Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

[Ankieta] Koszulki Boinc@Poland 2015

Zaczęty przez Ósemka, 13 Lipiec 2015, 18:26

Wybierz najlepszy twoim zdaniem projekt:

Koszulka wieloprojektowa 1
1 (4.8%)
Wzór z poprzedniej edycji
4 (19%)
Koszulka super-minimalistyczna
0 (0%)
Koszulka wieloprojektowa 2
2 (9.5%)
Koszulka wieloprojektowa 2 (małe loga)
0 (0%)
Koszulka minimalistyczna 1
8 (38.1%)
Koszulka minimalistyczna 2
6 (28.6%)
Koszulka QR-code
0 (0%)
Koszulka radioaktywna
0 (0%)

Głosów w sumie: 21

Głosowanie skończone: 20 Lipiec 2015, 18:26

Ósemka

1) Koszulka wieloprojektowa 1
Zaproponował: Szopler
Opis:
CytatNa plecach, na środku, wysoko - logo Fundacji, poniżej chmura nazw projektów będących pod opieką w.w.
Na klatce, na sercu logo B@P.
BRAK ZDJĘCIA


2) Wzór z poprzedniej edycji
Zaproponował: pawg
Opis:


3) Koszulka super-minimalistyczna
Zaproponował: necavi
Opis:
Cytatkoszulkę z małym znaczkiem Boinc TYLKO z przodu, takim jak w propozycji Mata? Plecki chcę mieć puste.
BRAK ZDJĘCIA


4) Koszulka wieloprojektowa 2
Zaproponował: Mat
Opis:


5) Koszulka wieloprojektowa 2 (małe loga)
Zaproponował: sknd
Opis:
Cytata te loga projektów to muszą takie dupne być?
BRAK ZDJĘCIA


6) Koszulka minimalistyczna 1
Zaproponował: Szopler
Opis:



7) Koszulka minimalistyczna 2
Zaproponował: osemka
Opis:


8 ) Koszulka QR-code
Zaproponował: Szopler
Opis:
Cytatmożna walnąć na plecach duży QR code z adresami naszych stron / opisem BOINC
BRAK ZDJĘCIA


9) Koszulka radioaktywna
Zaproponował: tito
Opis:
CytatMi to się marzy logo B@P na przedzie i wielkie logo radioaktywnego na plecach
BRAK ZDJĘCIA



Jeśli kogoś pominąłem, proszę o informację, dodam niezwłocznie ;).

Zachęcam, żeby autorzy projektów bez zdjęcia podesłali jakiekolwiek szkice, choćby miały być bardzo zgrubne i nieprofesjonalne. Chodzi o to, żeby wszyscy mieli dokładnie zobrazowany opis i żeby nie było niedomówień.

Zwycięzca może być tylko jeden. Jeśli będą dwa lub więcej zwycięskich projektów, robimy dogrywkę.
Folding@Home - Team Poland [276]

sknd

to moje to żaden projekt, to tylko narzekactwo było :P

najbardziej mi się podobają 2 - stary projekt i projekt Szoplera - 6, i na ten drugi oddaję swój głos.

Tobas

Jak dla mnie - koszulka minimalistyczna 2, czyli
- z przodu logo Fundacji
- z tyłu logo drużyny

Nic mi więcej nie potrzeba.

No i cena koszulki będzie znośna = więcej sztuk

krzychu

poprosze rowniez o numery pkt przy ankiecie = koszulka

Mat

Jak dla mnie minimalistyczna "dwójka" prezentuje się dobrze. Trochę przez sentyment do własnego projektu ( :P ), ale przede wszystkim przez dość elegancki i modernistyczny wygląd. Stary wzór też jest ok, jednak osobiście preferuję wstawienie nowego loga fundacji. W końcu to też lepsza forma autopromocji niż sam napis  "BOINC"  i tak niemówiący zbyt wiele przeciętnemu obywatelowi...

Ósemka

Cytat: krzychu w 13 Lipiec 2015, 22:26
poprosze rowniez o numery pkt przy ankiecie = koszulka
Czy jakiekolwiek modyfikowanie ankiety nie spowoduje utraty dotychczasowych głosów?
Folding@Home - Team Poland [276]

krzyszp

Zagłosowałem na "4", głównie dlatego, że w 2 z 3 projektów jestem "zamieszany" ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mat

Odświeżam temat, by znalazł się ponownie wysoko w nowych wątkach. Coś nam głosowanie stanęło w miejscu...  :bad:

tito

Bo to wszyscy, którzy odwiedzają forum.... :deadman:

Troll81


krzyszp

Cytat: tito w 16 Lipiec 2015, 22:22
Bo to wszyscy, którzy odwiedzają forum.... :deadman:
Za Google Analytics - wczoraj było na forum 593 osoby :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl

Jesli to wedlug ciastek/IP to 10 z tych osob to bylem ja  XD

krzyszp

Cytat: kva.pl w 17 Lipiec 2015, 00:24
Jesli to wedlug ciastek/IP to 10 z tych osob to bylem ja  XD
Google już dobrze wie, jak odsiać Twoje "duchy"  XD XD


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

A nasza główna? Te 60 odwiedzin to z różnych IP, czy odsłony jako total?

krzyszp

Odsłony, z wyjątkiem adminów (nie są liczeni).

Zdecydowanie więcej osób buszuje na forum niż na głównej, ale i tam stopniowo rośnie...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mat

Tak swoją drogą pragnę zauważyć, że zdjęcie minimalistycznej 1 przedstawia tylko i wyłącznie przód koszulki. Nie ma tu ani zdjęcia ramion (na każdym po jednym adresie bointatpoland.org), ani pleców (duże logo, nazwy projektów + kolejny adres forum).

http://ideashirt.pl/projektuj/#74752/67dc90727425237dd06ffb103285665c Cały wzór, tak jakby ktoś zapomniał

AiDec

#16
Cytat: Mat w 16 Lipiec 2015, 22:17
Odświeżam temat, by znalazł się ponownie wysoko w nowych wątkach. Coś nam głosowanie stanęło w miejscu...  :bad:
Cytat: tito w 16 Lipiec 2015, 22:22
Bo to wszyscy, którzy odwiedzają forum.... :deadman:

Niekoniecznie macie racje. Ja odwiedzam watek, ale nie zaglosowalem i koszulki nie kupuje. Po pierwsze ja jeszcze mam bety z B@P, kupione laaata temu kiedy jeszcze Mchl "prowadzil" sklepik (ewidentnie dobra jakosc, skoro wszystko sie pieknie trzyma przez tyle lat).
A po drugie nie spasowaly mi zadne propozycje, wiec udzialu w ankiecie (zamowieniu) nie wzialem.

Zatem wezcie pod uwage ze moze byc wiele osob ktore (z wielu roznych powodow) moga po prostu nie byc zainteresowanymi zakupem.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

zawsze takie osoby mogą zaproponować własny wzór :D

Ósemka

Cytat: Mat w 17 Lipiec 2015, 21:59
Tak swoją drogą pragnę zauważyć, że zdjęcie minimalistycznej 1 przedstawia tylko i wyłącznie przód koszulki. Nie ma tu ani zdjęcia ramion (na każdym po jednym adresie bointatpoland.org), ani pleców (duże logo, nazwy projektów + kolejny adres forum).

http://ideashirt.pl/projektuj/#74752/67dc90727425237dd06ffb103285665c Cały wzór, tak jakby ktoś zapomniał
Dopiero teraz to zauważyłem  :ph34r:
Dodałem brakujące obrazki.

Przepraszam, bo to mocno zmienia postać rzeczy :shame:
Niektórzy pewnie zagłosowali na zupełnie inną koszulkę niż autor miał w zamyśle. Co robimy z tym fantem? Czy wszyscy, którzy zagłosowali na Minimalistyczną 1 nadal podtrzymują swój głos?
Folding@Home - Team Poland [276]

necavi

I chyba też głosowałem na taką, ale jeżeli tył by był tak upstrzony to dzięki  :fright:
Wolę Minimalistyczną 2 lub Wzór z poprzedniej edycji

kva.pl

Ja zdecydowanie jestem za wzorem z poprzedniej edycji.

Mat

W obecnej sytuacji... Konkretniej w związku z bajzlem jaki nam powstał (dodatkowo np. "wieloprojektowa 1" to to samo, co minimalistyczna 1 - tutaj tylko autor pokazał to graficznie  :P ) sugeruję przeprowadzić rundę finałową między projektami: stary wzór, Szopler a minimalistyczna dwójka. Wyeliminuje to powstałe nieścisłości i... niech zwycięży lepszy projekt.

Ósemka

Jak na złość jeszcze do tego wysypało się moje konto hostingowe. W momencie gdy robiłem nową ankietę. Wcięło wszystkie obrazki jakie wstawiłem na forum. Mogę się zalogować do panelu kontrolnego, do ftp, ale przy próbie wbicia na www wywala mi 404 error.
Teraz już jestem na serio wkur****y.
Folding@Home - Team Poland [276]

Ósemka

Chyba mój hosting zmartwychwstał.

Startujemy z finałową ankietą.

Zamykam wątek.
Folding@Home - Team Poland [276]