Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

tylko dla mało nerwowych i ambitnych

Zaczęty przez PBT_vergere, 14 Marzec 2007, 23:36

PBT_vergere

Znalazłem grę internetową która doprowadza mnie do szewskiej Pasji, resztki mojego mózgu lasują się, pierwszą plansze przeleciałem jak tajfun, kolejna trudniejsza, wymagane jest  myślenie zarówno abstrakcyjne jak również pamięć.Ja zawisłem na 5 i już drapię tynk w złości (zaczynam liczyć dla uspokojenia NIE TYLKO boinca) JAK KTOś przejdzie 5 POZIOM i mi wytłumaczy jak to wykombinował będę  wdzięczny :oops: .(CHYBA ZE SAM WPADNE NA TO SZYBCIEJ.

http://pron.vilq.net/

przejściem jest adres URL, który należy zmodyfikować.


PS. na 2 poziom zeszło mi 2 dni a jest BANALNY.

czekam na was GENIUSZE!!!!!!



:twisted:
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

MJ19

Hehe powalczę z tym na pewno na razie przeszedłem na 2 w 20 sekund ale nie mam czasu zbytnio na to :) I dam swojego linka do mega zagadek w lekko psychodelicznym klimacie(ale wciągają jak czarna dziura :) jestem na 27)

http://zestriddle.fanzine.pl/

PBT_vergere

1 i 2 to  PRYSZCZ

poczekam aż ktoś dojdzie do 5, zabawa jest przednia, 3 poziom zdecydowanie łatwiejszy będzie dla ludzi koło 30,a 4 to majstersztyk dla młodszych   :lol:
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_vergere

Cytat: "Mchl"Morderco...
Padłem na 4.

Banknoty ?
Uważaj tam jest zrobiona ślepa uliczka, czerwony napis na czarnym tle to PUłAPKA


Podziwiam Cię że 2 zrobiłeś tak szybko  8O , mnie dwójka zajęła dwa dni,ale byłem zwolniony z tej organizacji do czego się odnosi dwójka, nie piszę otwartym tekstem bo nie chcę nikomu psuć zabawy a Ty będziesz wiedział
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

iwi

zestriddle - pokazalam to ludziom z klasy z przed matura, i mnie potem przeklinali bo nie mogli się od tego odkleić  :twisted:

Duster

Cytat: "PBT_vergere"Podziwiam Cię że 2 zrobiłeś tak szybko  8O , mnie dwójka zajęła dwa dni,ale byłem zwolniony z tej organizacji do czego się odnosi dwójka, nie piszę otwartym tekstem bo nie chcę nikomu psuć zabawy a Ty będziesz wiedział

1 i 2 to pryszcz...  :wink:
Co do 3 - w życiu bym sie nie domyślił - nawet gdybym siedział miesiąc, na szczęście zawsze zostają google  :roll:

PBT_vergere

:D Cieszy mnie to że inni też mają problemy, po pierwszym dniu myślałem że jestem tępakiem!!! :oops:
teraz już mi przeszło bo jestem w dobrym towarzystwie.:twisted:


Jak ktoś będzie gryzł i przeżuwał tynk to na chwile obecną mogę  jakoś podpowiedzieć (do 5 pytania włącznie)ale tylko tyle żeby nie popsuć zabawy :)


zaskoczyłeś mnie tym że na googlu ktoś opisał numer z banknotem, ja to pamiętałem z autopsji 8)
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Duster

Cytat: "PBT_vergere"zaskoczyłeś mnie tym że na googlu ktoś opisał numer z banknotem, ja to pamiętałem z autopsji 8)

Ja tez pamiętam to z autopsji, ale nie domyśliłbym się po tej stronce, że o to im chodziło... :?

Tomislaw

---------- 01:35 16.03.2007 ----------

A ja utknąłem już na etapie "warmup"  :oops:
Chyba dzisiaj odpuszczę III zmianę  :wink:  i odeśpię trochę.

---------- 03:04 ----------

:D  nie tylko wpatrywać się trzeba, zabieram się za 2...



Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

MJ19

Cytat: "iwi"zestriddle - pokazalam to ludziom z klasy z przed matura, i mnie potem przeklinali bo nie mogli się od tego odkleić  :twisted:

Taaa Ze?t to niesamowity pochłaniacz czasu.Im dłużej siedzisz tym bardziej chcesz się zagłębiać dalej i dalej.Jeśli ktoś wziął się za Ze?ta i utknął to służę pomocą do 27 numeru :)
A tymczasem może zerknę na dłużej w Vergerowe zagadki :wink:

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

iwi

Znając zestriddla obiecalam sobie ze nie bede sie juz w to bawic..
Robie 6.
Ale bez mojego informatyka sie nie obylo  :wink:

PBT_vergere

zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

iwi


PBT_marian_boss


iwi

znam :)
Podrzuce za to kolejna levelowa gre: http://www.microgames.info/3d-logic-p-205.html

PBT_vergere

zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

remix85

Cytat: "iwi"znam :)
Podrzuce za to kolejna levelowa gre: http://www.microgames.info/3d-logic-p-205.html
Grałem w to już kiedyś... Aktualnie się zablokowałem na 17 levelu... :)

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_vergere

uff ciężko było, bardzo ciężko. Za co ja sie tak męczę :lol:
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

RAD-Poland

---------- 06:41 16.03.2007 ----------

Cytat: "iwi"znam :)
Podrzuce za to kolejna levelowa gre: http://www.microgames.info/3d-logic-p-205.html
fajne
rodzinka złapała bakcyla, naszczęście jest drugi komp, już zarażony  :lol:
20 level zaliczony
mocno CPU obciąża jak się szybko macha się tą kostką  :cry:  (a próbki czekają)  :D

---------- 06:46 ----------

poprawka 22 już za mną

---------- 06:54 ----------

poraz czwarty mówię sobie na dziś już starczy  :wink:
level 26 prysnął
im dalej to jakby coraz łatwiejsze te poziomy :lol:
ciekawe ile ich jest  :?:
EDIT:kolejny, 28 zostawiam na jutro  8)  to już za niecałe 2 godziny  :twisted:

---------- 07:54 ----------

KONIEC
tylko 30 poziomów, a tak fajnie się nocka zapowiadała  :cry:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

PBT_vergere

doszedłem do 12, wszystkim polecam 11 -odlot, za skojarzenia autor powinien siedzieć jako polityczny :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Tomislaw




iwi

utknelam na 7. Widze co mam widziec, ale nie wiem co dalej.. Nie idzie mi rozszyfrowanie tego.  Moze ktos podpowie?

PBT_vergere

masz worda? sprawdz czcionki i skojarz, ja przez to pytanie przelecialem przez cale znaki zodiaku a to pulapka, tylko word!!! :D


ps.pomoze ci tez windowsowy programik do wyswietlania znakow, jest w akcesoriach w narzedziach sytemowych
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

iwi

problem w tym ze worda nie mam, tylko open offica. Nie znalazlam tam odp czcionek.. i co by tu teraz zrobic. Bo nie moge nic wykombinowac..

windowsowy programik mowisz.. moze cos wykombinuje

EDIT: Dzieki wielkie, jak juz zdobylam kompa z windowsem to sie udalo.
teraz 7  :wink:

Tomislaw

---------- 02:54 17.03.2007 ----------

robię 7 (wpisywał ktoś dupa lub tinaturner ?)  :wink:
EDIT:
pod Open Officem też zabanglało :p
---------- 04:49 ----------

już 8  :)

---------- 07:43 ----------

i 9



iwi

uff - 12. Nie moge sie odkleic..
Z 10 myślalam ze zwariuje - 4 dni przesiedzialam.
Z 11 dalam rade, ale toru mysli autora nie rozmiem za bardzo

KrzychuP

ale ciemny jestem, 1 nie moge przejść  ](*,)  :?

iwi

uwaga podpowiadam  :D
1 mozna uznac za niezgodne z regulami poznieszej gry.
Ale odpowiedz jest tez w source - dla tych co lubia przekombinowac (tak jak ja)   8)

AL


KrzychuP

---------- 10:23 21.03.2007 ----------

Cytat: "AL"Klik - i przechodzisz dalej.
dzięki AL :D

---------- 10:47 15.06.2007 ----------

Może mi ktoś podpowiedzieć o co biega w 7 levelu (lampa na obrazku)

Tomislaw

Jeśli dobrze pamiętam to kluczowe znaczenie mają "hieroglify". Pobaw się nimi (pisząc np. list do szwagierki  :wink: )



KrzychuP

---------- 12:44 15.06.2007 ----------

niestety nie mam czcionki w wordzie,co by cokolwiek w nazwie z hieroglifami miała, a przejrzałem kilkanaście innych z różnymi znaczkami i nic szczególnego nie rzuciło mi się w oczy :(

EDIT:

dobra, już rozwiązałem. trzeba się tylko było przyłożyć bardziej ;)

---------- 13:51 ----------

qrka, ale z 8 poziomu nie kojarzę z niczym tego obrazka.
Cytato autora chodzi, tylko jakiejś książki, filmu, czort wie ?

VILQ

Poczatkowe poziomy zostaly zmienione, a takze zakonczylem prace w drugiej czesci :)
Zapraszam  8)