przetwarzanie rozproszone - boinc

FORUM BOINC

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Witaj na forum poświęconemu wspieraniu nauki poprzez platformę BOINC. Pobierz i zacznij zmieniać świat od teraz
Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.
Strony: 1 ... 27 28 29 30 [31] 32

Forum Fun - Forum Na wesolo :) (Przeczytany 307627 razy)

Kret_polny

 • Obserwator
 • Młodszy Liczydłowy
 • *
 • Offline Offline
 • Wiadomości: 592
 • Avatar forum naukowego

  Forum Fun - Forum Na wesolo :)

  Odpowiedź #1200 02 Wrzesień 2016, 21:08
  http://www.wykop.pl/link/3339709/pasta-moj-stary-jest-fanatykiem-wedkarstwa-powstanie-jako-pelnometrazowy-film/czyli o tej historyjce:
  Cytuj
  "Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj***ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.

  Druga połowa mieszkania zaj***na Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu karasie jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM, za naj***nie 10k postów."

  "Jak jest ciepło to co weekend zapie**ala na ryby. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę jem rybę na obiad a ojciec pie**oli o zaletach jedzenia tego wodnego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że jem dużo ryb bo zawierają fosfor i mózg mi lepiej pracuje.

  Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują pakując wędki, robiąc kanapki itd.

  Przy jedzeniu zawsze pie**oli o rybach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Wędkarski, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie zarybiajo tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Ryb Rzecznych żeby się uspokoić.

  W tym roku sam sobie kupił na święta ponton. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i nadmuchał w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały strój wędkarski i siedział cały dzień w tym pontonie na środku mieszkania. Obiad (karp) też w nim zjadł [cool][cześć]

  Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich ryb w polsce to bym wziął i zapie**olił.

  Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na ryby w drodze wyjątku. Super prezent k***o.

  Pojechaliśmy gdzieś wp*zdu za miasto, dochodzimy nad jezioro a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy nad woda i patrzymy na spławiki. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pie**olną wędką po głowie, że ryby słyszą muzykę z moich słuchawek i się płoszą. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i ryby z wody widzą jak się ruszam i uciekają. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na wodę jak w jakimś j***nym Guantanamo. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam sk***ysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów w las i się sp***ział. Wytłumaczył mi, że trzeba w lesie pierdzieć bo inaczej ryby słyszą i czują.

  Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym jeździ na ryby. Kiedyś towarzyszem wypraw rybnych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Najebali się i oczywiście cały czas gadali o wędkowaniu i rybach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są szczupaki czy sumy.

  >WEŹ MNIE NIE Wk***IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE SZCZUPAK MA ZĘBY? CHAPS I RĘKA Uj***nA!

  >k***A TADEK SUMY W POLSCE PO 80 KILO WAŻĄ, TWÓJ SZCZUPAK TO IM MOŻE NASKOCZYĆ

  >CO TY MI O SUMACH pie**olISZ JAK LEDWO UKLEJĘ POTRAFISZ Z WODY WYCIĄGNĄĆ. SZCZUPAK TO JEST KRÓL WODY JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

  No i aż się zaczeli nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

  >I bardzo k***a dobrze

  Tak go za tego suma znienawidził.

  Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Polskim Związku Wędkarskim. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach z PZW powiedzieć. Gazety niewędkarskie też przestał czytać bo miał ból dupy, że o wędkarstwie polskim ani aferach w PZW nic się nie pisze.

  Szefem koła PZW w mojej okolicy jest niejaki pan Adam. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim akwenom przez Związek i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie wędkarskie gdzie występował Adam i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpie**alał.

  Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem PZW ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu PZW i Adama na forach lokalnych gazet. Napie**alał na niego jakieś głupoty typu, że Adam był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Adamowi 2000zł.

  Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k***ił na przekupne sądy, PZW, Adama i w ogóle cały świat. Z jego pie**olenia wynikało, że PZW jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za szurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na wędki, haczyki czy łódki i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. zanęty waniliowej za te 2k kupić (kilkaset kilo).

  Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć łódkę do połowów bo niby wypożyczanie za drogo wychodzi i wszyscy go chcą oszukać

  >synek na wodzie to się prawdziwe okazy łapie! tam jest żywioł!

  ale nie było go stać ani nie miał jej gdzie trzymać a hehe frajerem to on nie jest żeby komuś płacić za przechowywanie więc zgadał się z jakimiś wędkarzami okolicy, że kupią łódkę na spółkę, ona będzie stała u jakiegoś janusza, który ma dom a nie mieszkanie w bloku jak my, na podjeździe na przyczepie, którą ten janusz ma i się będą tą łódką dzielili albo będą jeździć łowić razem.

  Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi jechać i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że ryby biorą jak poj***ne więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z wk***ienia. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni łowią bez niego bo przecież po równo się zrzucali na łódkę i w niedzielę wieczorem, jak te janusze już wróciły z wyprawy, wyszedł nagle z domu.

  Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam nasz samochód z przyczepą i łódką xD Pytam skąd on ją wziął a on mówi, że januszowi zaj***ł z podjazdu przed domem bo oni go oszukali i żeby łapał z nim łódkę i wnosimy do mieszkania XD Na nic się zdało tłumaczenie, że zajmie cały duży pokój. Na szczęście łódka nie zmieściła się w drzwiach do klatki więc stary stwierdził, że on ją przed domem zostawi.

  Za pomocą jakichś łańcuchów co były na łódce i mojej kłódki od roweru przypiął ją do latarni i zadowolony chce iść wracać do mieszkania a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z januszami współwłaścicielami, którzy domyślili się gdzie ich własność może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo janusze drą mordy dlaczego łódkę ukradł i że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 500zł się składał a nie pływał w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od nich nie dostał wpie**olu bo było blisko.

  Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:

  -Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się przyczepy i krzyczy, że nie odda

  -Janusze krzyczą, że ma oddawać

  -Jeden janusz ma rozj***ny nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć od łódki za nogę i dostał drugą nogą z kopa

  -Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat bo pobił człowieka

  -We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi

  -Moja stara płacze i błaga ojca żeby zostawił łódkę a policjantów żeby go nie aresztowali

  -Ja smutnazaba.psd

  W końcu policjanci oderwali starego od łodzi. Ja podałem januszom kod do kłódki rowerowej i zabrali łódkę, rzucając wcześniej staremu 500zł i mówiąc, że nie ma już do łódki żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na rybach nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Janusz co dostał w mordę butem powiedział, że on się nie będzie pie**olił z łażeniem po komisariatach i ma to w dupie tylko ojca nie chce więcej widzieć.

  Stary do tej pory robi z januszami gównoburzę na forach dla wędkarzy bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta

  >Szczepan54

  >Liczba postów: 1

  >Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_anona od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały wędkarz! Chcą go oczernić bo zazdroszczą złowionych okazów!

  Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów od łódki. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to ojciec się tam wpie**alał na trollkoncie i np. pisał, ze ch*jowe ryby łapie i widać, że nie umie łowić xD

  Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia złapanych przez siebie ryb to sam sobie pisał

  >Noooo gratuluję okazu! Widać, że doświadczony łowca!

  a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum. xD"

  krzyszp

  • Wszechstronny dyletant
  • Norway
  • Kalkulator
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7 680
  • Avatar forum naukowego

   Forum Fun - Forum Na wesolo :)

   Odpowiedź #1201 02 Wrzesień 2016, 22:52
    XD

   stasieks

   • Młodszy Liczydłowy
   • *
   • Offline Offline
   • Wiadomości: 501
   • Avatar forum naukowego

    Forum Fun - Forum Na wesolo :)

    Odpowiedź #1202 02 Wrzesień 2016, 23:10
    Przeczytałem całość. Sam się sobie dziwię, ale warto było.  :p_arr:

    Troll81

    • Troll forumowy
    • Newsmani
    • Starszy Kalkulator
    • *****
    • Offline Offline
    • Wiadomości: 32 494
    • Avatar forum naukowego
    • Owoc żywota twojego je ZUS

     Forum Fun - Forum Na wesolo :)

     Odpowiedź #1203 05 Wrzesień 2016, 20:22
     Mam nadzieję ze sfilmują....

     Kret_polny

     • Obserwator
     • Młodszy Liczydłowy
     • *
     • Offline Offline
     • Wiadomości: 592
     • Avatar forum naukowego

      Forum Fun - Forum Na wesolo :)

      Odpowiedź #1204 28 Listopad 2016, 21:52
      Bravo! Ivane Bravo!
      http://9gag.com/gag/aVDvoK8Ale i tak sprawnie mu idzie.  XD

      Troll81

      • Troll forumowy
      • Newsmani
      • Starszy Kalkulator
      • *****
      • Offline Offline
      • Wiadomości: 32 494
      • Avatar forum naukowego
      • Owoc żywota twojego je ZUS

       Forum Fun - Forum Na wesolo :)

       Odpowiedź #1205 30 Listopad 2016, 22:23
       Mam nadzieję ze sfilmują....


       http://www.vice.com/pl/read/fanatyk-film-moj-stary-to-fanatyk-wedkarstwa-pasta-ekranizacja

       Kret_polny

       • Obserwator
       • Młodszy Liczydłowy
       • *
       • Offline Offline
       • Wiadomości: 592
       • Avatar forum naukowego

        Forum Fun - Forum Na wesolo :)

        Odpowiedź #1206 31 Grudzień 2016, 14:37
        Forum Fun - Forum Na wesolo :)

        Kret_polny

        • Obserwator
        • Młodszy Liczydłowy
        • *
        • Offline Offline
        • Wiadomości: 592
        • Avatar forum naukowego

         Forum Fun - Forum Na wesolo :)

         Odpowiedź #1207 07 Luty 2017, 23:50
         Kot, jedzenie i metoda na śpiocha:
         http://9gag.com/gag/aVqQGWP

         necavi

         • Liczydłowy
         • **
         • Offline Offline
         • Wiadomości: 790
         • Avatar forum naukowego

          Forum Fun - Forum Na wesolo :)

          Odpowiedź #1208 22 Luty 2017, 20:07
          Uwaga nadciąga Stażysta programista Link

          kva.pl

          • _
          • Starszy Liczydłowy
          • ****
          • Offline Offline
          • Wiadomości: 1 875
          • Avatar forum naukowego
          • Aller Funkverkehr ist Landesverrat.

           Forum Fun - Forum Na wesolo :)

           Odpowiedź #1209 24 Luty 2017, 00:01
           "A bylo isc na front end" :D

           Ósemka

           • Bywalec forum
           • *****
           • Offline Offline
           • Wiadomości: 175
           • Avatar forum naukowego

            Forum Fun - Forum Na wesolo :)

            Odpowiedź #1210 25 Luty 2017, 02:26
            Stare, ale jare ;)

            Dzień z życia admina:
            https://www.youtube.com/watch?v=GTFy80CDCqk

            necavi

            • Liczydłowy
            • **
            • Offline Offline
            • Wiadomości: 790
            • Avatar forum naukowego

             Forum Fun - Forum Na wesolo :)

             Odpowiedź #1211 09 Marzec 2017, 21:25
             No to dalej informatyka, teraz w wydaniu domowym: Alexa w akcji

             Kret_polny

             • Obserwator
             • Młodszy Liczydłowy
             • *
             • Offline Offline
             • Wiadomości: 592
             • Avatar forum naukowego

              Forum Fun - Forum Na wesolo :)

              Odpowiedź #1212 14 Kwiecień 2017, 13:42
              Forum Fun - Forum Na wesolo :)

              necavi

              • Liczydłowy
              • **
              • Offline Offline
              • Wiadomości: 790
              • Avatar forum naukowego

               Forum Fun - Forum Na wesolo :)

               Odpowiedź #1213 26 Kwiecień 2017, 06:01
               Kolega do salonu potrzebuje ruchomego robota. Znalazł taki i pyta się czy będzie dobry. Poradźcie bo się na tym zupełnie nie znam :-[

               kva.pl

               • _
               • Starszy Liczydłowy
               • ****
               • Offline Offline
               • Wiadomości: 1 875
               • Avatar forum naukowego
               • Aller Funkverkehr ist Landesverrat.

                Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                Odpowiedź #1214 04 Maj 2017, 14:27
                Az sie boje jak mi to wplynie na sugerowane filmy na youtube  %)

                Troll81

                • Troll forumowy
                • Newsmani
                • Starszy Kalkulator
                • *****
                • Offline Offline
                • Wiadomości: 32 494
                • Avatar forum naukowego
                • Owoc żywota twojego je ZUS

                 Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                 Odpowiedź #1215 09 Maj 2017, 20:23
                  %)

                 Szopler

                 • Radioaktywny
                 • Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego
                 • Kalkulator
                 • *****
                 • Offline Offline
                 • Wiadomości: 7 541
                 • Avatar forum naukowego

                  Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                  Odpowiedź #1216 11 Maj 2017, 22:29

                  krzyszp

                  • Wszechstronny dyletant
                  • Norway
                  • Kalkulator
                  • ***
                  • Offline Offline
                  • Wiadomości: 7 680
                  • Avatar forum naukowego

                   Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                   Odpowiedź #1217 11 Maj 2017, 22:39
                   Sorki, dokładnie ten sam wzór wrzuciłem na FB z pół roku temu... Nie jako żart, tylko skan z umowy z dostawcą energii elektrycznej...

                   I to nie jest śmieszne...

                   necavi

                   • Liczydłowy
                   • **
                   • Offline Offline
                   • Wiadomości: 790
                   • Avatar forum naukowego

                    Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                    Odpowiedź #1218 19 Czerwiec 2017, 22:16
                    Niedługo pewien pan z Ameryki nas odwiedzi. Tylko co oni tam wiedzą o Polsce? Może ten film będzie dla niego pomocą? Link

                    Krzysiak_PL_GDA

                    • Starszy Liczydłowy
                    • ****
                    • Offline Offline
                    • Wiadomości: 2 387
                    • Avatar forum naukowego

                     Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                     Odpowiedź #1219 06 Lipiec 2017, 07:53
                     Miniaturyzacja  XD

                     KR0uInVggIs8ZrbhLcR86uap1Tc8Px0w CyNy8O536M
                     KR0uInVggIs8ZrbhLcR86uap1Tc8Px0w CyNy8O536M

                     Szopler

                     • Radioaktywny
                     • Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego
                     • Kalkulator
                     • *****
                     • Offline Offline
                     • Wiadomości: 7 541
                     • Avatar forum naukowego

                      Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                      Odpowiedź #1220 06 Lipiec 2017, 07:59
                      Wincyj rdzeniuf!!  %)

                      toms83

                      • Bywalec forum
                      • *****
                      • Offline Offline
                      • Wiadomości: 306
                      • Avatar forum naukowego
                      • Polish National Team

                       Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                       Odpowiedź #1221 06 Lipiec 2017, 17:17
                       Przecież jest piękny. Tak jak poprzednie Opterony.  :shame:

                       necavi

                       • Liczydłowy
                       • **
                       • Offline Offline
                       • Wiadomości: 790
                       • Avatar forum naukowego

                        Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                        Odpowiedź #1222 27 Sierpień 2017, 19:06
                        I już nie będziecie na nie patrzeć jak dotychczas link |-?

                        Troll81

                        • Troll forumowy
                        • Newsmani
                        • Starszy Kalkulator
                        • *****
                        • Offline Offline
                        • Wiadomości: 32 494
                        • Avatar forum naukowego
                        • Owoc żywota twojego je ZUS

                         Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                         Odpowiedź #1223 28 Sierpień 2017, 20:50
                         hehehe, popatrz sobie na jakiekolwiek "celebrytki" bez makijażu :D

                         Kret_polny

                         • Obserwator
                         • Młodszy Liczydłowy
                         • *
                         • Offline Offline
                         • Wiadomości: 592
                         • Avatar forum naukowego

                          Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                          Odpowiedź #1224 05 Październik 2017, 20:43
                          Ciekawy wynalazek:
                          https://www.reddit.com/r/INEEEEDIT/comments/74fgwl/for_the_truly_efficient_a_spinning_finger_that/ %)

                          Troll81

                          • Troll forumowy
                          • Newsmani
                          • Starszy Kalkulator
                          • *****
                          • Offline Offline
                          • Wiadomości: 32 494
                          • Avatar forum naukowego
                          • Owoc żywota twojego je ZUS

                           Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                           Odpowiedź #1225 09 Październik 2017, 20:52
                           ale co komu to da??

                           btw od 5.10 nikt nie pisał w wątku?? O.o

                           Kret_polny

                           • Obserwator
                           • Młodszy Liczydłowy
                           • *
                           • Offline Offline
                           • Wiadomości: 592
                           • Avatar forum naukowego

                            Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                            Odpowiedź #1226 04 Grudzień 2017, 02:26
                            Tesla Roadster to Mars? - Let's teach Elon what "going Kerbal" REALLY means!
                            https://www.youtube.com/watch?v=1FEI79WXzww

                            necavi

                            • Liczydłowy
                            • **
                            • Offline Offline
                            • Wiadomości: 790
                            • Avatar forum naukowego

                             Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                             Odpowiedź #1227 04 Grudzień 2017, 16:33
                             Zwykłe teleturnieje może mieć każde państwo. My mamy Nasz Polski, Narodowy Link  :D

                             Grzegorz R. Granowski

                             • Posłaniec Magii Życia - Misja Ratowania Świata
                             • Liczydłowy
                             • **
                             • Offline Offline
                             • Wiadomości: 737
                             • Avatar forum naukowego

                              Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                              Odpowiedź #1228 04 Grudzień 2017, 17:07
                              Zwykłe teleturnieje może mieć każde państwo. My mamy Nasz Polski, Narodowy Link  :D

                              uprzejmie proszę o wykasowanie linka, to się nie godzi

                              sknd

                              • Starszy Liczydłowy
                              • ****
                              • Offline Offline
                              • Wiadomości: 2 168

                               Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                               Odpowiedź #1229 04 Grudzień 2017, 18:47
                               a dobre, dobre  ;D

                               Kret_polny

                               • Obserwator
                               • Młodszy Liczydłowy
                               • *
                               • Offline Offline
                               • Wiadomości: 592
                               • Avatar forum naukowego

                                Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                Odpowiedź #1230 07 Grudzień 2017, 00:19
                                Pizza w kosmosie
                                https://www.space.com/38985-astronauts-make-pizzas-in-space.html:D

                                Kret_polny

                                • Obserwator
                                • Młodszy Liczydłowy
                                • *
                                • Offline Offline
                                • Wiadomości: 592
                                • Avatar forum naukowego

                                 Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                 Odpowiedź #1231 11 Grudzień 2017, 22:45
                                 Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                 krzyszp

                                 • Wszechstronny dyletant
                                 • Norway
                                 • Kalkulator
                                 • ***
                                 • Offline Offline
                                 • Wiadomości: 7 680
                                 • Avatar forum naukowego

                                  Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                  Odpowiedź #1232 11 Grudzień 2017, 23:52
                                  No, to ja już wiem, gdzie się wybieram... W dodatku wg innej religii może w niebie czekać siedem dziewic... Niestety, nikt nie określił ich płci, więc wolę nie ryzykować :)

                                  Grzegorz R. Granowski

                                  • Posłaniec Magii Życia - Misja Ratowania Świata
                                  • Liczydłowy
                                  • **
                                  • Offline Offline
                                  • Wiadomości: 737
                                  • Avatar forum naukowego

                                   Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                   Odpowiedź #1233 13 Grudzień 2017, 14:57
                                   siedem dziewic czy może huryt?

                                   krzyszp

                                   • Wszechstronny dyletant
                                   • Norway
                                   • Kalkulator
                                   • ***
                                   • Offline Offline
                                   • Wiadomości: 7 680
                                   • Avatar forum naukowego

                                    Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                    Odpowiedź #1234 13 Grudzień 2017, 15:25
                                    W sumie to nie wiem, ale ryzykować nie będę ;)

                                    Grzegorz R. Granowski

                                    • Posłaniec Magii Życia - Misja Ratowania Świata
                                    • Liczydłowy
                                    • **
                                    • Offline Offline
                                    • Wiadomości: 737
                                    • Avatar forum naukowego

                                     Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                     Odpowiedź #1235 13 Grudzień 2017, 15:33
                                     Szanowny Panie Piszczek,

                                     rozmawiamy po raz drugi na forum, pierwszy raz w mojej wizytówce.

                                     jest mi bardzo miło Pana powitać, mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy

                                     pozdrawiam

                                     Grzegorz Roman Granowski

                                     krzyszp

                                     • Wszechstronny dyletant
                                     • Norway
                                     • Kalkulator
                                     • ***
                                     • Offline Offline
                                     • Wiadomości: 7 680
                                     • Avatar forum naukowego

                                      Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                      Odpowiedź #1236 13 Grudzień 2017, 15:53
                                      Dziękuję :)

                                      Ja jestem pewien, że wymiana poglądów będzie odbywać się z wzajemnym szacunkiem i porozumieniem.
                                      I również jest mi bardzo miło :)

                                      kva.pl

                                      • _
                                      • Starszy Liczydłowy
                                      • ****
                                      • Offline Offline
                                      • Wiadomości: 1 875
                                      • Avatar forum naukowego
                                      • Aller Funkverkehr ist Landesverrat.

                                       Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                       Odpowiedź #1237 17 Grudzień 2017, 13:00
                                       https://www.youtube.com/watch?v=XbGJzQgsNhU

                                       Trzeba przyzwoicie znac angielski i posluchac tekstu z uwaga do konca, ale poplakalem sie ze smiechu sluchajac tego  :D

                                       sknd

                                       • Starszy Liczydłowy
                                       • ****
                                       • Offline Offline
                                       • Wiadomości: 2 168

                                        Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                        Odpowiedź #1238 17 Grudzień 2017, 15:41
                                        https://www.youtube.com/watch?v=XbGJzQgsNhU

                                        Trzeba przyzwoicie znac angielski i posluchac tekstu z uwaga do konca, ale poplakalem sie ze smiechu sluchajac tego  :D

                                        życiowe  XD

                                        kva.pl

                                        • _
                                        • Starszy Liczydłowy
                                        • ****
                                        • Offline Offline
                                        • Wiadomości: 1 875
                                        • Avatar forum naukowego
                                        • Aller Funkverkehr ist Landesverrat.

                                         Forum Fun - Forum Na wesolo :)

                                         Odpowiedź #1239 17 Grudzień 2017, 15:49
                                         Yes...  :D
                                         Strony: 1 ... 27 28 29 30 [31] 32   Do góry

                                         GoogleTagged


                                         SMF spam blocked by CleanTalk

                                         Hosting dzięki uprzejmości InnerVision sp. z o.o.
                                         SMF © 2011, Simple Machines