Potrzebna kasa dla fundacji

Zaczęty przez Troll81, 02 Lipiec 2014, 13:26

Troll81

w skrócie i na temat. Fundacja za darmo nie funkcjonuje. Utrzymujemy serwery, płacimy za księgowość. A w tym miesiącu znów zbrakło trochę grosiwa. Apeluje więc do wszystkich liczydłowych o regularne wspieranie fundacji. Grzecznie proszę o comiesięczny przelew. Kwota dowolna. Choćby tyle co na paczkę fajek albo piwo w pubie. Serio potrzebujemy stałego dopływu gotówki jeśli zamierzamy marzyć o czymkolwiek więcej niż powolnej stagnacji. Myślę, że członkowie B@P powinni wręcz czuć się zobowiązani do wspierania swojej własnej fundacji i swoich własnych projektów. Tym bardziej że kroją się kolejne a na ich utrzymanie też skądś trzeba kasę wziąć. No chyba że mamy w najbliższym czasie zamknąć fundację w ciul wyłączyć projekty i zapomnieć o całym temacie.

Szopler

Stagnację to już od dawna mamy, niestety.

Troll81

Stagnacja stagnacją. Liczę na odzew jakiś...

apohawk

Odzew... ja już nawet nie pamiętam o tym stałym przelewie na fundacje, a z konta wciąż co miesiąc pieniądze przesyła. ;)
No good deed goes unpunished.

dziubas

* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

pawg

dzięki za przypomnienie o sprawie  ;) Ustawiam już zlecenie stałe



migawron

zlecenie mam dawno ustawione (chociaż czasami kasy na koncie brak i się nie realizuje)

dzisiaj 2 dyszki extra poszły



SzaMoT🍀

Zlecenie stałe ustawione od marca zeszłego roku. Kwota niewielka ale.
Pasek postępu wpłacanych kwot jest realizowany?
Czy grzechem by było wiedzieć na podstawie informacji jawnej ile brakuje w danym miesiącu?

Tobas

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 02 Lipiec 2014, 20:21
Zlecenie stałe ustawione od marca zeszłego roku. Kwota niewielka ale.
Pasek postępu wpłacanych kwot jest realizowany?
Czy grzechem by było wiedzieć na podstawie informacji jawnej ile brakuje w danym miesiącu?

Nie jest to żaden grzech, ani żadna tajemnica - problem jest jedynie techniczny.
Zrób taki pasek z łatwą możliwością aktualizacji, a zaraz go wstawię na stronę.

Troll81

takie paski już chyba istnieją..... może by zakupić gotowy skrypt?

Cyfron

Cytat: Tobas w 02 Lipiec 2014, 20:39
Cytat: Tomasz Kaczmarek w 02 Lipiec 2014, 20:21
Zlecenie stałe ustawione od marca zeszłego roku. Kwota niewielka ale.
Pasek postępu wpłacanych kwot jest realizowany?
Czy grzechem by było wiedzieć na podstawie informacji jawnej ile brakuje w danym miesiącu?

Nie jest to żaden grzech, ani żadna tajemnica - problem jest jedynie techniczny.
Zrób taki pasek z łatwą możliwością aktualizacji, a zaraz go wstawię na stronę.

A ja chętnie raz na tydzień/dwa będę aktualizował wpłaty, jeśli trzeba będzie to robić ręcznie :)

krzyszp

No dobra, dodałem ten pasek postępu.

Aktualizuje się go w ustawieniach widgetu, podając kwotę posiadaną/wymaganą - teraz wstawiłem "jakieś" wartości, więc niech ktoś to zaktualizuje i pobawi się wyglądem - instrukcja jest na stronie widgetu:
http://museumthemes.com/progress-bar/options/option/

Edit:

Poproszę też o poprawienie uprawnień dla katalogu wordpressa, bo nie można aktualizacji zrobić (a to b. ważne):
CytatAktualizacja nie może zostać zainstalowana, ponieważ nie można skopiować niektórych plików. Zwykle ten problem wynika z nieprawidłowo ustawionych uprawnień do dostępu do plików.: wp-admin/includes/update-core.php


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

sknd

Cytat: apohawk w 02 Lipiec 2014, 16:19
Odzew... ja już nawet nie pamiętam o tym stałym przelewie na fundacje, a z konta wciąż co miesiąc pieniądze przesyła. ;)

no ja właśnie też musiałem sprawdzić, ustawiłem to czy nie?  ;)    i jest, paczka fajek ale jest

Tobas

Cytat: krzyszp w 03 Lipiec 2014, 00:41
No dobra, dodałem ten pasek postępu.

Aktualizuje się go w ustawieniach widgetu, podając kwotę posiadaną/wymaganą - teraz wstawiłem "jakieś" wartości, więc niech ktoś to zaktualizuje i pobawi się wyglądem - instrukcja jest na stronie widgetu:
http://museumthemes.com/progress-bar/options/option/

Edit:

Poproszę też o poprawienie uprawnień dla katalogu wordpressa, bo nie można aktualizacji zrobić (a to b. ważne):
CytatAktualizacja nie może zostać zainstalowana, ponieważ nie można skopiować niektórych plików. Zwykle ten problem wynika z nieprawidłowo ustawionych uprawnień do dostępu do plików.: wp-admin/includes/update-core.php

Pasek postępu jest super. Kwoty i aktualizacje zaraz ogarnę.

Przydałaby się jeszcze strona z wykresami darczyńców - w formie challenge'a.
Czytelne wykresy z nazwą użytkownika (i / lub firmy) np. top 10, top 100
top this month, this year, all the time.

krzyszp

To już by wymagało kilku tabel w bazie i jakiegoś frontendu do wklepywania. Na razie nie bardzo mam czas, żeby to zrobić...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito


...
Przydałaby się jeszcze strona z wykresami darczyńców - w formie challenge'a.
Czytelne wykresy z nazwą użytkownika (i / lub firmy) np. top 10, top 100
top this month, this year, all the time.
[/quote]

Ta i jeszcze czyja koparka w piaskownicy jest lepsza.
Wybacz, ale jeśli chodzi o kasę to takie wyścigi są do... Ktoś chce się pochwalić - tu może napisać ile i kiedy. Tak jak ja teraz:
100zł ale przelewu stałego nie zrobię, bo Żoneczka by widziała.

AiDec

Korzystajac z okazji pozwole sobie przypomniec ze na stronie:

http://boincpolska.org/opieka-nad-serwerem-radioactivehome/#more-272

przydaloby sie info nt. wplat PayPalem ( paypal@boincpolska.org )


I skladam drobny wniosek, aby na stronie:

http://boincpolska.org/dane-fundacji/

w informacjach o czlonkach fundacji zamiescic nicki wraz z nazwiskami - wiekszosc z ludzi zna czlonkow z forum i w zwiazku z tym same nazwiska niektorym nic nie mowia.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

pawg

ile wynosi przeciętny miesięczny kosz działalności fundacji?



Cyfron

Cytat: pawg w 03 Lipiec 2014, 15:38
ile wynosi przeciętny miesięczny kosz działalności fundacji?

CytatObciążenia ogółem: 628,92

Do tego paska by się może jeszcze przydało info o ostatniej aktualizacji stanu?

krzyszp

Cytat: Cyfron w 03 Lipiec 2014, 18:06
Do tego paska by się może jeszcze przydało info o ostatniej aktualizacji stanu?
Przecież jest tam pole na dodatkowy tekst...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Cyfron

właśnie się zacząłem bawić i dodałem i aktualizację i poprawiłem kwoty i uaktualniłem wpłaty :)

Tobas

Cytat: AiDec w 03 Lipiec 2014, 14:41
Korzystajac z okazji pozwole sobie przypomniec ze na stronie:

http://boincpolska.org/opieka-nad-serwerem-radioactivehome/#more-272

przydaloby sie info nt. wplat PayPalem ( paypal@boincpolska.org )


I skladam drobny wniosek, aby na stronie:

http://boincpolska.org/dane-fundacji/

w informacjach o czlonkach fundacji zamiescic nicki wraz z nazwiskami - wiekszosc z ludzi zna czlonkow z forum i w zwiazku z tym same nazwiska niektorym nic nie mowia.

Poprawione.

Jak ktoś ma coś jeszcze to bardzo proszę o uwagi.

SzaMoT🍀

Pasek stanu wpływów - ostatnia aktualizacja 07.07.2014, czy to ma związek do większej mobilizacji, skoro stan wpływów wynosi 200 zł według aktualizacji paska a koszty miesięczne ponad 600 zł. Rozumiem, że sprawa aktualizacji może być podyktowana brakiem czasu, i nie to że się czepiam  :) Głownie chodzi mi o to, co się dzieje gdy np. wpływ wynosi ~300 zł - kto pokrywa resztę kwoty by nie utonąć w długach?
PS. zwielokrotniłem stałe zlecenie z 5 zł do 30 zł, więcej nie mogę bo waloryzacja renty nie pozwala na taki krok.

Cyfron

Postaram się robić te aktualizacje bardziej regularnie. BTW: czy mi się wydaje, czy strona fundacji chodzi strasznie powoli?

Troll81

mi strasznie dziś muli.....