BOINC 5.4.9

Zaczęty przez kuru87, 12 Maj 2006, 14:31

kuru87

Heh.. Nie wiem, nie ma tu tematów dotyczących nowych wersji klienta.. Jak dla mnie jego nowa wersja jest o niebo lepsza od 5.2.13 - przyjaźniejsze statsy, lepsze odświerzanie (nareszcie) i w ogóle jakiś taki.. No.. Milutki ^_^
b]Heh... Cały ten świat...[/b]

KrzychuP

Nie mogę się z tobą nie zgodzić :D No i nawet benchmarki mam o kilka punktów lepsze niż na optymalizowanych klientach  :twisted:

krzyku

calkiem calkiem, bardzo fajne zmiany
  

m2marek

smarki lepsze niż w starej wersji orginalnego klienta, niestety słbsze niż w optymalizowanych. :evil:

Starszyna

Kurcze, instalacja wywaliła mi wszystkie projekty i musze "ataczować" się od nowa. Niech panowie z Berkeley nauczą się wypuszczać patche :evil:

MadMan

SOA#1 (czyt. "U mnie działa").
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

krzyku

u mnie tez zadzialalo bez problemu
  

kuru87

W sumie to mogliby jeszcze trochę poprawić wykresy w opcji "all projects" bo do aktualnego CPDN dodałem stare rosetta@home z już 15000 pkt. i wykresy są z sobą niezsynchronizowane czasowo - mylące : P
b]Heh... Cały ten świat...[/b]

Aurinko

Przed instalacją zamknąłem BOINCA, zainstalowałem podaną wyżej nową wersję, uruchomiłem i śmiga bez problemu :D

m2marek

widzieliście jakąś wersję "bardziej swojską". niby jest tłumaczenie, jednak nie kompletne.

KrzychuP

powiem Ci, że ja się jakoś przyzwyczaiłem do niekompletnych tłumaczeń i w kolejnych wersjach nie rzuca mi się to tak w oczy. Dopóki chwytam sens jest ok.

bartsob5

---------- 11:51 05.08.2006 ----------

nie chce mi sie nowego watku zakladac wiec spytam sie tutaj...

probowaliscie juz menadzera 5.4.11? jakies glebsze zmiany? jak z benchmarkami w porownaniu z 5.4.9??? czy oplaca w ogole sie zmieniac?

---------- 11:53 ----------

nie chce mi sie nowego watku zakladac wiec spytam sie tutaj...

probowaliscie juz menadzera 5.4.11? jakies glebsze zmiany? jak z benchmarkami w porownaniu z 5.4.9??? czy oplaca w ogole sie zmieniac?

Starszyna

Żadnych zmian, oprócz naprawienia problemu z McAffe chyba nie ma. W każdym razie, ja go nie instaluje.

krzyszp

Nie ma chyba większych zmian - faktycznie dotyczyło to prawdopodobnie tylko  poprawienia działania przy zainstalowanym McAfee, które blokowało komunikację z serwerami.

Dodatkowo na wsparcie tej tezy jest to, że nowa wersja nie została wypuszczona na Mac'a i Lunux'a.

Swoją drogą, bardzo ładnie spisuje się na Ubuntu 5.4.9 ;-)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

PMG

Pytanie

Czy jak zainstaluje nową wersję menagera ( mam 5.2.13) to :
a) będzie mi liczyło szybciej ( czy to nie zależy od aplikacji liczacej ( pomijam optymalizacje))
b) zostaną mi statystyki stare ? ( bo mam już je jakiś czas i bym nie chciał stracić)

z) bedą z tego dzieci ?
:>

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

bartsob5

ad a)
nie, jest tylko pewny wplyw na benchmarki, ale nie pamietam jaki
ad b)
nic ci nie zginie, dostaniesz tylko inne wykresiki w statystykach, no i mozliwosc podlaczenia hosta do BAMa...
ad z)
nic nie wiem na ten temat;)

Mchl

a) nie bedzie liczylo szybciej
b) nie bedzie to mialo wplywu na twoje statystyki

z) jesli sie bardzo postarasz

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org