Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Zakończenie projektu

Zaczęty przez lolek, 12 Kwiecień 2014, 14:30

lolek

Z powodów finansowych projekt ma zostać zamknięty. Nowe WU będą rozsyłane do końca kwietnia, a wyniki zbierane do 23 maja. Wszystkie wyniki jakie uzyskano w projekcie mają pozostać dostępne publicznie.

stiven

Dzięki za info. Trzeba checkpointy robić. Tyle, że WU coś nie chce karmić. Wszyscy się rzucili?

lolek

Ja niestety też nie mogę nic złapać - a potrzeba mi tylko 4 tyś pkt  :deadman:

stiven

Bufory na 10/10 i wstrzymane pobieranie zadań z innych projektów i doprosiłem się o ofnaście zadań.

Dario666

W ostatnim miesiącu właśnie zrobiłem checkpointa...ufff.

Troll81

ja juz urobiłem 100k na tym projekcie ponad. i jak na razie wiecej nie zamierzam, ale i tak szkoda.....

Aegis Maelstrom

Duża szkoda, to był naprawdę przyzwoity projekt, IMVHO nieźle zarządzany i pożytecznie wykorzystujący moc, z ładnymi rezultatami (jak np. upubliczniona baza ligandów) choć nie całkiem mógł się ścigać z taką Rosettą (niby nie robił w 100% tego samego, ale były to jednak projekty konkurencyjne - przy czym R@h pozyskała większe zasoby - i sukcesy).

Szczęśliwie autorzy nie znikają całkowicie z Internetu :) - teraz, jak rozumiem, skupią się na grze edukacyjnej ExSciTech. Całkiem zabawna, jeśli ktoś chce odświeżyć sobie chemię.


Skoro już pojawił się wątek osobistych punktów: sam nie dociągnąłem do 100k. Z powodów sentymentalnych (dołączyłem tam ponad 5 lat temu) - gdyby ktoś (lub SKB@P) miał do odstąpienia moc CPU na 10k punktów w zamian za donację za prąd, będę wdzięczny za info.

necavi

#7
Szkoda, że się projekt kończy.  Jeżeli ktoś chce doklepać punkty to jeszcze próbki podsyła i nie mam z tym problemów. Liczę do 25k.

20.04.2014 Edit/ Widzę, że projekt jak karmił wcześniej tak i nadal podsyła zadanka: 25k wyliczone, czas na 30k  :attack:

21.04.2014 Edit2/ 30k się doliczyło. Próbki dalej podsyłają. Liczę nadal. Ciekawe komu się wcześniej znudzi  :P

26.04.2014 Edit3/ 34k Reszta jak wyżej.

31.04.2014 Edit4/ 40k  j.w.  ???