Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Sergeant

Zaczęty przez Sergeant, 26 Maj 2009, 20:57

Sergeant

No proszę, w czerwcu 2009 nastukałem w Einsteina 3238.02 pkt., a teraz 30394.12 pkt. Rozwijam się.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AiDec

Mam nadzieje ze wszyscy wezma z Ciebie przyklad i  beda mieli co roku dziesieciokrotny wzrost  %).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

 :parrrty: tak trzymaj bracie :D

G

 :parrrty:  :parrrty:  :parrrty:


     

Sergeant

Chciałem dociągnąć projekty do 10tys., potem do 20tys. itd, a przez ten PM wszystko wzięło w łeb. Teraz muszę dociagać od razu do 50tys. :wth: A żeby to. ::)
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


Sergeant

No to 7 baniek strzeliło. XD Dycha coraz bliżej. :P Drżyjcie. %)
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

drżymy  :parrrty:

Sergeant

 XD JAGA wywalczyła Puchar Polski. Super.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Mori

Ale Małek pomagał im cały mecz :/ Niemniej w końcówce mieli tyyyyle okazji, że aż się dziwiłem, że to się na nich nie zemściło...

Sergeant

No nie wiadomo czy karnego by strzelili. Ale tymi stuprocentowymi akcjami to rzeczywiście można byłoby obdzielić kilka meczów ekstraklasy.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Mori

Ale gdyby strzelili, to mecz wyglądałby zupełnie inaczej (bo byłoby 1:0 dla Pogoni). Małek zdecydowanym antybohaterem tego meczu (ale do tego już się wszyscy zdążyli przyzwyczaić).

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Grosickiego, jestem pod wrażeniem. Szkoda, że Franek nic nie strzelił :(

Sergeant

No i znowu muszę weryfikować plany liczeń. Teraz trzeba będzie podciągać projekty do 100tys.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Limol

Elo

Wy ludzi macie problemy ja jestem kibolem Lecha i nie mam problemów :D
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


Troll81

 :parrrty: śliczny plan :D

Sergeant

No to czeszemy w Quake. Dzięki Aleksandrowi mam już akcelerometr. Wieczorkiem pokażą się punkty w statystykach. No to 10 nas liczy w Polsce ten projekt.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


Sergeant

Na wakacjach poczesałem trochę z synem i bratem w karciankę Dark Eden. Stwierdzam z przyjemnością, że jest to zacna gra i strasznie wciąga. Było to moje pierwsze granie w karcianki.

Karcianki zbieram kolekcjonersko do albumu. Postanowiłem teraz pokompletować kilka polskojęzycznych karcianek i pograć w nie (Thorgal, Doom Trooper, Crystalicum, Władca Pierścieni, Kult, Shadowrun).
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

#58
No to od wczoraj notorycznie będę liczyć też na grafach.

Wcześniej miałem wstawioną GeForce 8800GT, ale dziwnie się zachowywał komp i zdarzało się jego zawieszanie. Prawdopodobnie karta ta ma PCI-Express x16 2.0 a płyta tylko PCI-Express x16 lub potrzebna jest na płycie szyna 256 bit a mam 128. A być może jest po prosty uszkodzona. Na razie czeka na sprawdzenie na lepszym sprzęcie. Jednak trochę próbek Einstein przeliczyłem.

Jakiś czas temu zakupiłem kompa i w nim była GeForce 8600GTS z 256MB RAM. Ponieważ moje ficzyczne i astronomiczne projekty nie chciały jej obsłużyć (za mało pamięci), więc była dla BOINC bezużyteczna. Myślałem już o jej sprzedaży, ale coś mnie tknęło i spróbowałem jej w innych projektach. No i teraz liczy (Collatz, DNETC i być może będzie liczyć PrimeGrid). Mam nadzieję teraz zwiększyć swój rac do ponad 5tys.

Teraz mój komp Pentium D 3,00GHz liczy jednocześnie pięć próbek: dwie normalnie, jedną grafa, oraz WUProp i Quake. Zamula się teraz, ale ponieważ stoi on w piwnicy i używam go czasami do przeglądania sieci, gdy pozostałe są zajęte, to mi to nie przeszkadza.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


Sergeant

No wreszcie znalazłem się na mapce w Quake. :D
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Park maszynowy mi się trochę zmienił.

Pentium 4 już u mnie nie będzie liczył. Płyta padła. Postanowiłem więc zakupić płytę z dual core. No i już liczy.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Cyfron

no to ładnie :) :parrrty:

Troll81

 :parrrty: brawo

Sergeant

Skoro po dłuższej przerwie się odezwałem na forum, więc czas na upgrade sprzętu liczącego. Wygląda on teraz następujaco:
- I5 - 2,80GHz, 4GB RAM, GeForce 8600 GTS 256MB RAM, Windows 7;
- Dual-Core 2,80GHz, 2GB RAM, GeForce GT 240 1GB RAM, Windows XP;
- Dual-Core 2,00GHz, 2GB RAM, Windows Vista (laptop);
- Pentium D 2,80GHz, 2GB RAM, Windows Vista.

I to nie jest moje ostatnie słowo. Planuję wstawić w dwa niedziałające pudła nowe płyty z nowymi procami (pewnie dwu- i czterordzeniowy) oraz trzy GeForce.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Tomasz R. Gwiazda

zajebiaszcze wiadomosci :D
Trzymam kciuki  :p_arr:

Cyfron

no to RAC  :whip:  :whip:
tak gdzieś w okolice kosmosu poprosimy ;)

Troll81

WOW  :fright:

Sergeant

No z tym RAC to się zobaczy jak wyjdzie. Obecnie GT240 liczy Primie Grid prawie całą dobę i daje z 50000 dziennie, ale zamula kompa (który liczy w piwnicy, więc mi nie przeszkadza). 8600 nie mogę liczyć Prime Grid, bo nie miałbym czym pracować, więc liczy co innego. Po wszystkich zakupach ze dwie grafy będzie liczyć Prime Grid, chyba, że Milka na GeForce też będzie pięknie punktować.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

GRID

Witam Sergeant.
To jeżeli te sprzęty już pracują to chyba możesz wprowadzić mały edit w pierwszym poście.
Polecam też polski projekt http://mersenneathome.net/ (matematyka)
Może nauczyciela zaciekawi taki projekt. :-)

Sergeant

Ponieważ interesuję się fizyką, dlatego liczę projekty związane z fizyką, astronomią i chemią. Matematyczne liczę tylko te, które wykorzystują grafę. Wyjątkami są też WUProp i Quake.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

No to zgodnie z sugestią zmieniłem pierwszy post oraz kosmetyczne zmiany w profilu.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

Śliczna wizytówka :D

GRID

Śliczna. Często użytkownikiem dnia się jest.
A park maszynowy to pewnie komputery z szkolnej pracowni informatycznej?  ;)

Sergeant

Jeżeli chodzi o pierwsze pytanie, to należy kasować i tworzyć swój profil w projekcie. W Leiden miałem UOTD 19 maja. Przedwczoraj skasowałem i stworzyłem profil ponownie i znów mam UOTD. Ale nie w każdym projekcie tak jest fajnie. Co widać po dokładnych statystykach UOTD na początku mojej wizytówki.

A jeśli chodzi o park maszynowy, to niestety nie uczę informatyki w szkole, więc dostęp do tych kompów mam mocno ograniczony. Wszystkie kompy to moje własne (na mojej piersi wyhodowane). Z tym, że jeden z nich (1) stoi u mnie w pracowni (czasami jest potrzebny). Okazuje się, że przynajmniej u mnie w domu jeden komp to już stanowczo za mało. Żona i synowie często zajmują sprzęty i jestem zmuszony zejść do podziemia (czytaj piwnicy), aby coś w internecie poprzeglądać. Ten piwniczny komp raczej do pracy się nie nadaje, chyba, że wyłączyłbym PrimeGrid. A wtedy dużo mniej punktów by było.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

No to obecnie mam cztery akcelerometry podpięte. Trzy liczą dość intensywnie. Czwarty będzie liczył rzadziej, ale zawsze coś tam zapunktuje.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

 :parrrty:

AiDec

Sergeant:

Chce Ci tylko napisac, zebys nie wstrzymywal pracy nad comiesiecznymi raportami wojewodztw. To ze nie kazdy i nie zawsze komentuje, to nie znaczy ze nie zaglada :). Ja nie komentuje zazwyczaj, ale zawsze to milo popatrzec - jestesmy wszyscy (prawie) komputerowcami, dla nas komputerowe statystyki wszelkiego rodzaju to wazna czesc zycia :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Sergeant

W porządku. Ostatnio jednak nie chciało mi się udzielać na forum, chociaż oczywiście tu zaglądałem :whistle:. Może potrzebny był odpoczynek  :closedeyes:. A może osłabł mi zapał do BOINC w ogóle, ale oczywiście liczyć nie przestałem. Teraz jednak wena chyba wróciła  :p_arr:.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Tomasz R. Gwiazda

 :parrrty: