przetwarzanie rozproszone - boinc

FORUM BOINC

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Witaj na forum poświęconemu wspieraniu nauki poprzez platformę BOINC. Pobierz i zacznij zmieniać świat od teraz
Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?
Strony: [1]

Przycisk "oznacz jako przeczytane"? (Przeczytany 1279 razy)

c_RaSz

• Bywalec forum

Przycisk "oznacz jako przeczytane"?

01 Grudzień 2015, 01:50
      - po co ten przycisk został dodany?
    Gdy otwiera się stronę " Wiadomości od ostatniej wizyty " http://www.boincatpoland.org/smf/unread/ to zarówno pod, jak i nad stertą nieprzeczytanych (od ostatniej wizyty!) postów — po prawej stronie jest taki właśnie przycisk. Do czego służy, chyba jasne, ale... Ale rzecz w tym, że gdy go się wcale nie użyje, ani też nie zajrzy się w (jakieś-tam) nieczytanki, to przy wizycie następnej — owych przeoczonych wiadomości w kolejnej odsłonie unread — już... nie uświadczysz!  :book:

To dość spora, i mocno irytująca nadgorliwość forumowego Pe-Ha-Pu... Da się coś z tym zrobić?

kriu

• Bywalec forum

Odpowiedź #1 01 Grudzień 2015, 08:57
      U mnie przyciski działają poprawnie (Firefox v.42).
      Dodatkowo jak nie wejdę w wiadomość pozostaje ona nadal jako nieprzeczytana.

Hani

• Liczydłowy
      • **
      • Jeździ ktoś? cyklokarpaty.pl

Odpowiedź #2 01 Grudzień 2015, 16:57
        U mnie też działa bez zarzutu - Firefox 41.0.2

c_RaSz

• Bywalec forum

Odpowiedź #3 02 Grudzień 2015, 00:29
          Przecież ja wcale nie twierdziłem, że źle działa ów przycisk! Ale, że sama moja wizyta na stronie unread powoduje, że przy następnej okazji wiadomości przeoczone / nie-obejrzane poprzednio, już nie są wyświetlane. czyli robi się tak, jakbym tam zajrzał.
          Kolega Kriu twierdzi, że on tego nie ma, więc nie wiem co o tym myśleć. Wiem jednak, że coś mogę mieć pokaszanione z ustawieniami konta, bo np. wyświetla mi czas w jakiejś strefie... polinezyjskiej (? - żartuję. Nie wiem jakiej!  +9h...) i czasy zamieszczanych postów są od czapy. Te jakieś dziwne ustawienia mogłem spieprzyć daaawno już temu, w 2007, gdy po raz pierwszy tu zajrzałem. A teraz po prostu nie pamiętam w czym wtedy dłubać mogłem nieopatrznie.

Ale jeszcze jedna rzecz: gdy w lokalną, tutejszą wyszukiwarkę wrzucić mój tytuł wątku, to wyskakuje kilka narzekań - wcześniejszych pokrzywdzonych takimi samymi objawami. Czyli: nie tylko ja!

krzyszp

• Wszechstronny dyletant
          • Norway
          • Kalkulator

Odpowiedź #4 02 Grudzień 2015, 00:34
            Działa to w ten sposób, że jeżeli kilkukrotnie odwiedzisz "nieczytane wątki", to najstarsze z nich przestają być wyświetlane. W przeciwnym przypadku po kilku tygodniach nieobecności miałbyś kilkadziesiąt podstron... Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji i nie ma opcji do ustawiania tego...

Mchl

• Administrator
            • BOINC Fanatyk
            • *

Odpowiedź #5 02 Grudzień 2015, 19:38
              Przypominam, że jest jeszcze dostępna strona "Wszystkie nieprzeczytane wątki" -> http://www.boincatpoland.org/smf/unread/?all
              Strony: [1]   Do góry

GoogleTagged

Hosting dzięki uprzejmości InnerVision sp. z o.o.
              SMF © 2011, Simple Machines