Seriale - najciekawsze, nie ciekawe, ranking ankieta

Zaczęty przez Tomasz R. Gwiazda, 12 Styczeń 2011, 14:29

Najlepszy serial jaki oglądałeś ?

Ancient Aliens
1 (1.6%)
Breaking Bad
4 (6.6%)
Californication
8 (13.1%)
Dexter
7 (11.5%)
Dr House
16 (26.2%)
Event
0 (0%)
Falling Skies
0 (0%)
Fringe
1 (1.6%)
Game of Thrones
15 (24.6%)
Leverage
0 (0%)
Na wspólnej
0 (0%)
Rome
2 (3.3%)
Seriale naukowe
6 (9.8%)
Seriale przyrodnicze
1 (1.6%)
Spartacus: Gods of the Arena
4 (6.6%)
Stargate Atlantis
6 (9.8%)
Stargate SG1
15 (24.6%)
Stargate Universe
1 (1.6%)
Twin peaks
6 (9.8%)
Battlestar Galactica
7 (11.5%)
Heroes
2 (3.3%)
Star Trek
2 (3.3%)
Smalville
0 (0%)
Bones
0 (0%)
Lost
2 (3.3%)

Głosów w sumie: 61

AiDec

#40
Cytat: drWarlock w 04 Kwiecień 2011, 17:15
Osobiście SU jakoś mi nie tak nie za bardzo....jako fan sgc trochę się rozczarowałem.

Jako fan SG baaardzo bylem rozczarowany SGU. Obsada z tylka, pomysly na odcinki z tylka, serial przegadany jak jakis sitcom... Do tego z odcinka na odcinek coraz gorzej - gorsze scenariusze (a tam jest chyba z siedmiu scenarzystow!) i coraz plytsze glowne role :(:
- Tamara ktora na poczatku zapowiadala sie interesujaco, teraz robi z siebie zaplakana lajze.
- Matthew to najwieksza ci** w calym serialu.
- Chloe i Camille to chyba same zaplacily kupe szmalu za mozliwosc zagrania w tym filmie, bo IMHO za taka miernote to nikt im nie zaplaci.

Jak juz ktos ma mozliwosc dobrze zagrac, to nawet mu tej szansy nie dadza:
- Eli moglby byc jedna z czolowych postaci, to robia z niego pierdole i nie pozwalaja zagrac.
- Varro, naprawde facet z potencjalem, to trzymaja go w klatce.

Nawet jak dodali interesujace postaci, to i tak zaraz ubili:
- Komandor Kiva - ubita.
- Simeon - ubity.
- Ginn - ubita.
- Amanda Perry - ubita.

Eh, IMHO SGU to najgorszy z elementow SG. Gdyby nie Rush, to chyba nie byloby juz w ogole co ogladac. Na szczescie ostatni odcinek drugiego sezonu byl lepszy od reszty, wiec moze mozna miec nadzieje (licze ze powrot Ginn i Amandy nie jest tymczasowy... jak sadzicie?).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

no jestem wielce ciekaw co wymodza z cialami na dla nich, porwa kogos i nadpisza ? :) zaraz beda pieprzyc nad etyka :)

3891mike

zbuforowali ich chwilowo do jakiegoś kosza na pulpicie :D


drWarlock

znalazlem ostatnio serial
White Collar :)
całkiem niezły

Cyfron

przybliż może trochę fabułę  ???

drWarlock

Główny bohater jest jednym najzdolniejszych fałszerzy, ucieka z więzienia z powodu dziewczyny. Odnajduje go agent FBI który go już wcześniej złapał i w zamian za wolność idzie z FBI na współpracę jako konsultant. Jest całkiem zabawnie. Pomaga rozwiązywać sprawy dot. kradzieży dzieł sztuki, fałszerstw etc. Jednocześnie poszukuje swojej dziewczyny.

emik

skończyłem dziś oglądać Stargate Universe - dobrze zakończony serial, który pozostawia otwartą furtkę na przyszłość

aktualnie oglądam: Grę o Tron i zabieram się za The Event


kret

też Game of Thrones oglądam..całkiem fajne! jakoś mi podchodzą taki klimaty ostatnio więc jeśli coś polecacie, to się nie obrażę za dobre słowo ;)

GRID

fajnie się ostatnio ogląda serie national geografic (szczególnie kosmos)

Tomasz R. Gwiazda

Game of Thrones boski jest, jak wiekszosc seriali z HBO np. Rome, Spartacus, Sopranos

emik: no na mam Event na polce odlozone, powiedz czy warto podejrzewam ze tak.
Niestety wiadomo juz ze Event nie dostanie drugiego sezonu w przeciwienstwie do Game of Thrones

kret

to ja trzymam kciuki za Game of Thrones! żeby nie skończył jak V :/

phobos

Jest dobry bo trzyma się książki, którą z resztą szczerze polecam, jest bardzo dobra  :book:

emik

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 21 Maj 2011, 09:35
Game of Thrones boski jest, jak wiekszosc seriali z HBO np. Rome, Spartacus, Sopranos

emik: no na mam Event na polce odlozone, powiedz czy warto podejrzewam ze tak.
Niestety wiadomo juz ze Event nie dostanie drugiego sezonu w przeciwienstwie do Game of Thrones

Event zaliczone - warte obejrzenia, szkoda, że nie dostał drugiego sezonu, ale taki urok amerykańskiej widowni

teraz na tapetkę biorę:

Lost Girl
CytatSerial opowiada o pięknej i charyzmatycznej Bo, istocie z ponad naturalnymi zdolnościami - demonie w postaci kobiety, która żywi się energią ludzką, czasami z tragicznymi skutkami. Odmawiając objęcia klanu i jego ścisłej hierarchii, Bo jest zdrajczynią, która podejmuje się obrony uciśnionych szukając w tym samym czasie prawdy o swoim tajemniczym pochodzeniu.


Tomasz R. Gwiazda

Lost Girl - fajne. Dostalo drugi sezon. Czekam. Fabula moze byc + spora dawka humoru + niezle dupeczki :)


a propos nowosci to dobrze sie zapowiada "Person of interest
http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/13538/Dluzsze_zwiastuny_nowych_seriali/

oraz "Alphas"
http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/13539/Mutanci_o_supermocach_w_zwiastunie_Alphas/


emik

czekam też na Terra Nova i prawdopodobnie w nowym sezonie pożegnamy się z Housem


Tomasz R. Gwiazda

Terra Nova i Falling Skies :)


Hani

SG1 odgrzebałem ... Dziewiąty sezon miażdżę :)


drWarlock

trzeci sezon White Collar
oraz Burn Notice sezon 5

emik

na wakacje: Burn Notice, Eureka, Leverage, True Blood


sknd

a ja polecam wszystkim Breaking Bad, rewelacyjny serial  :respect:

drWarlock

Breaking Bad - jakoś mi nie podchodzi :(

Tobas

No właśnie mi też.
Obejrzałem pierwszy odcinek i nie mam ochoty na następny...
Może jakiś argument za ..?
Bo wszystkie sezony innych oglądanych przeze mnie seriali właśnie się pokończyły  :(

sknd

argumenty za Breaking Bad... nieszablonowość, duży realizm, ciekawe postacie, dobre dialogi... dość duża nieprzewidywalność rozwoju akcji (np. w porównaniu z takim Dexterem), poczucie humoru!  Oczywiście nie jest to serial dla każdego :wacko:

Tobas

Dużo dobrych argumentów!
OK jutro obejrzę drugi odcinek i też trzeci kurde bele  :whistle:

GRID

Zacząłem oglądać STARGATE Atlantis. Podczas 3 pierwszych odcinków pomyślałem co za shit. Beznadziejnie dobrani aktorzy itp. Ale po obejrzeniu następnych odcinków zachciało mi się więcej. Po prostu aktorzy musieli się rozgrzać.
Kreacja naukowca Rodnej (ale nie tylko) tak mnie rozmiesza że normalnie boki zrywam.
Obejrzałem 1 sezon i nie mogę się doczekać kolejnych.

Tomasz R. Gwiazda

 :p_arr:
SG to moje ulubione serie :) szkoda ze sie skonczyly SG-1, SG Atlantis , SG Universe

tak jak i Mentalist i Gra o Tron sie wlasnie zakonczyly


Niedlugo sie zabiore chyba za Event no i kolejny zapowiadajacy sie na hitowy (bo Spilberga) Falling Skies

emik

Lost Girl odhaczone - lekki i przyjemny serial
Gra o Tron - sezon zakończony i czekam na więcej

teraz zabieram się za The Killing

Cytat"The Killing" rozgrywa się w Seattle i opowiada o morderstwie młodej dziewczyny oraz skomplikowanym, policyjnym śledztwie, które ukazane jest z perspektywy detektywów, rodziny w żałobie i samych podejrzanych.


Tomasz R. Gwiazda

rozpoczelem ogladac EVENT  - podoba sie


ale na topie Breakout Kings , swietny (razem z moja luba ogladamy) .Producenci ci sami co przy "Prison Break"
Spoiler :) w 3cim odcinku jest znany z Prison Break T-Bag :)

http://hatak.pl/seriale/483/Breakout_Kings/
trailer:
Cytathttp://youtu.be/r96PpPHYoMo

polecam

Arthusp

A mnie ostatnio rozbawia do łez serial "How I met your mother". Polecam - dobry serial komediowy, zawierający kilka ciekawych postaci, jednak często oglądany tylko dla jednej - Barney.

emik

Breakout Kings czeka w kolejeczce


Tobas

Męczymy aktualnie Saving Grace (3 sezony) zaskoczyło mnie, że tak mało znany serial może być tak fajny.
Polecam do oglądania z drugą połówką  8)

Tomasz R. Gwiazda

ten watek tez mozna by przerzucic do tego utworzonego (Filmy Seriale Anime etc)


obecnie u mnie na tapecie The Event , i powiem ze mi sie podoba

oraz Boardwalk Empire , slowa klucze: Steve Buscemi, HBO, ameryka czas prohibicji


PS: duzo wiesci na temat nowych seriali i kolejnych sezonow pojawilo sie na Comic Con w San Diego

Promo Dextera
http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/14748/SDCC_Nowe_promo_6_sezonu_Dextera/

Person of Interest (cos na co czekam)
http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/14769/SDCC_Wrazenia_z_pokazu_Person_of_Interest/



Tomasz R. Gwiazda

i jeszcze cos z nowosci ALPHAS

Serial opowiadać ma o zespole ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami wykonujących skomplikowane i trudne zadania, z którymi nie jest w stanie poradzić sobie FBI, CIA, czy też Pentagon. Każdy z bohaterów jest inny i ma swoją unikalną zdolność. Razem rozwiązują kryminalne sprawy, łapią przestępców i rozbrajają tykające bomby. Produkcja rozpocznie się na początku przyszłego roku, a premiera planowana jest na okres letni.


http://hatak.pl/zwiastuny/2179/Alphas/


+ 2sezon serialu Haven zaczal sie

Serial na podstawie powieści Stephena Kinga pt. "Colorado Kid". Agentka FBI Audrey Parker (Emily Rose) przybywa do małego miasteczka Haven w stanie Maine, aby schwytać lokalnego przestępcę. Wkrótce jej wrodzona ciekawość zaprowadza ją do epicentrum działań tej niebywałej enklawy - która okazuje się być wieloletnim schronieniem dla osób z niezwykłymi nadprzyrodzonymi zdolnościami. Wśród mieszkańców jest lokalny policjant Nathan Wuornos (Lucas Bryant), który ostatecznie staje się partnerem Audrey, oraz tajemniczy i uroczy Duke Crocker (Eric Balfour).

Arthusp

How I met your mother rządzi!! Jeśli podobają się Tobie sitcomy pokroju The Big Bang Theory, to HIMYM nie rozczaruje. A trzeci sezon od połowy jest główną przyczyną problemów z przeponą.  XD

A teraz ostrzę sobie pazurki na:
http://hatak.pl/zwiastuny/2574/Rise_of_the_Planet_of_the_Apes_miedzynarodowy_trailer_2/

Tomasz R. Gwiazda

Planeta malp to juz nie ten dzial :) To filmy :D


Event
skonczony.

legis

Falling Skies po trzecim odcinku odpuściłem tego się nie da oglądać
"V" łyknąłem w tydzień rewelacja czekam na 3 sezon

Tomasz R. Gwiazda

a czy przypadkiem V nie dostalo cancela?
czy beda reanimowac?

emik

V zostało zakończone - aktorzy są już zakontraktowani w innych serialach i dalszego ciągu nie będzie :(


phobos

Polecam Battlestar Galactica, dla fanów s-f, ale nie tylko. Nie jest to takie "high s-f" jak star trek czy star wars wiec powinno przypasować większości osób :) Serial opowiada o ucieczce ostatnich kilkudziesięciu tysięcy ludzi przed wojną i najeźdźcami którzy wybili resztę ludzkości. Zdrada, intrygi i knucia opakowane w statki kosmiczne i wszystko co dobre w takich klimatach :) Wersja z 2004, zacząć należy od miniserii 2 odcinki po 90 minut, a potem 4 sezony odcinków po 45 minut. Enjoy.

emik

BSG jest rewelacyjne, szkoda tylko że spinoff "Caprica" taki im nie wyszedł