Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

SETI Beta

Zaczęty przez MadMan, 12 Grudzień 2005, 16:51

MadMan

Witam,

Proszę Mchl'a o założenie naszej drużyny w SETI@Home Beta. Chyba że sam mam to zrobić :-)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Mchl

Zespół zarejestrowany.

Nie sądziłem, że będą chętni...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Jakieś info??? Może sam potestuję???


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Taka platforma do testowania najnowszysch wersji aplikacji S@H, a być może także AstroPulse

http://setiathome.berkeley.edu/beta/

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

franciszek

O a co to dokładnie za projekt ? Punkty liczy może rezem z klasyczną wersją seti boinc ?

MadMan

Cytat: "franciszek"O a co to dokładnie za projekt ? Punkty liczy może rezem z klasyczną wersją seti boinc ?
Punkty chyba nie są zliczane przez BoincStats ani nie są dołączane do normalnego SETI. Chcę policzyć jedną jednostkę "tak sobie" :-)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Mchl

Nie. Punkty są zliczane osobno. Niektóre strony ze statystykami je uwzględniają, inne (np. BOINCstats) nie.
Jeżeli chcecie jako pierwsi ujrzeć aplikację dla AstroPulse, to właściwe miejsce. Poza tym nie uważam żeby coś jeszcze ciekawego było w tym projekcie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Nie mniej probowalem sciagnac klienta z linuxa - nie dalo sie (oczywiscie wczesniej sie zarejestrowalem na stronie), ale przyczyna moze byc to, ze komp z linuxem jest na sieci za natem (dosc czesto mam klopoty z dolaczaniem kompow do projektow w tej sieci...).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Nietoperek

na www.boincsynergy.com juz sa uwzgledniane statystyki seti@home beta

Mchl

Wkrótce będą też na BOINCstats.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

No i już są ;)

Swoją drogą mamy tam sporo do nadrobienia, bo na 136 zespołów jesteśmy na 124 pozycji;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

a mozeby tak dodatkowo poszerzyc nazwe fora o seti beta rowniez ;) - wkoncu zwykle seti jak i beta sie tu pakuje :)

Mchl

A co mam zrobić z CPDN i jego wszystkimi dziwnymi spinup projektami? :?

Myślę, że to nie ma zbyt dużego sensu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Czy ktoś jeszcze liczy SETI BETA oprócz mnie? I czy też macie jednostki po 33 godzinki?

przykład poniżej:



I jakoś mi kredytki dłuugo idą za poprzednie 33 godzinki.. :?

bartsob5

ja wczoraj odeslalem 37 godzinna, pisze o tym w rownoleglym topicu... i ogolnie jestem zdegustowany, bo mi malo punktow zarzadalo (2 razy mniej niz powinno)

Juras23

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie nalicza mi kredytków za jednostki wysłane w połowie lutego?? jakoś wciąż są one pending....???

m2marek

Sprawdź czy inni odesłali wyniki i do kiedy mają termin przydatności do użycia.

Juras23

do 4 kwietnia.....sam mam jeszcze 3 sztuki w pracy na jednym hoscie...po  44 godziny....ale 2 już zakończone i czekam na 3 do zaraportowania.

gaciu

Czekasz zapewne na przysłanie przez innych tych próbek. A ci którzy przysłali mają inne wyniki niż ty (i jednoczenie różniace sie nawzajem) i nie można uznać twojego (żadnego) rezultatu za kanoniczny (poprawny/wzorcowy) a co za tym idzie naliczyć komukolwiek punktów. Poczekasz jeszcze bo po upływie terminu ważności musi ją przeliczyć jeszcze inna osoba.

krzyku

wersja Beta ma jakis wygaszacz?
  

bartsob5

z tego co wiem, (bo jechalem seti beta juz dosc dawno) to ma, identyczny jak seti normalne...

krzyku

Ostatnio w SETI beta przy liczeniu probki doszlo juz prawie do 70%, ponad 8 h liczenia, nagle zresetowal mi sie komp, co prawda z mojej winy bo przez przypadek nacisnalem wylacznik na listwie zasilajacej, po restarcie nadal mi zaczal liczyc te sama probke, czas byl od ponad 8h liczenia ale % postepu zaczal sie liczyc od nowa tak ze teraz mam dopiero niecale 2 %. Mial juz ktos cos takiego?? Probka jest juz na straty czy liczyc ja dalej??
  

Nietoperek

ja kieeeeedys dawno temu mialem takie cos - po okolo 12h cofnelo mi do zera - juz o tym raz pisalem tu na orum - sie zdenerwowalem wtedy i jednostke przerwalem - co zaowocowala ladnym negatywnym wynikiem ;)

krzyku

postanowilem przeliczyc ja do konca, zobaczymy ile naliczy punktow