Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Radioteleskopy

Zaczęty przez Duster, 14 Marzec 2007, 10:59

Duster

Może warto by wprowadzić na strunkę informacje o teleskopach z naszej starej zespołowej strony PBT.

http://www.setiteam2000.com/galeria.htm

AL

Myślę, że teraz gdy już jesteśmy połączeni - to nie powinno być problemu z umieszczeniem linka do tej galerii w Menu po lewej stronie. Kiedyś sami chcieliśmy zrobić na naszej stronie galerię, nawet już łapałem kontakt z chłopakami z Rzeźni  czy by nam nie udostępnili materiałów (również mają piękną galerię z teleskopami). Ale niestety moduł galerii był główną przyczyną jednego z ataków hakerskich i....zniknął.

PS. Mam nadzieje, że nie usuniecie całkiem swojej stronki i forum (szkoda by było). Ostatnio trochę się przestraszyłem jak zniknęły (dobrze, że nie usunąłem linków z wcześniejszymi odwołaczami do waszej stronki i forum).

Duster

Po fuzji zespół PBT przestał istnieć, więc i strona www w tej postaci też raczej zniknie, aczkolwiek to tylko moja skromna opinia.

AL

Myślę, że ze względów historycznych powinna pozostać, aczkolwiek jej postać powinna faktycznie ulec delikatnej korekcie. Myślę, że mogły by zostać na niej przedstawione Wasze dokonania i Historia drużyny, no i gdzieś na dole info o zmianach i połączeniu. Wiele osób rzadko zagląda na stronki i gdyby ona znikła całkowicie - to taki klient pomyśli nie wiadomo co - a tak będzie miał jakieś info. - To moje zdanie.

MJ19

Właśnie Duster nie likwiduj do końca wszystkiego.Jak wspomniał AL powinna się tam znaleźć wzmianka o nas,fuzji i aktualnym stanie(czyli,że jesteśmy teraz jednością z BOINC@Poland)oraz odpowiednie linki.

PBT_adamludek

moge pomoc wogole w tworzeniu site B@P mam troche doswiadczenia :)

Duster

Cytat: "PBT_Jusuf"Właśnie Duster nie likwiduj do końca wszystkiego.Jak wspomniał AL powinna się tam znaleźć wzmianka o nas,fuzji i aktualnym stanie(czyli,że jesteśmy teraz jednością z BOINC@Poland)oraz odpowiednie linki.

Wszystkiego nie zlikwiduję, bez obaw :)