Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

World of Tanks - kto gra ?!

Zaczęty przez Szopler, 12 Czerwiec 2011, 18:30

krzyszp

Udana bitwa  :)
[smg id=9909 type=preview align=center caption="WoT"]


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Krzysiak

Witam
Dużo daje dla załogi ulepszona wentylacja ?
chodzi mi o te +5% bo jest promocja za 1/2 ceny


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

kaimoon

Ja nie używam, chociaż na kilku medach już dużo wcześniej nakupowałem - generalnie z tego co czytam lepszy efekt daje 100% wszystkich członków załogi umiejętności bratestwo broni.

Troll81

http://www.youtube.com/watch?v=rIY36UbDbQQ

Dario666

A tak jeśli chodzi o ścisłość, to dokupujecie "coś", czy gracie tylko na bezpłatnym?

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

gregre

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 21 Kwiecień 2013, 15:11
czasami

a jak już kupisz premkę i kiedyś Ci się skończy to z automatu kupisz kolejną bo uznasz że inaczej nie chce Ci się grać  :D

Tomek_TB

a ja tylko free jadę i jakoś powolutku leci... :boing:
Pozdr
Tomek

Szopler

Zmieńcie sobie hasło - dostaniecie 300 golda!

Krzysiak

Przypisując numer telefonu chyba drugie 300 się dostaje  :P
Dario666
Daj nicka jak chcesz dopisze się do klanu
Będziesz miał fajny znaczek na czołgu  :closedeyes:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

armar

Na niektórych mapach występują niespodziewane zjawiska jak np. sprężystość podłoża.
Wystarczy wepchnąć czołg nie tam, gdzie powinien i wyskakuje jak z procy. :)

http://www.youtube.com/watch?v=VZbM0ZrqASM

Troll81

w każdym silniku znajdzie się bug....

krzyszp

Dzisiaj ustanowiłem życiowy rekord - zniszczyłem 9 czołgów wroga w bitwie, ale i tak bitwę... przegrałem (czapki z głów dla kolegów z drużyny po mojej stronie)  XD
[smg id=9969 type=preview align=center caption="Bitwa"]


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

gregre

zacnie  :respect:

szkoda tylko że nie ma Asa pancernego...   :(

krzyszp

Cytat: gregre w 27 Maj 2013, 22:31
szkoda tylko że nie ma Asa pancernego...   :(
Chodzi o medal Wetlanda-"cośtam"? Dostałem go.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kaimoon

Prawdopodobnie gregre chodziło o znaczek M a nie medal.


Jako, że nie dzielicie się powtórkami z ciekawymi meczami wrzucę coś na zachętę, zapraszam również do dzielenia się swoimi meczami.



[smg id=9970 type=av align=center caption="watch?v=nRbqmFGJ Pg"]

gregre

czasem przydałoby się filmik nagrać,
tutaj niedawno mój rekordzik, niestety zostawiłem Tigera na żylecie a że artę mieliśmy chyba mocno początkująca (biła cały czas w złomka po lewej) to przegraliśmy...

[smg id=9971 type=preview align=center width=400 caption="Hello, world!"]

Krzysiak

Jednym strzałem (bez pożaru !)   ;D

[smg id=9972 type=preview align=center caption="tank"]

Ale mi się dostało od oszustów cheter`aów i ...


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Ja dorobiłem się IS-3 i... porażka :/

Dopóki ten czołg nie będzie "dopakowany" na maksa, to nie da się nim w zasadzie grać zwłaszcza, że zwykle lokuje mnie z Tier X...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Krzysiak

Bez najlepszej armatki jest straszny
Pamiętaj żeby nim ustawiać się na wprost wroga pod niewielkim kątem


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

gregre

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 09 Czerwiec 2013, 14:12
Pamiętaj żeby nim ustawiać się na wprost wroga pod niewielkim kątem

bo jak nie, to:
[smg id=9973]

Krzysiak

gregre używasz moda podświetlające poszczególne części czołgu ?
Czytałem że banują kąta za to ?!


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

gregre

podświetlające?
typowe malowanie czołgów
HitZones Shaded v5.8(0.8.5) *Lemon
jak widać na obrazku we wcześniejszym moim poście

necavi

Witam czołgistów.
Gram z nickiem m9a na tierach 4-7.
"Męczę się z grą" już jakiś czas (od bety) tylko i wyłącznie dla nauki - sprawdzenie zachowania się stali w kontakcie z pociskami.  Jako że te badania wymagają niestandardowych zachowań (szarża) często ginę, ale czego nie robi się dla celów badawczych!

Dzisiejsze badania nad równym umieszczaniem 5 pocisków w 5 pojazdach

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

gregre

i jak Wam się podobają zmiany po aktualizacji?
dla mnie to jest masakra, tak fajnie grało mi się artą Lorr.155.50 a teraz ją tak &*$%@

Krzysiak

1. gra wolniej chodzi - skacze
2. wysyp noob w czołgach premium na wyższych poziomach - ale to chyba efekt zbliżających się wakacji
3. ogólnie chyba zaczyna mnie nudzić i denerwować  :sick:
4. aktualizacja 8.7 chyba na dniach


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Krzysiak

Jeszcze kilka:

- arty straszne czasy przeładowania nawet moje ulubione su-8 z 16s do 22s  :fright: ale
fajnie się gra innymi pojazdami gdy arty nie strzela zbyt często

- i trochę dziwne te nowe odgłosy


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

gregre

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 21 Czerwiec 2013, 21:28
(...)
- i trochę dziwne te nowe odgłosy
jak czołg wybucha to jakby nogą nadepnąć na puszkę po piwie  :D

a tutaj ciekawy filmik, może nie każdy oglądał, trochę tłumaczy:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bDkarv5OwQI

kaimoon

Ja sprzedałem swojego M41 - tragicznie się grało po aktualizacji, celownik przy maksymalnym skupieniu ponad 3 razy niż przed zmianą, czas skupienia i przeładowania dłuższy - ale uważam, że to zmiana na plus, jednak artyleria stanowiła zbyt dużą siłę w bitwach, teraz zostało to znormalizowane i umiejętności czołgistów odgrywają większą rolę.


Jeszcze trochę i doexpię do E-50 - będzie drugi IX tier  :whistle:

Krzysiak

#150
Ja tam teraz ograniczyłem granie - za dużo pracy a wieczorem się nie chce - wole piwo przed domem
Ale zbieram na Object 268
jeszcze 100tyś expa i 1mln srebra  XD
i chyba drugą linię TD zacznę robić


Jak to jest z tym doświadczeniem dla załogi
Jak dzisiaj jest x2 do jak jest premium do + 50% czy
+50% i wszystko x2  ?


Temperatura robi swoje  XD


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Krzysiak

Arty gra się TRAGICZNIE  >:(
ale są i plusy BARDZO dużo ludzi przestało nią grać  :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

necavi

Arty gra się TRAGICZNIE  >:

Mam 4 arty tier 3-5 wyższe tiery art (przed zmianą) były dla mnie "niejadalne" ze względu na czas załadunku i skupiania. Po zmianach Hummel idzie na bazar. Tiery 4 francuz i amerykanin na razie pauzują, za to SU-26 czyli dotychczasowa zabawka do obstukiwania nabrał wigoru:
-zasięg cała mapa (dotychczas 500 m)
-wolniej strzela i celuje, ale za to celniej i jak już przywali to sporo życia potrafi uszczknąć :whip:
-trzeba jeszcze nauczyć się jak teraz efektywnie strzelać ratunkowo "na wprost" i znów fun powróci
ale są i plusy BARDZO dużo ludzi przestało nią grać  :)

I bardzo dobrze, wg. mnie 2 arty w drużynie wystarczą.
Ogólnie (po początkowym szoku) zmiany oceniam pozytywnie, a zwiększenie celności to dla mnie miodzio :boing: Tak powinnno być zawsze.

Krzysiak

Te dodatkowe srebro za 3 pierwsze miejsca to całkiem fajny pomysł - tak powinno zostać  :p_arr:

Czasami rafia się na fajny team
[smg id=9986 type=preview align=center caption="t"]


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Krzysiak

Manewry rocznicowe – miesiąc niszczycieli czołgów  ;D
http://worldoftanks.eu/pl/news/45/anniversary-manoeuvres-tank-destroyer-month/

No chyba lepiej nie mogło być  :fright: ;D :boing:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

necavi

#155
Konto premium to fajna nagroda, ale 15 lat to prawie jak wyrok :D
Hmmm... sam gram już prawie 3 lata...

@Tomek tak ale zdecydowanie pewniej czuję się na ziemi niż w powietrzu. Samoloty jakoś nie zachwyciły mnie, czekam na zapowiadane bitwy okrętów.

Tomek_TB

Warto pamiętać, że dzięki zunifikowanym kontom premium otrzymacie dostęp do konta premium w każdej grze studia Wargaming, w tym World of Tanks i World of Warplanes.

A na to zwróciliście uwagę??
Pozdr
Tomek

Martin Fox

Mnie jakoś czołgi nie zachwyciły, za to w betę samolotów gram uparcie :P

Tomek_TB

Oj z racji upodobań to przebieram nóżkami czekając na statki... :boing: :boing: :boing: :boing: :attack: :attack:
Pozdr
Tomek

Krzysiak

#159
No i stałem się szczęśliwym posiadaczem Object 268 
+ załoga przeniesiona do niedawna z mojej ulubionej arty SU-8 ( jakieś 750 bitew) po 2 specjalizacje i 3 -60%
czas przeładowania około 14s wiec dość szybko jak na działo tego kalibru

Po kilkunastu bitwach mam wrażenie że lepiej sprawdzają się pociski Odłamkowo Burząca niż Przeciw Pancerny

Przeciw Pancerny bardzo często rykoszetuje a
Odłamkowo Burzący zawsze zadaje obrażenia i uszkadza jakiś moduł/załoganta i bardzo często podpala pojazd lub detonuje amunicje  ;D

Ale to takie moje spostrzeżenia

[smg id=9991 type=preview align=center caption="tank"]


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: