Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Powolna stegnacja? Reaktywacja -przebudzenie!

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 20 Styczeń 2018, 01:31

SzaMoT🍀

Z żalem muszę to napisać.
Wypalamy się? Jak chodziło o konsolidację to wielka dyskusja, przepychanka a teraz co? Martwe dusze wszystko stoi, żadnych nowych inicjatyw.
Kiedyś zobligowalem zająć się koszulkami nie dałem rady ze względów zdrowotnych, może tym razem się uda.
Pozdrawiam
Tomasz Kaczmarek
momi76
Radiowy Chochlik

krzyszp

To jest stary problem niestety :(
Stara gwardia się wykrusza...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

SzaMoT🍀

Są osoby które zajmują się promowaniem i chwała im za to :respect:
Ja do takich się nie zaliczałem, do czasu kolejnej hipomanii ...
Baner mamy u GRG kiedyś pisałem o latawcu z niego raczej niewykonalne to trochę waży.
Ale chciałbym wypożyczyć. Nie mam tłocznej lokalizacji, wieś.
GRG jak zielone światło stawiam ramę i spokój
Odezwij się Grzegorzu.

tito

Niech każdy orze jam może. Mi brakuje przede wszystkim ludzi na forum.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: _Radiowy_Chochlik_ w 20 Styczeń 2018, 02:42
Są osoby które zajmują się promowaniem i chwała im za to :respect:
Ja do takich się nie zaliczałem, do czasu kolejnej hipomanii ...
Baner mamy u GRG kiedyś pisałem o latawcu z niego raczej niewykonalne to trochę waży.
Ale chciałbym wypożyczyć. Nie mam tłocznej lokalizacji, wieś.
GRG jak zielone światło stawiam ramę i spokój
Odezwij się Grzegorzu.


Baner jest dostępny, leży u mnie w garażu

pozdrawiam

Grzegorz

Martin Fox

Cytat: tito w 20 Styczeń 2018, 10:31
Niech każdy orze jam może. Mi brakuje przede wszystkim ludzi na forum.
Starzy odzywają się coraz mniej, nowi się nie pojawiają - w dzisiejszych czasach młodzi nie używają forum, wolą aplikację w telefonie. W ogóle teraz młodzi cora zmniej używają nawet przeglądarki, wszystko ma mieć dedykowaną apkę...

IThorne

Według mnie trzeba uderzyć tam gdzie ludzie interesują się nauką.

Mój cel to kółka astronomiczne (projekt w szkołach wstrzymany do czasu spotkanie z szefową ZNP w moim mieście). Żona zrobi mi ulotkę i każdy gość w planetarium dostanie zachętę.



Argento

Cytat: krzyszp w 20 Styczeń 2018, 02:29
Stara gwardia się wykrusza...

Nie zgodzę się z tymi słowami. Stara gwardia liczy i ma się dobrze. Zmieniają sprzęt, ale zmienia się nam również wiek "boincludzi". A co za tym idzie zmieniają się również priorytety, tj. rodzina, praca. Czas wolny jest okrutnie ulotny. Mimo to ludzie od lat związani z Berkeley Open Infrastructure for Network Computing nadal są wierni temu szczytnemu projektowi. Z doświadczenia już wiedzą, że to co ich/naszym kosztem wykonują ich/nasze maszyny uszczuplając ich/nasze portfele można śmiało nazwać udziałem w dążeniu do lepszego życia i świata. To determinuje, aby nadal to czynić. Tak właśnie myślę i nie zamierzam zmieniać zmieniać tego mojego podejścia do BOINC. Rzekłem.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

krzyszp

Cytat: Argento w 20 Styczeń 2018, 19:32
Cytat: krzyszp w 20 Styczeń 2018, 02:29
Stara gwardia się wykrusza...

Nie zgodzę się z tymi słowami. Stara gwardia liczy i ma się dobrze. Zmieniają sprzęt, ale zmienia się nam również wiek "boincludzi". A co za tym idzie zmieniają się również priorytety, tj. rodzina, praca. Czas wolny jest okrutnie ulotny. Mimo to ludzie od lat związani z Berkeley Open Infrastructure for Network Computing nadal są wierni temu szczytnemu projektowi. Z doświadczenia już wiedzą, że to co ich/naszym kosztem wykonują ich/nasze maszyny uszczuplając ich/nasze portfele można śmiało nazwać udziałem w dążeniu do lepszego życia i świata. To determinuje, aby nadal to czynić. Tak właśnie myślę i nie zamierzam zmieniać zmieniać tego mojego podejścia do BOINC. Rzekłem.
:p_arr:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

SzaMoT🍀

Wszystko można pogodzić ...
Robimy to co uważamy za słusznye, cenimy (oceniamy) dobro służymy pomocą. Nie obrażamy się wzajemnie, nienaskakujemy na siebie, dlatego jesteśmy i tworzymy wspólną drużyną narodową.
PS Google Translate mowa na tekst.
Korekta tekstu radiowy chochlik Pozdrawiam

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 20 Styczeń 2018, 11:19
Cytat: _Radiowy_Chochlik_ w 20 Styczeń 2018, 02:42
Są osoby które zajmują się promowaniem i chwała im za to :respect:
Ja do takich się nie zaliczałem, do czasu kolejnej hipomanii ...
Baner mamy u GRG kiedyś pisałem o latawcu z niego raczej niewykonalne to trochę waży.
Ale chciałbym wypożyczyć. Nie mam tłocznej lokalizacji, wieś.
GRG jak zielone światło stawiam ramę i spokój
Odezwij się Grzegorzu.

czy Kolega nadal jest zainteresowany???

Baner jest dostępny, leży u mnie w garażu

pozdrawiam

Grzegorz

SzaMoT🍀

#11
Tak pociągiem przyjadę. Da się go do pociągu załadować?
Edycja:
Nie mogę zdjęcia na forum znaleźć podeslesz o wymiary nie pytam bo trzeba go rozwijać i dokładnie zmierzyć może lokalizacja wypali przy trasie nr 5 przed Lesznem od strony Poznana. Jak nie wypali to u mnie nawsi koło Śmigla

sknd

tak nieco w temacie przyciągania nowych liczydłowych - kolega ostatnio planował katować kompa jakąś wymagającą grą, w nadziei, że mu się spali karta póki na gwarancji  :D no to go ewangelizowałem nt. boinca, jak go zaś spotkam zapytam czy odpalił

Grzegorz R. Granowski

Cytat: _Radiowy_Chochlik_ w 21 Styczeń 2018, 13:50
Tak pociągiem przyjadę. Da się go do pociągu załadować?
Edycja:
Nie mogę zdjęcia na forum znaleźć podeslesz o wymiary nie pytam bo trzeba go rozwijać i dokładnie zmierzyć może lokalizacja wypali przy trasie nr 5 przed Lesznem od strony Poznana. Jak nie wypali to u mnie nawsi koło Śmigla

mogę wysłać...

SzaMoT🍀

Podam adres na PW, zrobię, postaram się zrobić dobry użytek. Jeśli lokalizacja w którym się obecnie znajduję nie pozwoli na dalsze umieszczanie baneru u mnie, kolejna osoba będzie wyznaczona przez Grzegorza do przekazania baneru.

Nie ma nutek to zapodac linka:
https://open.spotify.com/track/1SAFpNm1jzzG6eO7s7ihQ3?si=EdYECp9cRtyM8Ih143uv1A

SzaMoT🍀

Cytat: _Radiowy_Chochlik_ w 21 Styczeń 2018, 13:50
Nie mogę zdjęcia na forum znaleźć podeslesz o wymiary nie pytam bo trzeba go rozwijać i dokładnie zmierzyć może lokalizacja wypali przy trasie nr 5 przed Lesznem od strony Poznana. Jak nie wypali to u mnie nawsi koło Śmigla
Cytat.
"PS. z ciekawostek - nie wiem ile osób jest z Wrocławia i czy miało okazję już widzeić, ale na rondzie na pl. Powstańców Śl. od kilku tygodni wisi reklama BOINCa szczegóły tutaj
http://forum.purepc.pl/SetiHome-UD-inne-f39/Boinc-Rosettahome-Gpugrid-Milkywayhome-Qmchome-t245624.html&st=2070 post2081"

Dokopałem się do linka z zdjęciem ale strona nie istnieje.
Ma ktoś gdzieś fotkę zachowaną?

Chcę się zastanowić nad retuszem

SzaMoT🍀

Cytat: Argento w 20 Styczeń 2018, 19:32
Cytat: krzyszp w 20 Styczeń 2018, 02:29
Stara gwardia się wykrusza...

Nie zgodzę się z tymi słowami. Stara gwardia liczy i ma się dobrze. Zmieniają sprzęt, ale zmienia się nam również wiek "boincludzi". A co za tym idzie zmieniają się również priorytety, tj. rodzina, praca. Czas wolny jest okrutnie ulotny. Mimo to ludzie od lat związani z Berkeley Open Infrastructure for Network Computing nadal są wierni temu szczytnemu projektowi. Z doświadczenia już wiedzą, że to co ich/naszym kosztem wykonują ich/nasze maszyny uszczuplając ich/nasze portfele można śmiało nazwać udziałem w dążeniu do lepszego życia i świata. To determinuje, aby nadal to czynić. Tak właśnie myślę i nie zamierzam zmieniać zmieniać tego mojego podejścia do BOINC. Rzekłem.

A może zapytać się o pomoc w promocji nagłośnieniu szczytnej idei dla wszechświata - Papieża, tyle głoszą o pomaganiu i dobru dla innych. Kazanie podczas Mszy świętej z wzmianką o Berkeley Open Infrastructure for Network Computing, to by było coś?
Napiszę list polecony priorytetowy z potwierdzeniem odbioru.

Ufol

Nie zgodzę się z twierdzeniem głoszącym;
stara gwardia się wykrusza. Liczymy, trwamy i oby tak było jak najdłużej.
Napisz Chochliku Radiowy do Jego Świątobliwości Franciszka. Mówię to bez odrobiny sarkazmu. Wspaniale by było, gdyby np. podczas kazania w niedzielny Anioł Pański o boincu wspomniał.

necavi

Niektórzy to maja chody. Dodałem go do obserwowanych na Twitterze. Gdy ćwierknie o boincu - dam znać :p_arr:

SzaMoT🍀

Witam baner dziś dotarł od kolegi Grzegorza i tak na szybko powiesiłem żeby dokonać poprawek zmienić adres strony internetowej Mam nadzieję że nie będzie mocno wiało w nocy Pozdrawiam

sknd


SzaMoT🍀

Fotka niezbyt ładna brak odpowiedniej lampy, baner umieszczony tymczasowo na gołej ścianie z cegły budynku mieszkalnego. Jutro próba retuszu? Aczkolwiek może dopisać B@P? RAINBOW dużo wkładu własnego włożył by kształtować lepszy jutro ( świat ) ...
Temat otwarty  :)
Link foto nocą:
https://drive.google.com/folderview?id=1OZ16nwgxXeIbuiN2sfXflABIo10Vt88G

SzaMoT🍀

Cytat: Ufol w 25 Styczeń 2018, 12:12
Nie zgodzę się z twierdzeniem głoszącym;
stara gwardia się wykrusza. Liczymy, trwamy i oby tak było jak najdłużej.
Napisz Chochliku Radiowy do Jego Świątobliwości Franciszka. Mówię to bez odrobiny sarkazmu. Wspaniale by było, gdyby np. podczas kazania w niedzielny Anioł Pański o boincu wspomniał.

Pozwala zacytować nie napisać ale pojechać i porozmawiać o stagnacji Anioł Pański co niedzielę w kościele to by była przesada ja osobiście dowiedziałem się o Berkley Open infrastrukturę network computing z telewizji polskiej program był dla naukowców nie pamiętam nazwy popołudniami był wyświetlany kościół jakoś nie współgra za bardzo z nauką kościół jakoś nie współgra za bardzo z nauką choć to zależy od podejścia danego człowieka
Mowa na tekst Google translate polish English Pozdrawiam hmm

SzaMoT🍀

Cytat: Martin Fox w 20 Styczeń 2018, 12:02
Cytat: tito w 20 Styczeń 2018, 10:31
Niech każdy orze jam może. Mi brakuje przede wszystkim ludzi na forum.
Starzy odzywają się coraz mniej, nowi się nie pojawiają - w dzisiejszych czasach młodzi nie używają forum, wolą aplikację w telefonie. W ogóle teraz młodzi cora zmniej używają nawet przeglądarki, wszystko ma mieć dedykowaną apkę...
pozwolę zacytować raz kolejny młodzi to teraz przygoda w ogóle to co czyni nas tak jesteśmy już wygodniej gotowe jedzenie telefon Pizza a tradycja poszła w las czyli w zapomnienie dlatego gotowe Aplikacje są dla młodych lekarstwem na Wygodę
Pozdrawiam Google translate polish Polska

Troll81

Ja ze swojej strony widzę syndrom wypalenia. Zaangażowałem się w inne moje hobby. Ale BOINC nadal jest u mnie ważny. Ale mniej jestem już zaangażowany. Natomiast promuje BOINC np we wrocławskim towarzystwie miłośników astronomii.

Zauważyłem że sporo liczących pod Polską bandera jest bez drużynowych. Może warto wznowić temat aktywnej rekrutacji??

SzaMoT🍀

Zmiana adresu strony ma być www.boincatpoland.org
?
Przeróbka w przegotowaniu koszt pokrywam około 200 zł
Baner z budynku na czas retuszu zwinięty


tito

Raczej bym dał link do forum. Więcej się tu dzieje niż na głównej.

SzaMoT🍀

http://www.boincatpoland.org/smf/
?
Tak mam w w przeglądarce internetowej Chrome

tito


Martin Fox

Tylko niestety link do forum jest mało intuicyjny :D


pawg

Też odrobinę czuje wypalenie, ale liczenia nie zostawię



Cyfron

ja bym kierował do głównej boincatpoland.org

SzaMoT🍀

#34
A ja postanowiłam pokierować to co jest w oryginale na banerze, link działa oto fragment tekstu z linku
Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Kaczmarek