Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

necavi

Zaczęty przez necavi, 02 Czerwiec 2013, 22:52

necavi

Witam

Od paru lat mój sprzęt przyczynia się do podgrzewania atmosfery ziemskiej licząc w "konkurencyjnym" projekcie folding@home. Od pewnego czasu również na platformie boinc mielą się zadanka  Poem i Enigma dla Boinc@Poland i sporadycznie WCG dla zwijaj.pl.
Zbyt dużego pożytku ze mnie mieć nie będziecie bo sprzęt pod boinca to komp "rozrywkowy" włączany sporadycznie (WoT rządzi  :attack:) ale w przerwach na bitwy szkoda by podzespoły za bardzo się wystudziły :cold:

Moje zabawki

Na 23/10/2013
Rozrywkowy: Q6600 + 6GB + GTS 250 - cpu i gpu - boinc
Laptop: i5 + GT 520M - cpu - boinc
Piwnica: Celeron D420 + 2GB ram + GTX 650 ti - gpu liczy f@h

flaku

 :ahoy:
Myślę że taki właśnie był zamysł boinc, aby kompy gdy nie mają nic do roboty to sobie liczyły, a nie specjalne kupowanie sprzętu pod liczenie. Takich ludzi jest najwięcej no a wiadomo że w kupie siła. Witamy na pokładzie.

krzyszp

Od dawna kibicujemy ekipie zwijaj.pl :)
Witaj na pokladzie :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

PoznanskaPyra

 :ahoy:
Jesteś jedną z niewielu osób w naszym teamie co korzysta z boinca w sposób do jakiego został on wymyślony. My to świry jesteśmy, dużo rdzeni, GHZ i watów  XD
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

spokojnie - pewnie jeszcze podłapie bakcyla ;)
Witamy  :parrrty:

stiven


sknd

#6
 witaj wśród nas. co do czołgów, znajdziesz to wielu czołgistów  ;)

pawzdy

PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

d_worms

 :ahoy: and  :p_arr:

PDH

Witam necavi :ahoy: Miło spotkać osoby z forum zwijaj.pl. Ostatnio uruchomiłem nowego klienta FAH- spodobał mi się. Widzę, że grupa "Pande" stara się coraz bardziej.

tito


necavi

#11
flaku PoznanskaPyra Cyfron jeśli sądzicie, że jakiś całkiem normalny trafił tu, to muszę to sprostować. Komp w piwnicy liczący dla f@h 24/7 oraz lapek, który często zostaje "zapomniany" i też mieli, coś chyba mówią  XD

sknd tak, widziałem na forum wątek "czołgowy"

mystique widzę, że w odróżnieniu od andy101 zamiast przyłączać forum zwijaj do boinca wolałeś go zaanektować :P


@ all dzięki za miłe przywitanie  :boing:


aborek


mordi

 :ahoy: witaj na pokładzie :)
Guard well the secret of steel...


Troll81

witam na pokładzie kolegę zwijacza :D czołgistów u nas jest kilku :D

Cyfron

necavi - a już myślałem, że jakaś biedna "normalna" owieczka się do nas zapuściła :)
A co do trzymania kompa w piwnicy - to to jest blok czy dom? Jak z wilgocią i temperaturami w tamtej piwnicy przed/po odpaleniu kompa? Czy komp nie rdzewieje jakoś?
Też myślałem o kompie w piwnicy, ale nie wiem czy u mnie nie jest zbyt wilgotno...

Dario666

O, to nowy kolega z "propozycji integracji forum zwijaczy"  ;D Najważniejsze, że się liczy, a ile to sprawa drugorzędna. Gdyby u nas prąd był w cenie jak na "zachodzie" (w stosunku do siły nabywczej pieniądza) to by wszyscy liczyli i kręcili na maxa.

Nie boisz się, że w piwnicy skrzaty ci rozkręcą kompa...  XD

PDH

Cytat
mystique widzę, że w odróżnieniu od andy101 zamiast przyłączać forum zwijaj do boinca wolałeś go zaanektować :P

@ all dzięki za miłe przywitanie  :boing:

Eee tam od razu zaanektować :D Czasami dobrze jest sprawdzić coś "nowego" :P Polubiłem B@P i liczę. Andy wysunął propozycję, ale jak widzę temat umarł i nawet kolega Troll nie przekonał do zacieśnienia współpracy. A szkoda, bo nasze forum padło - chyba śmiercią naturalną, po prostu ekipa się starzeje a nowych członków brakuje. Do tego brak decyzji Admina co dalej...
Ale co tam... witam jeszcze raz, pochwal się na czym liczysz boinc i fah. Może jakieś fotki z piwnicy udostępnisz:D

Troll81

Dałem konkretne propozycje. A użytkownicy forum sami zadecydują. My witamy z otwartymi ramionami.

necavi

#19
Widzę, że piwnica wzbudza zainteresowanie. To zaadaptowane pomieszczenie  w domku chałupie więc nic nie "wsiąknie". Wygląda(ło) tak, fotki nie zamieszczam bo... nieco tam sprzętu przybyło - mini graciarnia komputerowa  ::) - więc rzadko tam zachodzę. Co do wilgoci to też miałem takie obawy, ale izolacja pozioma, wylewka i gres załatwiły problem. Dodatkowo mam osuszacz powietrza, ale to zbędne. Ciepełko? Zimą przy zakręconym grzejniku jest tam chłodno, obecnie (z ciekawości zaglądnąłem) 22*C i 49% wilgotności. Gdy działał tam zestaw z 2 grafami to wysiedzieć się nie dało.
Sprzęt już swoje lata ma  :bad:
Piwnica: Celeron D420 chłodzenie pasywne! + 1GB ram + 9800GTX - gpu liczy f@h
Rozrywkowy: Q6600 + 3GB + GTS 250 - cpu i gpu - boinc
Laptop: i5 + GT 520M - gpu - f@h

edit 20/08/2013
Piwnica: Celeron D420 chłodzenie pasywne! + 2GB ram + GTX 650 ti - gpu liczy f@h
Rozrywkowy: Q6600 + 6GB + GTS 250 - cpu i gpu - boinc


EDU Enthusiast

Witaj,  ;D

Ja robilem jakis czas temu izolacje dla kolegi (tania z steropianu) i dwie rury jedna chlodne powietrze poprzez filtr a droga wyprowadzona na zewnatrz jego domu wylot (tez filtr ale tanszy) nie przedostaje sie wilgoc, i jest o jakies 70% bardziej cichy a temp sa znakomite (przedtem 70+-'C na radeon 6970 teraz 65'C.)

_Aleksander_


andy101fah

Spóźnione ale jak najbardziej serdeczne WITAJ.

:ahoy: :ahoy:

pawg




necavi

Dawno tu nie pisałem więc czas coś nabazgrolić.
W sprzęcie niewielka zmiana. Do "piwnicznika" Do liczenia f@h nabyto od kva.pl Radeon 7790. Karciocha wystartowała i mam nadzieję, że na jakiś czas będzie dobrym dostarczycielem punktów w tym projekcie. Może uda się z nią zrealizować plan zdobycia i utrzymania 20 miejsca w teamie Poland  :attack:

Obecny stan:
Piwnicznik - wół roboczy - tylko boinc i f@h
xeon 5520, 12GB, Radeon 7790

Rozrywkowy
Q6600, 6GB, GTX 650 Ti


Troll81

Dlaczego oba nie siedza w piwniczce i nie liczą?? :d

necavi

...a bo Rozrywkowy to komp do wszystkiego i dlatego siedzi w domu. Jest jeszcze lap, którego zaanektowała żona i on ma jeszcze mniej czasu na liczenie  :dunno:

necavi

Małe zmiany:

Piwnicznik - dostał pamięć 6*4GB (x-kom miał rozterki czy mogą mi sprzedać aż tyle sztuk)
xeon 5520, 24GB, Radeon 7790
Przygotowanie do zmiany cpu na 6c/12t

Rozrywkowy - zmiana mobo i cpu:
i5-3570, 12GB GTX, 650 Ti

kva.pl

Q6600 -> I5-3570? Ladny update  :arrr:

matszpk

tak. akurat o jeden niższy procek kupiłem 3,5 roku temu.

necavi

Cytatkupiłem 3,5 roku temu.
:-[
Wiem, że to nie nowość, ale każdy orze jak może. 1366 to jeszcze większy zabytek, ale cóż na obliczeniach mój świat ani się nie zaczyna, ani nie kończy :parrrty:

kva.pl

No spokojnie, skok wydajnosci na W miedzy tymi dwoma procesorami jest zaleznie od zastosowania to 4 do 6x wiec upgrade potezny  :p_arr:

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

andy101fah

Mocnego zwijania i sukcesów

:parrrty: :parrrty:

necavi

No i kolejna zapowiadana zmiana:
Piwnicznik - lekko odświeżony - dla boinc xeon 5645, dla f@h Gigabyte 1060

kva.pl

"lekko"... Hahaha.... Ha... haaa....

:P

andy101fah

 :respect: :respect:

Powodzenia w zwijaniu i BOINC

:parrrty: :parrrty:

Troll81