauważyłem to jakieś 2 dni temu.

PanStaszek



"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

AL

Ja natomiast zauważyłem, że wu-prop nie nalicza statystyk z niektórych projektów.

Troll81


stiven


pawzdy

Mi swego czasu nie naliczył prawie wcale z WCG.

Według WCG - Say No to Schistosoma    580,729    3,466    0:058:06:58:25
Według WUProp - World Community Grid    Say No to Schistosoma   17.95   

Czyli z faktycznych 58 dni naliczył tylko 18 godzin  >:(
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Troll81

rozumiem że zanim nie narodziło się WUProp to nie liczyłeś projektu Say no to.... ?

Bo WUProp zalicza tylko to co naliczyłeś już po ruszeniu projektu. Ba zalicza ci tylko to co było liczone równolegle z jednostkami WUProp. Czyli jeśli wstrzymałeś pobieranie WUPrp to nie zlicza ci już punktów.

pawzdy

#7
Cytat: Troll81 w 18 Marzec 2014, 09:17
rozumiem że zanim nie narodziło się WUProp to nie liczyłeś projektu Say no to.... ?
Zgadza się. Byłem już w WUProp zanim zacząłem liczyć Say No to Schistosoma. Sprawdziłem, uczestniczę od :

05.06.2013 WUProp
11.06.2013 WCG

Może to ma jakieś znaczenie, daty są niezbyt odległe. W kwestii wstrzymywania projektu to nie miało to miejsca.
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Dario666

No właśnie z rana wpadłem na to, że wywaliłem ze wszystkich kompów WUProp i dlatego mi nie nalicza danych godzinowych z pozostałych liczonch projektów. Chyba straciłem jakieś 3000 godzin. No cóż.

Wynika z tego, że WUProp zlicza tylko to co liczymy w pozostałeych projektach...

pawzdy

No to u mnie mogło być podobnie. Liczyłem na 2 komputerach z czego jeden nie miał stałego dostępu do internetu więc na jedną próbkę WUProp'a przypadało kilkadziesiąt WCG.
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Bezprym

Cytat: pawzdy w 18 Marzec 2014, 11:48
No to u mnie mogło być podobnie. Liczyłem na 2 komputerach z czego jeden nie miał stałego dostępu do internetu więc na jedną próbkę WUProp'a przypadało kilkadziesiąt WCG.

Warto wtedy zaznaczyć opcję BOINC Managera Zablokuj dostęp do sieci. Wtedy WUProp nie kończy swej pracy po kilku godzinach, tylko przetwarza się aż do momentu, gdy włączymy dostęp.

Dario666

Czyli z tego wynika, że opóźnienie wyników wynosi max. 6 godzin - przy std. ustawieniach.

AL

Cytat: Troll81 w 17 Marzec 2014, 23:08
których?

Oj sporo tego. Najczęściej w nowych projektach, ale ostatnio np. w Seti wykazuje mi tylko jedną aplikację - a wiem, że ostatnio liczyłem co najmniej dwie.

krzyszp

U mnie na dwóch VPS'ach po prostu się wywala, pobiera nowe i tak w kółko...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

stiven

Cytat: Dario666 w 18 Marzec 2014, 13:22
Czyli z tego wynika, że opóźnienie wyników wynosi max. 6 godzin - przy std. ustawieniach.
6 godzin to się "liczy" próbka. Aktualizację mogą robić rzadziej. Kiedyś tak było teraz nie orientuję się.

krzyszp

Cytat: stiven w 19 Marzec 2014, 08:34
Cytat: Dario666 w 18 Marzec 2014, 13:22
Czyli z tego wynika, że opóźnienie wyników wynosi max. 6 godzin - przy std. ustawieniach.
6 godzin to się "liczy" próbka. Aktualizację mogą robić rzadziej. Kiedyś tak było teraz nie orientuję się.
mi się wydaje, że znacznie częściej, aplikacja przesyła wyniki w trakcie pracy dla zakończonych próbek projektów - nie jestem na 100% pewien, ale chyba tak jest.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

4ys

U mnie nalicza dobrze 10 cpu + 2 gpu (3 kompy)

krzyszp

Cytat: krzyszp w 19 Marzec 2014, 10:59
mi się wydaje, że znacznie częściej, aplikacja przesyła wyniki w trakcie pracy dla zakończonych próbek projektów - nie jestem na 100% pewien, ale chyba tak jest.
Poprawiam sam siebie.
Podłaczenie trzęsisława spowodowało, że Wuprop nalicza dla niego czas, zanim pierwsza próbka się przeliczyła...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

stiven

W sumie to przesyłane są też informacje o próbkach będących w trakcie liczenia. Pokazują się drugiej kolumnie jako Pending (hours).