Nagła zmiana teamów

Zaczęty przez Borsook, 10 Czerwiec 2007, 22:51

Borsook

Co to sie stało ze dzis tj 10.06 az tyle osob pozmienialo druzyny?? znaczy wielu odeszlo... jakas "afuzja" (ciekawe słowo) czy co ??:wink:

kempler

Dziwne to jakieś  :?

EDIT

To chyba jakiś błąd  BoincStats bo a forum piszą że im też po ubywało userów

http://www.boincstats.com/forum/forum_thread.php?id=2160

Na shoutboxie też o tym mówią.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu

w setim systematycznie narasta przynajmniej 5-6 userów tygodniowo, nie odnotowano dziś żadnego ubytku, stan obecny to 315 userów wg setiatwork

mój front więc raportuję  :twisted:

Giaur

Z tego co wiem, to od trzech dni statystyki S@H nie są z jakiegoś powodu aktualizowane w BOINCSTATS. Być może jakieś problemy techniczne, co prawdopodobnie powoduje takie roszady ilościowe użytkowników w drużynach. Na obecną chwilę (11.06.2007 godz. 12:20) S@H nie wysyła nowych próbek do liczenia.

Pigu

owszem - splittery leżą, ale mam bufor na kilka dni :p, polecam wam takie działanie, zabezpiecza to przed pewnymi problemami

Giaur

Wiadomość ze strony http://pl.boincstats.com:
CytatI am currently changing the database structure of the stats tables. During the rest of this day there may be some irregularities in the representation of the stats and/or the search!

Wygląda na to, że nagłe przetasowania użytkowników w drużynach to sprawa zmiany struktury tablic statystyk.

czajmen

no to bedzie bajzel jakis czas
er Wille zur Macht


MJ19

Cytat: "czajmen"no to bedzie bajzel jakis czas
I to pewnie nie mały zważywszy na to,że jest ponad milion użytkowników :? Przez jakiś czas trzeba brać te statsy z lekkim przymrużeniem oka.

Pigu

staty
http://www.boincsynergy.com/stats/boinc-teams.php

pokazały tu swoją wyższość nie przejmując się zakłóceniami od seti (boincstat od kilku dni znów nie potrafi raportować wyników seti) - wszystko jest elegancko

Bober

Wygląda na to, że już będzie tak jak jest - czyli po zmianach liczba użytkowników tzw. "combined" spadła nam z ok 1450 do 1001. Wywaliło z tej statystyki np. takich użytkowników, którzy w większości projektów liczyli dla innych niż B@P drużyn, a tylko w jednym dla B@P i takich, którzy co prawda w większości projektów są u nas, ale jedyne w których są aktywni są w innych drużynach.

Można więc powiedzieć, że Willy trochę nam posprzątał i obecna liczba użytkowników jest bliższa stanowi faktycznemu. W efekcie z czołówki naszej tabeli zniknął np. niejaki Woyteck, który praktycznie dla nas nie liczył, więc może to i zmiana na dobre. Z drugiej strony zniknęło część naszej historii i nie tylko - wypadł też SQ7RO, który większość swoich punktów robi dla nas.

Ale zmiany dotyczą tylko statystyk sumarycznych (w tabelach poszczególnych projektów siłą rzeczy jest dobrze).

Niniejszym ogłaszam, że wczoraj (po raz drugi) osiągnęliśmy magiczną liczbę 1000 użytkowników ogółem :wink:

leszcz

Cytat: "Bober"Wygląda na to, że już będzie tak jak jest - czyli po zmianach liczba użytkowników tzw. "combined" spadła nam z ok 1450 do 1001. Wywaliło z tej statystyki np. takich użytkowników, którzy w większości projektów liczyli dla innych niż B@P drużyn, a tylko w jednym dla B@P i takich, którzy co prawda w większości projektów są u nas, ale jedyne w których są aktywni są w innych drużynach.

Można więc powiedzieć, że Willy trochę nam posprzątał i obecna liczba użytkowników jest bliższa stanowi faktycznemu. W efekcie z czołówki naszej tabeli zniknął np. niejaki Woyteck, który praktycznie dla nas nie liczył, więc może to i zmiana na dobre. Z drugiej strony zniknęło część naszej historii i nie tylko - wypadł też SQ7RO, który większość swoich punktów robi dla nas.

Ale zmiany dotyczą tylko statystyk sumarycznych (w tabelach poszczególnych projektów siłą rzeczy jest dobrze).

Niniejszym ogłaszam, że wczoraj (po raz drugi) osiągnęliśmy magiczną liczbę 1000 użytkowników ogółem :wink:

Bardzo długo tu nie byłem .......a zauważyłem , że mnie wywaliło z druzyny ...ciekawe dlaczego/??

pozdro Leszcz


www.mondeoklubpolska.org

AL

Cytat: "leszcz"
Cytat: "Bober"Wygląda na to, że już będzie tak jak jest - czyli po zmianach liczba użytkowników tzw. "combined" spadła nam z ok 1450 do 1001. Wywaliło z tej statystyki np. takich użytkowników, którzy w większości projektów liczyli dla innych niż B@P drużyn, a tylko w jednym dla B@P i takich, którzy co prawda w większości projektów są u nas, ale jedyne w których są aktywni są w innych drużynach.

Można więc powiedzieć, że Willy trochę nam posprzątał i obecna liczba użytkowników jest bliższa stanowi faktycznemu. W efekcie z czołówki naszej tabeli zniknął np. niejaki Woyteck, który praktycznie dla nas nie liczył, więc może to i zmiana na dobre. Z drugiej strony zniknęło część naszej historii i nie tylko - wypadł też SQ7RO, który większość swoich punktów robi dla nas.

Ale zmiany dotyczą tylko statystyk sumarycznych (w tabelach poszczególnych projektów siłą rzeczy jest dobrze).

Niniejszym ogłaszam, że wczoraj (po raz drugi) osiągnęliśmy magiczną liczbę 1000 użytkowników ogółem :wink:

Bardzo długo tu nie byłem .......a zauważyłem , że mnie wywaliło z druzyny ...ciekawe dlaczego/??

pozdro Leszcz

Fakt ciekawe - zatem nie pozostało Ci nic innego do zrobienia - jak przyłączyć się ponownie :wink:

Pigu

jak bardzo długo cię nie było, to mogłeś przegapić fuzję  :wink:

witam serdecznie na miejscu przede mną w setim  :twisted:  rozwinę kolejny żagielek i zamierzam szybko powetować sobie ten spadek o 1 oczko hihi

sitnik

Zauważyłem że jack78, Darkman i ozga artur liczą dala zespołu Poland
wcześniej liczyli dla nas. Jest to świadoma zmian team-ów czy też nie?
Ewentualnie można ich jakoś uświadomić?


AL

Wszyscy Ci panowie chyba od dawna na stronę i forum nie zaglądali - bo każdy z nich przegapił fuzję w Einsteinie. Co do ich poinformowania - to myślę, że jedynie Mchl byłby w stanie to uczynić.

Pigu

paaanie kapitaaaanie człowieki za buuurtą trzeba ich raaatowaaaać