Beal@Home

Zaczęty przez Rysiu, 24 Marzec 2014, 23:21

Rysiu

Gdzie to znalazłeś? W kodzie nie widzę takiego komentarza.

Jak tak jest to śmiech na sali...

stiven

Cytat: Rysiu w 28 Marzec 2014, 21:46
Gdzie to znalazłeś? W kodzie nie widzę takiego komentarza.
Pobieżnie przejrzałem całość w momencie gdy nie rozumiałem o co chodzi w kodzie i się zawstydziłem  |-?
Cytat
Jak tak jest to śmiech na sali...
Czemu? To tylko praca magisterska a nie super publikacja w wypasionym czasopiśmie. Taka implementacja ze względu na wielkość rejestrów i bloków.
Coś mi świta, że cuda w tej wersji niekoniecznie są 64 bit. Może nawet wcale nie są.

andy101fah

Proszę o informację dlaczego nie ma tutaj wszystkich liczących i brak jakichkolwiek punktów ???

http://stats.free-dc.org/stats.php?page=proj&proj=bea#

Rysiu

Tak to wygląda ponieważ  nie było aktualizacji statystyk. Odpaliłem raz ręcznie z palca wygenerowanie statystyk i tyle.

Teraz już powinno być ok.

Rysiu


Troll81


sknd

a czekpointy już są?

Rysiu

Cytat: sknd w 31 Marzec 2014, 21:40
a czekpointy już są?
Nie ma  %) Nadal wisi stara wersja aplikacji 1.0. %)

matszpk

hej. zauważyłem dziwną rzecz: że dla każdej WU liczymy ten sam zakres (chociaż mogę się mylić). Plik wejściowy jest taki sam. wiem że ten projekt jest w wersji alpha :). Jednak kiedy będziemy liczyć coś więcej niż jakiś przykład?  Hej co tam z nową wersją?  :attack:

Rysiu

Będzie nowa wersja ale wszystko spokojnie.

Dario666

Kiedy będzie można go liczyć na PM?

SzaMoT🍀

Ile potrzebuje ram 1 zadanie (próbka)? Posiadam niespełna 1GB, 1 rdzeń CPU, dostaje teki komunikat z serwera projektu:
CytatBeal Engine needs 1907.35 MB RAM but only 921.60 MB is available for use

Dario666

Potrzebujesz minimum 2GB RAMu dla BOINCa na 1 zadanie, a jak widać BOINC przydziela Ci 921 MB i dlatego nie ściąga WU.

SzaMoT🍀

Ja to raczej rozumie w ten sposób. Te minimum 2GB RAMu to na Host, ten limit nie bierze pod uwagę ilość core.
Mam hosta który ma 3,5 GB i 4 core tam wszystko przebiega bez zgrzytów. Host z 1 core i 1GB RAMu, nie spełnia minimum nałożonego z góry na Host.

Dario666

Projekt dostaje info o twoim sprzęcie i na tej podstawie wylicza potrzebna ilość zasobów.

Wszystko zależy od twórcy projektu jak to sobie wykombinowal.

matszpk

Rysiu, masz dalsze plany rozwoju dla tego projektu? Na razie nie zauważyłem żadnych zmian. jeśli zajmujesz się już innymi rzeczami zrozumiem. jednak nie pozostawiaj tak sobie projektów. ktoś oprócz Rysiu będzie prowadził ten projekt?

AL

Rysiu zaginął w akcji  ponad tydzień temu - może wakacje sobie zrobił?