Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Zdechlo zwijaj.pl?

Zaczęty przez kva.pl, 27 Lipiec 2014, 03:48

kva.pl

Nie pierwszy raz jakby, ale pierwszy tak jak teraz (kontakt z hostingiem itp). Ktos wie czy mamy szanse na powrot strony?

andy101fah

Większość aktywnych kolegów ze zwijaj.pl jest tutaj.
Niechaj stare forum spoczywa w pokoju.

http://www.boincatpoland.org/smf/foldinghome/forum-zwijaj-pl-znowu-padlo/

necavi

Szkoda, że rzucona przez kogoś propozycja przeniesienia tematów na to forum upadła  :dunno:

@kva.pl witamy na forum  ;)

Troll81


kva.pl

Sporo wiedzy poszloooo....

W wolnej chwili sie tu zadomowie od wizytowki zaczynajac :)

(To zabezpieczenie przed botami na dole posta to tak zawsze bedzie?)

krzyszp

Cytat: kva.pl w 27 Lipiec 2014, 15:26
Sporo wiedzy poszloooo....

W wolnej chwili sie tu zadomowie od wizytowki zaczynajac :)

(To zabezpieczenie przed botami na dole posta to tak zawsze bedzie?)
Nie zawsze, po kilku postach zniknie :)

I ja również witam na pokładzie  :parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Dario666

Chyba dla kogoś kto siedzi w tworzeniu stron WWW to jest jak bułka z masłem - chodzi oczywiście o import forum zwijaj.pl.

kva.pl

Jak sie ma dostep do serwera/bazy to tak. W tej chwili to niemozliwe  :(

kva.pl

W ramach odrobiny optymizmu sie pochwale - peklo mi przed chwila 3 miliony punktow w f@h  :parrrty:

Do konca miesiaca planuje 4kk  :attack:

andy101fah

#9
 :parrrty: :parrrty:

Warto pamiętać że mamy coś takiego



i znanych kolegów którzy są również w teamie Boinc Poland

http://boincstats.com/en/stats/11/user/detail/97866







Ósemka

No cóż, patrząc na poziom zarządzania strony zwijaj.pl, a później całego projektu F@H, trudno było wróżyć inny lepszy koniec. I tak długo przetrwało.

Cytat: kva.pl w 27 Lipiec 2014, 15:26
Sporo wiedzy poszloooo....
Mam kopię forum z 9.2.2014 zachowaną jako sztywny html.

Mam także kopie pozostałości po naszym fah.wiki.

Zainteresowanych przesłaniem proszę o kontakt tutaj lub na PW. Być może komuś się zechce postawić forum i wiki w formie "tylko do odczytu" na jakimś darmowym hoście (mnie niestety brakuje trochę czasu na uruchomienie, a potem pielęgnację takiego projektu).
Folding@Home - Team Poland [276]

PDH

Hej brygada F@H :ahoy:
Szczęście w nieszczęściu, jest gdzie pisać i wymieniać się informacjami. Mamy wydzielony dział Folding@Home, więc każdy może swobodnie skrobać. Widzę, że wszyscy aktywni użytkownicy z forum.zwijaj.pl są już na B@P :parrrty: Nie ma się co rozczulać nad padniętą stroną, liczymy dalej. Z forum korzystało garstka osób a liczących fah z miesiąca na miesiąc ubywa. Za niedługo i tak wyginęlibyśmy śmiercią naturalną :)




andy101fah

Cytat: osemka w 29 Lipiec 2014, 20:45
No cóż, patrząc na poziom zarządzania strony zwijaj.pl, a później całego projektu F@H, trudno było wróżyć inny lepszy koniec. I tak długo przetrwało.

Cytat: kva.pl w 27 Lipiec 2014, 15:26
Sporo wiedzy poszloooo....
Mam kopię forum z 9.2.2014 zachowaną jako sztywny html.

Mam także kopie pozostałości po naszym fah.wiki.

Zainteresowanych przesłaniem proszę o kontakt tutaj lub na PW. Być może komuś się zechce postawić forum i wiki w formie "tylko do odczytu" na jakimś darmowym hoście (mnie niestety brakuje trochę czasu na uruchomienie, a potem pielęgnację takiego projektu).

Jeżeli zechcesz to możesz zaimportować zawartość naszego forum.zwijaj jako podrozdziały w tym wątku. Mamy zgodę naszych kolegów z BOINC Poland za zarządzanie i administrowanie wątkiem folding@home tutaj. A na pewno koledzy z Boinc Poland skorzystają z naszych zasobów wiedzy na temat podkręcania i budowania wysoko wydajnych systemów do pracy 24/7

Ósemka

Cytat: andy101fah w 30 Lipiec 2014, 07:52
Jeżeli zechcesz to możesz zaimportować zawartość naszego forum.zwijaj jako podrozdziały w tym wątku.
Nie wiem jak to zrobić inną metodą niż kopiuj-wklej każdy post z osobna, więc ja odpadam.

Jeśli ktoś wie jak to zrobić z automatu to mogę podesłać spakowane pliki starego forum.
Folding@Home - Team Poland [276]

andy101fah

Zwracam się z prośbą    :respect: :respect: do kolegów z Boinc Poland. Jeżeli ktoś zechciałby nas wspomóc z przeniesieniem zawartości naszego dawnego forum i zamieszczenie zawartości jako podrozdziałów w tym wątku to kolega ósemka prześle zawartość archiwum. Dla zawodowców jest to małe piwko.  :parrrty: :parrrty:

krzyszp

Jeżeli to kopia "html", to praktycznie jest to niemożliwe, ale jeżeli to kopia bazy, to podajcie info na jakim silniku stało forum. To samo dotyczy wiki.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Ósemka

Niestety, forum to kopia html.

Z wiki jest jeszcze śmieszniej, bo to kopia ".mht", czyli kompletna strona w jednym pliku.
Folding@Home - Team Poland [276]

necavi

... i powstało. Nie pierwszy raz. Czekamy na to kiedy będzie ten ostatni?  :deadman:

krzyszp

Cytat: necavi w 04 Sierpień 2014, 16:01
... i powstało. Nie pierwszy raz. Czekamy na to kiedy będzie ten ostatni?  :deadman:
Jeżeli powstało, to było by fajnie jakby admin backup bazy zrobił jak najszybciej - można by wtedy jakieś miejsce ewentualnie wyszukać dla archiwizacji...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

andy101fah

Cytat: necavi w 04 Sierpień 2014, 16:01
... i powstało. Nie pierwszy raz. Czekamy na to kiedy będzie ten ostatni?  :deadman:

Jeżeli możesz to zaapeluj do adminów zwijaj.pl o przekazanie backupu forum w postaci bazy danych do importu. Mamy możliwość zarchiwizowania danych tutaj. Skoro nie potrafią rozwinąć forum niechaj nie marnotrawią dorobku oraz wiedzy wielu z nas. Mamy własny wątek folding@home o ogólnopolskim zasięgu, na forum BOINC wielu zwijaczy foldnig szybciej otrzyma pomoc i poradę techniczną.

Ósemka

#20
Cytat: necavi w 04 Sierpień 2014, 16:01
... i powstało.
No proszę, kto by się spodziewał  %)

Żeby się zrehabilitować za pojazd adminowi, wrzucam do neta resztki naszego wiki -> http://wiki-zwijaj.esy.es/

Te artykuły można znaleźć również na web.archive.org.

Zresztą, jak przeglądałem to nasze wiki, to zwątpiłem czy ono jeszcze się komuś przyda. To zawartość raczej historyczno-sentymentalna...

***EDIT***
Dorzuciłem instrukcję instalacji klienta v7 na Windows autorstwa Fila. To już nieco świeższy temat, a na niedawno wskrzeszonym forum ten wątek już przepadł - odgrzebałem go ze swojej kopii.

BTW, być może kojarzycie jakieś wątki z forum zwijaj, które zawierały konkretną wiedzę, ale poszły w... las. Dajcie znać w takiej sytuacji, bo być może leżą jeszcze gdzieś u mnie na dysku.
Folding@Home - Team Poland [276]

mate76

#21
Cześć,

Witam zacne grono - liczę jako www.zielonapropaganda.pl (dawniej chillerworks.com)



Pozdrawiam,
Mateusz

andy101fah

Miło Cię znowu widzieć.

:parrrty: :parrrty:

Troll81

Witamy na naszej łajbie :D

necavi

Witaj na forum. Myślę, że pozostali forumowicze też chcą Cię poznać - zapraszam do działu Wizytówki