nVidia Geforce 9600M GS - co liczyć?

Zaczęty przez Plati, 23 Grudzień 2016, 22:22

Plati

Witam, co liczyć na lapku z kartą nVidia Geforce 9600M GS?
Obecnie liczę Seti, ale chyba nie wykrywa mi tej karty (jedno WU liczy ponad 10 godzin). Najlepiej jakieś projekty z długim deadlinem - czyli ponad miesięcznym (komp chodzi 1-2h dziennie) :)

Sterowniki do karty graficznej mam aktualne.

tito

Prime Grid - pod projekt PPS sieve. Liczyłem kiedyś na podobnej karcie - tylko, że 24/dobę.

Szopler

Karta M(obile), znaczy lapciak. Szkoda prądu i sprzętu.

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

necavi

9600M GT ma 32 rdzenie CUDA, nie wiem czy też masz taką wersję. Może lepiej liczyć na części rdzeni cpu? Jaki tam masz procesor?
Liczenie na gpu + cpu w laptopie to proszenie się o problemy...

Plati

Procesor to Intel Core P7350 (2 rdzenie, 2 GHz). Niestety, SETI@home nie wykrywa mi karty graficznej, nie wiem dlaczego.

A laptop stary (z dogorywającą baterią na której mi nie zależy w tym przypadku), więc niech sobie liczy nawet na CPU+GPU, byleby deadline'y były bardzo długie, bo komputer jest rzadko używany.

kva.pl

Nie ma nic sensownego na to GPU, poza tym one bywaly awaryjne wiec obciazanie go moze Ci ukatrupic laptopa, gra nie warta swieczki. Inna sprawa ze liczenie na CPU tez nie ma na nim wielkiego sensu juz, ale tu przynajmniej nie ryzykujesz zepsuciem sprzetu ;)