tito / basia / genek

Zaczęty przez tito, 22 Styczeń 2009, 21:44

tito

Uaktualniono:
Dodaliśmy 3 akcelerometry.
Odeszły z liczenia ATI 4770, oraz jakieś kompy.

Powód: Genek podupadł na morale. Stracił zapał przez dewaluację punktów spowodowaną przez GPU.
Ja póki co trzymam się mocno.

Cyfron

 ;)co nas obchodzą morale - liczyć !  :whip: nikt nie mówił że będzie lekko ! ;)
(powodzenia w dalszym liczeniu :) )

Troll81

szkoda ze podupadł :( ale zawsze można powiedzieć że 1000 punktów w wcg to 100 000 w takiej milce....

GRID

liczmy dla nauki nie dla punktów

tito

Ten argument już nie skutkuje, bo Genek chciałby liczyć ufluids, a ten nie rozsyła próbek. Dam Mu trochę czasu na odpoczynek i zacznę agitację  ;D

tito

Nie nadążam z aktualizacją :(
Odpadło:
Xeon 3040 1,86 x4   :)
Xeon 5130 2,0 x4     :)
Intel T5600 1,83     :)   
Intel T5600 1,83     :)
Intel E2160 1,8   :)
Doszło znowu! :
bliżej nieokreślona ilość, bliżej niezidentyfikowanych kompów liczących nieokreśloną ilość czasu. (prawdopodobnie to stare celerony D )

Troll81

co ty za farme masz??

tito

Nie ja - genek. Tajemnicy chyba nie zdradzę, jeśli powiem, że liczy teraz 30 celeronów D. A skąd to ma to już nie powiem. Niestety nie wiem jak długo to potrwa.
Ja osobiście to cieniutko, tylko 2 laptopy i C2D.

Troll81

30 celków trochę natrzepie w projektach CPU. Poleciłbym WCG bo tam odznaki daja za czas a nie punkty :D

krzyszp

A World Community Grid w ogóle zacnym projektem jest :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

Cytat: tito w 08 Lipiec 2011, 13:20
że liczy teraz 30 celeronów D. A skąd to ma to już nie powiem.

W kupie siła. Powodzenia!

tito

Lekki lifting wizytówki.
Wywaliłem CPU na których liczymy, bo i tak nigdy nie wiedziałem dokładnie co tam jest.
Krótka historia naszych osiągnięć i porażek - bo kto by długie czytał?
Wczoraj kupiłem nowy komp - co zrobiłem najpierw? Uruchomiłem BOINC, nie instalując najpierw nic innego. Przecież to najważniejsze - no nie? <lol>
Ale to świetnie pokazuje, że BOINC to dla mnie mania.

Z osobistych sukcesów mogę napisać, że nareszcie pójdę do pracy jako C/E w maszynie, wyżej już się nie da.

Z gorszych wiadomości należy powiedzieć o zmęczeniu genka BOINCiem. Nie zaprzestaje całkowicie liczenia, ale się nie będzie wczuwać.
Basia ciągle liczy, ja jak widać powyżej.

Troll81

Szkoda że Genek się zmęczył. Choć go rozumiem. Ja już tez się trochę wypaliłem. czuje że potrzebuję urlopu od BOINCa. ale jeszcze troszkę pociągnę.

Co oznacza C/E? Starszy mechanik?

krzyszp

Czyżby Chef Executive? ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Tak - starszy mechanik. Czyli przekładacz papierów.  :bad:

tito

Mały update:
karta 5770 odpadła w liczeniu (wględnie upada, ale efekt jest niemalże ten sam, praktycznie nie liczy).  :deadman:
karta 5850 ma wakacje - czeka na lepszy zasilacz.
Dodano kartę 7950  :arrr:

Od razu mówię, że karta 5850 będzie leżeć póki nie wrócę - do tego czasu niestety....

Troll81

może ja podeslesz komuś? co by się nie nudziła?

tito

Myślałem o tym, ale niestety. Ja fizycznego dostępu do niej nie mam, a genka do czegoś takiego nie zmuszę.
Cóż - musi leżeć.

Troll81

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wstrzymano-poszukiwania-ofiar-po-zderzeniu-statkow,1,5324736,wiadomosc.html

mam nadzieję że to nie twój statek :(

tito

Troll - jesteś niezawodny. Pamiętasz o wszystkim i wszystkich.
Nie, ja się bujam na Karaibach i Amazonce. Dzięki za zainteresowanie.

Troll81

ty lepiej jakieś fotki wyślij :D

oglądałeś film Amelia? Oni tam robili fotki krasnoludkowi ogrodowemu. Ja proponuję byśmy robili fotki czujnikowi radioaktywnego :D

Cyfron

Świetny pomysł!
Czujka radioaktywnego z wykresem na jakimś netbooku :D

Troll81

no to muszę usprawnić mojego netbooka. Niestety matryca odeszła do krainy wiecznych pikseli....

tito

Reaktywacja karty 5770.
Wymiana 4850 na 5850.
Czyli w sumie niewiele, no ale cóż  :dunno:

mimeq

No czy ja wiem czy tak nie wiele? Rekatywacja czyli wiecej pkt wymiana z 4850 na 5850 to tez spory wzrost ilosci pkt  :attack:


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

mordi

Guard well the secret of steel...


Troll81


tito

Zakupiłem nowy domek dla 7950 w postaci XEON 1230V2 (zastąpił wysłużonego C2D 2600MHz). 2 godzinki pracy i liczy ku chwale zespołu i mojej oczywiście.
Niestety - plan, aby zamontować pamięci 2133 spalił na panewce, tj niby są włożone, ale pracują najwyżej z prędkością 1600. Czasu na kombinowanie nie mam - całe szczęście, że zdążyłem chociaż postawić wszystko, bo teraz to już tylko zdalny dostęp. :)

Troll81

pamięci nie mają aż tak dużego wpływu na szybkość przetwarzania....

mordi

 :arrr: dobrze, że liczy! :)
Guard well the secret of steel...


tito

5850 odeszła na emeryturę - jej następca, 7790 zaczął liczyć projekty punktodajne dla basi.

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

mordi

 :p_arr: :parrrty:
Guard well the secret of steel...


tito

Tuż przed wyjazdem zakupiona karta 750Ti i zmienione trochę priorytety tj. mniej CPU za to powyższa karta będzie liczyć 24/24.
5770 odchodzi w niebyt (ze względu na brak wolnych złącz PCI-E, oraz kłopoty prądowe).

Troll81

Może ją komuś pzekaż?? jakie ma problemy pradowe?

tito

MY mamy problemy prądowe - tj zbyt duży pobór :)
Przekazanie odpada - z wielu powodów.

tito

Aby odświeżyć wątek i zachęcić ludzi do uaktualniania swoich wizytówek:
Basia - po lekkim liftingu sprzętu powoli sobie ciuła pkt oraz cieszy się emeryturą oraz wnuczętami (mam taką nadzieję...);
genek - cholera wie. Starzeje się i ciągle gra namiętnie w koszykówkę, oraz Arkadię (jeśli ktoś w to jeszcze tnie to dam namiary - może się spotkacie i poharatacie);
tito - zastój zawodowy i osobisty.
PS dostałem BOINC pierdo..c - kiedy należy się zacząć leczyć?

Cyfron

nie ma sensu - to nieuleczalne ;)

krzyszp

Cytat: tito w 01 Czerwiec 2015, 19:42
genek - cholera wie. Starzeje się i ciągle gra namiętnie w koszykówkę, oraz Arkadię (jeśli ktoś w to jeszcze tnie to dam namiary - może się spotkacie i poharatacie);
roquelike?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka