Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

[Sprzedam] joywarrior JW24F8

Zaczęty przez tito, 16 Marzec 2014, 19:25

tito

Mam do sprzedania 2 czujki wstrząsów do projektu QCN i pochodnych.
Czujki kupione przy którejś tam zespołowej zbiórce.
Działały bezproblemowo na WIN XP (i nadal działają), lecz na WIN7 dzieją się różne różności. Np wyłączanie kompa, zawieszanie kompa, niemożliwość odpalenia QCNLive i projektu pod BOINC.
Jako, że flota rodzinna się zmodernizowała i win XP jest tylko na jednym kompie, a nie mam siły na kombinowanie muszę się 2 czujek pozbyć.
Osoby z zespołu z ugruntowaną opinią - mogę wysłać bez wcześniejszej zapłaty do sprawdzenia/po kosztach wysyłki.
Cena 100zł + koszt przesyłki.
Jedna dostępna od zaraz, druga w okolicach początku kwietnia.

Troll81

a może zainstaluj sobie maszynę wirtualną i czujkę podepnij pod nią?

tito

Zrobiłem i to samo (pod ubuntu). Zresztą testowane na kilku maszynach z Win7 i na każdym jakieś jaja - jednocześnie wszystkie czujki pod XP działają bezproblemowo.
Nawet myślałem o zakupie rasperry pi tylko dla tej czujki, ale stwierdziłem, że i tak dość wydatków. Już wolę je opchnąć, niech u kogoś pracują dla chwały teamu, a ja zainwestuję tę kasę w coś pożytecznego.

krzyszp

Zgłaszam się, mam nadzieję, że zaliczysz mnie do odpowiedniej grupy... Niemniej, podaj PayPala (na priv), prześlę natychmiast ;)
(Policz wysyłkę do UK)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Update:
Mam 1 czujkę do sprzedania - ale nastąpiła zmiana terminowa. Dostępna "od ręki".

tito

Sprzedaż chwilowo wstrzymana - nieobecność przez 2 miesiące. Ale nie krępujcie się i kupujcie. Wrócę to wyślę  ;D
Update - wstrzymuję się od liczenia QCN i sprzedaję również tę na której liczyłem, więc są dostępne 2 czujki na sprzedaż.

mordi

da rade się jeszcze załapać na czujkę QCN? ;) chętnie wezmę może i obie ;)
Guard well the secret of steel...


tito

Odświerzam.
Jeszcze 2 do sprzedania. Wszystko opisane w postach powyżej.