Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Gridcoin Finance

Zaczęty przez AL, 24 Maj 2014, 22:54

AL

Gridcoin Finance

Dziwne. Pobiera wu, liczy ok. 3min i uwala się twierdząc, że się nie wyrobiła w czasie.

Drużyna

krzyszp

Projekt komercyjny - prawdopodobnie do kopania kryptowalut (sądząc po organizacji nim zarządzającej)...

CytatGridCoin is a new peer-to-peer internet based cryptocurrency that aims to benefit humanity by participating in BOINC projects that may lead to advances in medicine, biology, mathematics, science, climatology, and astrophysics.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

Zapewne. Ja tylko ze statystycznego obowiązku informuje o znalezisku. Zresztą u nas zawsze każdy liczy to co chce i nikt nikogo do niczego nie zmusza.

krzyszp

Cytat: AL w 24 Maj 2014, 23:09
Zapewne. Ja tylko ze statystycznego obowiązku informuje o znalezisku. Zresztą u nas zawsze każdy liczy to co chce i nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Dokładnie, zresztą też tylko poinformowałem ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

to perform financial simulations, analysis of the block chain, consolidate humanitarian reports, calculate marketing strategies, perform stock option analysis, harvest business intelligence,

krzyszp

Cytat: Troll81 w 25 Maj 2014, 01:06
to perform financial simulations, analysis of the block chain, consolidate humanitarian reports, calculate marketing strategies, perform stock option analysis, harvest business intelligence,
Jakoś mam poważne wątpliwości, czy wierzyć w te "cele"...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Dlaczego profil drużyny jest pusty?

AL