[Pomysł] Giełda mocy obliczeniowej BOINC

Zaczęty przez X X X, 17 Październik 2009, 14:13

gigi2000

Ale kupując u Ciebie dotujemy punkty zdobywane przez konkurencyjną drużynę :P

toms83

No częściowo tak. :) TP to mój team, u mnie raczej nie mam szans sprzedać mocy gpu.

lolek


tito

Nie ma mnie ledwo pare miesiecy,a tu takie pomysly!
Jak wroce to pewnie sprobuje kupic pare pkt:)
Pomysly to my mamy - tak trzymac.

Szopler

#84
Sprzedam RAC w Milce, Collatzu lub AP26@ATI.
Wykonanie po 01.03.2010.
Cennik:
Milka - 16 032 / 1pln
Collatz - 12 000 / 1pln

AP26 - 1 000 / 1pln

Cała kwota idzie na pokrycie kosztów EE.
Punkty tylko dla B@P. Info - PW.
Możliwość negocjacji ceny :P

gigi2000

Zakończyłem kilka transakcji a całkowitą nadwyżkę przeznaczyłem na punkty. W ten sposób drużyna zyskała ok 10 mln pkt.
W międzyczasie zmieniłem grafe na 4870. Dzięki akcji i pomocy w finansowaniu prądu kompik chodził przez 2 miesiące 24/7.
Jeśli byliby chętni na kolejne zakupy to gorąca zapraszam do współpracy.
Mając na uwadze dobro teamu (i żeby kompik się nie nudził) wprowadzam nową cenę na milke - 1zl 20.000 pkt
Host pracując 24h daje do RACu teamu średnio 185k na dobę.

Aegis Maelstrom

Brawo, gratulacje dla sprzedającego oraz kupujących.

Jeśli odłożę złożenie własnej maszyny, chyba się do Ciebie Gigi zgłosżę. :)

AiDec

A ja wystosuje dosc nietypowa propozycje :) (przy okazji podziekowania dla oryginalnego pomyslodawcy :D ):


`Wirtualne punkty` wymienie na `wirtualne pieniadze` ;). A dokladniej, 20k w Milce za 1g w erepie i co Wy na to? Bez wydatkow (gotowkowych), nie biore od Was ani zlotowki - wystarczy klikac erepa i zarabiac tam kase, a pozniej wymieniac golda na punkty w Milce. Jesli komus juz sie erep znudzil - to moze dzieki tej propozycji pozostanie tam osmioklikiem :).

Btw, rozwazam dodatkowa 25% promocje (25k pkt. za 1g), dla osob ktore beda stalymi pracownikami orgow BatP w erepie (land - Grecja/Austria, manu - USA) - jesli rezygnujesz z erepa, to ta propozycja jest jak sadze wlasnie dla Ciebie  ;D.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


AiDec

To dobrze ze kusze :). Ja moge zrobic na tyle duzo punktow w Milce, ze jak sie czescia podziele, to nie zbiednieje za bardzo :). A Wam tez nie zmarnuje zycia 20-sekundowe poswiecenie czasu na erepowego osmioklika. Wbijcie sie dodatkowo do moich firm a zyskacie dodatkowe 25%, a ja zyskam stabilnych pracownikow, a nie takich co nigdy nie widomo kiedy znikna, bo gdzies tam sie jakas wojna zaczela i trzeba koniecznie leciec. Dla osmioklika zadna wojna nie jest wazna. Byle tylko skill, sila i zarobki rosly. A kto wie, moze za jakis czas zachce Wam sie wrocic do erepa, albo moze wrocicie wtedy kiedy ePolska bedzie Was naprawde potrzebowala... I przynajmniej wrocicie z postaciami o wysokiej sile. Osmioklik nie kosztuje wiele czasu :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

Cytat: AiDec w 09 Maj 2010, 10:50Dla osmioklika zadna wojna nie jest wazna. Byle tylko skill, sila i zarobki rosly.
Nah. Wojna == heal == więcej expa == wyższy level == treasure maps == więcej golda. Nie wspominając o tym, że tak jest znaaaaacznie taniej utrzymać wysoki well niż chlebkami i domkiem (a na domki Q5 nie każdego stać).

Troll81

od kiedy zmieniły się zasady leczenia to już nie jest tak łatwo jak kiedyś....

Mori

Cytat: Troll81 w 09 Maj 2010, 11:14od kiedy zmieniły się zasady leczenia to już nie jest tak łatwo jak kiedyś....
Tia, właśnie się przekonałem w dość brutalny sposób o tym. Jak to dobrze, że już nie gram, pracuję w pierwszej-lepszej firmie i tak sobie jadę... Będę miał lepszego skilla to sobie kupię lepsze chlebki i wrócę trochę z wellem (BTW, ta zmiana w leczeniu była niezwykle kretyńska...).

33oliver

Sprzedam swoją moc obliczeniową w jakimkolwiek projekcie, w jakimkolwiek wymiarze godzin/punktów.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

DJ_KS

Sprzedam AQUA w wymiarze 1 zł/1700pkt



AiDec

Info dla osob ktore kontaktowaly sie ze mna w poprzednim miesiacu:


Zglaszam ponowna gotowosc do wymiany punkcikow Milka/Erep. Prosze o wyslanie na PM swojego WAK w Milce (weak account key / Słaby klucz konta), z informacja ile goldow wymieniamy na punkty. Obecny przelicznik: 1g = 25k



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

MOżesz zabrać całe moje złoto i co tam sobie tylko zechcesz :D powiedzmy ze jest to moja forma odwdzięczenia się za twoje przyslugi dla mnie : a jeśli erep troszkę znormalnieje to jeszcze podrejestruję kilka userów pod twojego reflinka :D

AiDec

#97
@Troll: tez dostalem kilka informacji o podobnej tresci i dlatego zamieszczam ponizsze info:



Promocja !


Osobom ktore spelnia ponizsze 3 warunki:

1. Rejestracja z mojego reflinka: http://www.erepublik.com/en/referrer/AiDecc

2. Osiagniecie 6-go poziomu

3. Przeslanie o3manego golda na wyznaczonego przeze mnie orga


Oferuje 200.000 pkt. w Milce :).




Nie wymagam dalszej gry w erepa  XP.




Osobom ktore zamierzaja pograc w erepa dluzej zalecam wybieranie profesji harvestera, natomiast jesli zamierzacie grac tylko kilka dni, to bierzcie cokolwiek innego, ale nie harvestera.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Szopler

Moglibyśmy się tak pobawić ale za DNETCa ;)

AiDec

Na wszystkich kompach mam najnowsze stery, w zwiazku z czym na wiekszosci moich maszyn DNETC nie chodzi.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

jak nie chodzi jak chodzi :P
mi na dwoch maszynach :)

no ale to tylko 1x5870 a nie multi gpu do tego mam na 10.5

toms83

A o co chodzi w tej "gierce"? Jakiś opisik jest co i jak, może bym się podłączył.

Troll81

Zapraszam do działu o Erepublik :D

Szopler

Sprzedam punkty w DNETC. Proszę o propozycje cenowe na PW. Zastrzegam sobie prawo do wyboru najbardziej korzystnej oferty :ph34r:

AiDec

#104
Cytat: AiDec w 10 Sierpień 2010, 05:53
Osobom ktore spelnia ponizsze 3 warunki:

1. Rejestracja z mojego reflinka: http://www.erepublik.com/en/referrer/AiDecc

2. Osiagniecie 6-go poziomu

3. Przeslanie o3manego golda na wyznaczonego przeze mnie orga


Oferuje 200.000 pkt. w Milce :).



UWAGA!

Admini erepa w ramach obrony przed multi, wprowadzili ograniczenie - golda mozna wysylac dopiero po ukonczeniu 15-go lvlu. Nie potrafie dokladnie okreslic, ale to jest jakies 2 tygodnie do miesiaca grania. :(



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

A mi erep się zbiesił i nie chce hulać. Nie wiem o co ho ale podkur.... jestem na maksa. Kij im w oko aż po odbyt.

Tomasz R. Gwiazda

Sprzedam trochę MOCY

projekty: DNET, Milkyway, Collatz (najmniej chetnie :P )

Pakiet minimalny: 1mln pkt

celowałbym chętnie w zlecenia miedzy 1mln-10mln

Szybki czas realizacji!!!


Szczegoly na priv


Zapraszam

Factor

Witam wszystkich serdecznie :) Jestem tu nowy ;)

Chciałem się zapytać czy giełda jeszcze funkcjonuje?

GRID

Giełda działa. Jak to w każda giełda potrzebuje sprzedających i kupujących. Za dobrą cenę może ja się skuszę na trochę WU

mimeq

Ja moge cos policzyc komus jesli wesprze SKB@P/fundacje/Radioactive  %) Najchetniej GPU ATI (5970), NV tylko 460ka.


GRID

Ja jestem zainteresowany, ale nie wiem jakie stawki panują i czy mnie na to stać.

mimeq



Factor

Ja chętnie udostępnię swoją moc w projektach dla kart AMD/ATI

Też nie mam pojęcia jakie panują "tutaj" stawki. Także za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczny.

Wcześniej przewijały się wypowiedzi z ceną 1zł za 14000pkt milky i reszty. Nie wiem czy to nadal aktualne?
Czy ktoś tu koordynuje tę giełdę? Gdzie można znaleźć aktualne oferty kupna i sprzedaży?

Mój wstępny "cennik" myślę, że mógłby wyglądać tak:

Przykładowy dla MilkyWay@home dla AMD/ATI

500tyś - 30zł
1mln    - 50zł
2mln    - 100zł

Tomasz R. Gwiazda

z tego co znalazlem w swoim archiwum to takie wyliczenia zrobilem aby byly atrakcyjne dla kupujacych

1mln   - 50zl
2mln   - 75zl
3mln   - 100zl
4mln   - 125zl
5mln   - 150zl
6mln   - 175zl
7mln   - 200zl
8mln   - 210zl
9mln   - 225zl
10mln  - 250zl

oczywiscie, nie w kazdym projekcie tak samo

bo np. 1mln w Moo to ja w jeden dzien robie, a 1mln w PG to inaczej

Mysle ze nie ma i nie moze byc jednego cennika na wszystko

GRID

Cytat: Factor w 31 Październik 2011, 00:32
Ja chętnie udostępnię swoją moc w projektach dla kart AMD/ATI
Ja jestem zainteresowany ofertą.  :) Musimy się tylko zgadać na privie.

Factor

Odpisałem GRID ;)

Tomaszu faktycznie Twoje wyliczenia są ciekawe i oczywiście postaram się na nich oprzeć. Jestem w temacie sprzedaży mocy w projektach nowy także potrzebuję chwili czasu by znaleźć optymalne ceny/rozwiązania dla projektów.

Tomasz R. Gwiazda

no wlasnie ciezko tak zintegrowac i miec jeden cennik dla wszystkich projektow, jak cos ciekawego wyliczysz to wrzucaj tu, pewnie chetni sie znajda

Cyfron

Ja oferuję liczenie wszystkiego i na wszystkim (Linux/Windows, Radioactive@home, Quake Cacher Network, CPU, ATI, NV) koszt to wyliczony kosz prądu maszynki liczącej dany projekt. Więc u mnie kasa jest za czas liczenia (pod warunkiem, że projekt cały czas karmi).

Jedyny warunek - osoba chętna do skorzystania musi być w naszym zespole.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to zrobię rozeznanie w moim sprzęcie, co gdzie mam i będziemy myśleć o ewentualnych pieniądzach.

Factor

Witam

Zmontowałem jakiś cennik i mam nadzieję, że większości z Was się spodoba. Zawsze i chętnie coś dla kogoś policzę oraz oczywiście postaram się o jak najszybszą realizację zamówienia.

MilkyWay@home
1mln   - 50zl
2mln   - 80zl
3mln   - 110zl
4mln   - 140zl
5mln   - 160zl

CollatzConjecture@home
1mln   - 60zl
2mln   - 90zl
3mln   - 120zl
4mln   - 150zl
5mln   - 180zl

W innych projektach nie uczestniczyłem także nie wiem jak one karmią punktowo. Ale zawsze można się dogadać.

Oczywiście zawsze istnieje możliwość negocjacji. Jednak wydaje mi się, że cennik jest naprawdę dobry.

Mam nadzieję, że znajdą się tutaj ludzie którzy pomogą mi (niezbyt bogatemu studentowi) aby mój komputer mógł śmigać non stop w projektach. Póki co uczestniczę prywatnie  w projekcie Rosetta@home  ale dodatkowe projekty to już za dużo na moją kieszeń.

aborek

To może i ja bym trochę mocy odsprzedał. ATI, NV a nawet CPU - ceny do ustalenia.