Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Sprzedam] Zmontowane płytki Blitzortung RED + opcje dodatkowe!

Zaczęty przez Szopler, 28 Marzec 2014, 11:15

Szopler

Witam,
Mam do sprzedania 5 zmontowanych zestawów lokalizatora wyładowań atmosferycznych pracujących w sieci Blitzortung.org.
Jest to wersja RED, a w urządzenia wgrane jest najnowsze dostępne w chwili wysyłki firmware (można je później aktualizować samemu przez stronę konfiguracyjną urządzenia).

Cena bazowa za zestaw to 550 PLN.

Wersja Plug&Play - centralka/wzmacniacz w obudowach, z przewodami na wymiar i zasilaczem - 850pln (BEZ modułu AS3935 i anten VLF)

W skład zestawu wchodzą:
- centralka wraz z kontrolerem STM32F4 Discovery, szt.1
- wzmacniacz antenowy VLF, szt.1
- wyświetlacz alternatywny* na przewodach, szt.1



Centralka dostępna jest w dwóch wersjach:



Wersja 1 [2 szt.]: Wersja 2 [3 szt.]:

Wersja 1 - moduł GPS wlutowany na płytkę centralki. Wymagana antena GPS z wtykiem RPSMA (do kupienia samemu).
Wersja 2 - moduł GPS zamontowany na oddzielnej PCB, w hermetycznej obudowie. Wymaga zarobienia przewodu 6 żyłowego (najlepiej w ekranie).

* - oryginalny wyświetlacz jest bardzo kosztowny - kwota rzędu 100-130pln i dostępny tylko w sprzedaży wysyłkowej (sklep za granicą).
Dlatego zastosowano (z dobrym skutkiem) 3.5x tańsze wyświetlacze dostępne bez problemu w PL.

Kolory wyświetlaczy do wyboru:
- białe znaki na niebieskim tle
- czarne znaki na zielonym tle
- czarne znaki na białym(jasnoszarym) tle
- czarne znaki na bursztynowym tle
oraz:
- bursztynowe znaki na czarnym tle
- białe(błękitne) znaki na czarnym tle
Dwie ostatnie pozycje wymagają dopłaty 10pln.

Ponadto za dopłatą dostępne są:
A) Antenka aktywna GPS, mocowana na magnes z 5m przewodu RG174 i zarobioną fabrycznie wtyczką - 50pln
B) Zarobienie przewodu LiYCY6x0.14 do wersji 2 - 2.50pln/metr przewodu + 10pln za zarobienie obu jego końców (wtyczka od strony centralki + lutowanie od strony GPS)
C) Centralka zamontowana w obudowie z tworzywa (do wyboru: biała lub czarna) + przyciski wyprowadzone na panel (wersja lewa i prawa, przycisk czarny/chrom) - 35pln


Obudowy:Wersja MIX:Tył:
D) Wzmacniacz antenowy zamontowany w obudowie aluminiowej - 50pln (przewód dodatkowo płatny).

E) Moduł AS3935 - 100pln (z montażem)


Możliwe inne konfiguracje - kwestia uzgodnienia.
Zapraszam!

Troll81

antene bym kupił :D by chyba tylko tego mi do szczęścia brak :D ale chodzi o tę do łapania wyładowań a nie GPS  %)

Szopler

Podbijam - 2 zestawy nadal do sprzedania:

Zestaw 1: Centralka z Discovery + wzmacniacz antenowy w obudowie alu + GPS w puszce na 20m przewodu + LCD niebiesko/biały - 660pln
Zestaw 2: Centralka z Discovery + wzmacniacz antenowy + LCD (550pln) + opcje dodatkowe jak w pierwszym poście

Szopler

Został ostatni zestaw: Centralka z Discovery + wzmacniacz antenowy w obudowie alu + GPS w puszce na 20m przewodu + LCD biało/czarny - 650pln (wysyłka gratis!)

Troll81

A anteny byś nie miał na sprzedaż?? bo moja stacja się nudzi..... a ja mam dwie lewe jeśli chodzi o kwestie anten... wzmacniacza prądowej nie mam.

Szopler


Troll81


Szopler

#7
Zamykam - wszystkie zestawy sprzedane.