Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

[KUPIĘ] czujniki do R@H i QCN.

Zaczęty przez Użytkowniq usunięty, 19 Maj 2014, 09:48

Użytkowniq usunięty

Kupię jeden czujnik promieniowania wykorzystywany w projekcie Radioactive@Home, oraz jeden akcelerometr wykorzystywany w projekcie QCN.
DODATKOWO:
Kupię w rozsądnej cenie zestaw komputerowy przystosowany do przetwarzania rozproszonego w projektach Boinc.

Troll81

sprecyzuj pojęcie rozsądna cena oraz napisz co chcesz liczyć. Np można położyć nacisk na przetwarzanie na GPU, albo na CPU albo próbować zbalansować te dwa.

Użytkowniq usunięty

W sumie Trollu Masz rację!.
Nie pisałem o swoich preferencjach dotyczących komputera, ponieważ wątek dotyczy czujników do projektów R@H i QCN, ale już poprawiam się i piszę co i jak:
1) zależy mi na kupnie czujek do w/w projektów;
2) parametry komputera to min. i5 z dobrą grafiką AMD Radeon, lub bez grafiki (zakupię w późniejszym czasie);
3) komputer liczyć będzie na CPU i GPU;
4) rozsądna cena to dla mnie taka cena kiedy to sprzedający i kupujący zadowoleni są z przeprowadzonej transakcji i nie myślę tu o kupnie za przysłowiową złotówkę (zł).
To tyle jeśli chodzi o moje potrzeby odnośnie parametrów komputera:).
Odnośnie czujek.
Jeśli są osoby, które już nie wykorzystują czujek przy przetwarzaniu rozproszonym i nie są im już potrzebne lub wiedzą, kto chce sprzedać taki sprzęt proszę o kontakt. 
W celach testowym mogę również czujki wypożyczyć.

Troll81

wiesz.... mam na myśli raczej konkretną kwotę. Jakim budżetem dysponujesz? tysiąc? pięć tysięcy? 40 tysięcy?