[Ankieta] Koszulki Boinc@Poland 2015 – FINAŁ

Zaczęty przez Ósemka, 20 Lipiec 2015, 19:40

Wybierz najlepszy twoim zdaniem projekt:

1) Koszulka wieloprojektowa 1
5 (35.7%)
2) Wzór z poprzedniej edycji
2 (14.3%)
3) Koszulka wieloprojektowa 2
1 (7.1%)
4) Koszulka minimalistyczna
6 (42.9%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: 27 Lipiec 2015, 19:40

Ósemka

Ze względu na moje niedopatrzenie zrobił się spory bałagan w poprzedniej ankiecie. Zamieszczone zdjęcia przy jednym z projektów były niekompletne i sugerowały "puste plecy", wprowadzając tym w błąd wielu kamratów biorących udział w głosowaniu.

Niestety, musimy w efekcie zagłosować jeszcze raz. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację, nie zauważyłem że projekt Szoplera na ideashirt zawiera coś jeszcze oprócz widoku przodu koszulki. Tutaj niski ukłon w stronę Mat'a, który w porę zauważył problem.

Na szczęście wasze głosy nie są całkowicie zmarnowane, bo dzięki nim wyłonimy "finalistów" - w szranki staną tylko te projekty, które zebrały jakieś poparcie, odpuścimy sobie natomiast te, na które nikt nie postawił kreski.

Tym razem zostawiam włączoną możliwość zmiany głosu, w razie gdyby znów wyskoczył jakiś kwiatek. Zgłaszajcie najszybciej jak tylko się da wszelkie zauważone nieścisłości.

A oto nasi zawodnicy:

1) Koszulka wieloprojektowa 1
Zaproponował: Szopler
Opis:



2) Wzór z poprzedniej edycji
Zaproponował: pawg
Opis:


3) Koszulka wieloprojektowa 2
Zaproponował: Mat
Opis:


4) Koszulka minimalistyczna
Zaproponował: osemka
Opis:
Folding@Home - Team Poland [276]

sknd

BARDZO brakuje mi w tym głosowaniu opcji: przód projektu Szoplera, właśnie opcji "puste plecy" - chyba wielu z nas na taką właśnie koszulkę glosowało


krzychu


Mat

Czy wszyscy, którzy zagłosowali na Wieloprojektową 1, chcą ją w wersji puste plecy?

Szopler

#5
Ewe. można dać inne plecy:

cp

Cytat: Mat w 23 Lipiec 2015, 12:24
Czy wszyscy, którzy zagłosowali na Wieloprojektową 1, chcą ją w wersji puste plecy?
Nie moge odpowiadać za Wszystkich, ale Ja tak.

sknd


krzychu


Szopler


Ósemka

W tej sytuacji już nie wiem czy jest sens kontynuować głosowanie :wacko:

Uważam, że jedynym rozwiązaniem jakie pozostało to wrócić do pomysłu Martina Foxa, czyli każdy organizuje sobie koszulkę we własnym zakresie, dokładnie taką jaką chce, z pomocą stron typu ideashirt. Nie widzę zbyt dobrych rokowań na ustalenie wspólnej wersji.

Ja wybrałem nr 4 minimalistyczną. I wg ankiety na tą chwilę jest nas pięciu. Proponuję, żeby nasza piątka wróciła do tematu głównego i żebyśmy tam dogadali szczegóły co do zdobycia interesującego nas wzoru. Może poczekajmy jeszcze do 27 lipca, być może ktoś jeszcze zainteresuje się tym projektem.
Folding@Home - Team Poland [276]

tito

Jestem z Tobą  :arrr:
Bierzmy 4kę a reszta niechaj robi jak chce.

Ósemka

Ankieta zakończona. Chętnych na wzór 4 minimalistyczny zapraszam z powrotem do wątku głównego aby omówić wspólnie realizację.
Folding@Home - Team Poland [276]