Dr. hab Robert Janowski

Zaczęty przez robert.janowski82, 17 Grudzień 2015, 17:56

robert.janowski82

Witam wszystkich forumowiczów
Jest Robert, na co dzień pracuje w zakładach produkcyjnym na stanowisku projektanta systemów oze. W weekendy wykładam na akademii.
Zajmuje się energetyką geotermalną, pracuje nad urządzeniem geotermalnym pozyskującym prąd i ciepło z wnętrza ziemi.
założyłem blog zapraszam do zadawania pytań. (Link wywalony by krzyszp)
Dr.hab.Robert Janowski
energetyka odnawialna

Cyfron

Witamy na forum.

Pochwalisz się jakie projekty liczysz? Może też jakaś imponująca flota komputerów?

tito

Witaj.
Daj link do swojej sygnaturki BOINC.

robert.janowski82

CO do komputerów to teraz mamy komputer serwerowy od chińczyków z procesorami ARM, jest naprawdę szybki.
natomiast coś koło trzech-czterech lat wstecz dostałem laptopa z Core i7 gdzie na rynku polskim takie procki to rzadkość.

Współprojektowałem także robota podziemnego - do pracy w kopali który był wyposażony w moduł chłodzenia, badania stężenia gazów oraz sejsmograf na oczywiście chińskich procesorach.
Dr.hab.Robert Janowski
energetyka odnawialna

kva.pl

Na razie to na sprytna reklame wyglada...

Cyfron

a ta maszyna serwerowa na ARM to jak się zachowuje przy liczeniu BOINC? Bo jak coś fajnego to może bym sobie kupił? (ostatnio poczyniłem pierwszy zakup z Chin za śmieszną kasę :) )

krzyszp

Cytat: kva.pl w 17 Grudzień 2015, 18:26
Na razie to na sprytna reklame wyglada...
Universe@Home ma aplikację dla ARM ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

Cytat: kva.pl w 17 Grudzień 2015, 18:26
Na razie to na sprytna reklame wyglada...
i kiepską do tego...

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szopler


cp

Cytat: krzyszp w 17 Grudzień 2015, 23:31
Kasujemy?

A ja wnioskuję o przeniesienie do działu Humor. Ta reklama jest o klasę lepsza od wszystkiego, co dotychczas tutaj widziałem

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

mrjinks

Tak dumam, kto na jakichś forach naukowych posługuje się tytułami naukowymi i po co? :)
W ogólę powiedzcie co to za reklama?;)

krzyszp

Budowanie zaplecza jak mniemam...
Link wywalony...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

andy101fah

#14
Witaj  :ahoy:

p.s Bezpośrednio witamy każdego nowego użytkownika. Bez względu na płeć, rasę czy też tytuł naukowy

Cyfron

Wypadałoby napisać dlaczego wywalono link.

Troll81

CytatWitam wszystkich forumowiczów
Jest Robert, na co dzień pracuje w zakładach produkcyjnym na stanowisku projektanta systemów oze.

coś z Językiem Polskim kiepskawo.... a link był reklamą.....

Tobas

Nauka polska pokazuje dwóch Robertów Janowskich i żaden nie ma habilitacji  :bad:
Rocznik 82, czyli 33 lata trochę młody jak na najwyższy stopień naukowy...

Nie mówiąc o tym, że nie potrafi prawidłowo napisać skrótów...

Jak dla mnie PLONK


mordi

oj hejtujecie, a może za granicę wyjechał i zapomniał ojczystej mowy? ;) znam habilitowanych w wieku 32 lat ;) ale to nadal dość rzadka sprawa i zawsze budzi kontrowersje :)
Guard well the secret of steel...


Troll81

też znam jednego habilitowanego przed wiekiem Chrystusowym. Ale to niezmierna rzadkosć :D