Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

tabela projektów test

Zaczęty przez ReallyGrid, 26 Sierpień 2011, 14:59

ReallyGrid

Cytat: Troll81 w 26 Sierpień 2011, 14:49a może dodać aktualny status projektów do tej listy:

http://www.boincatpoland.org/wiki/Tabela_test
I przy okazji legendę, bo nie wiem co ma znaczyć, że większość projektów jest na białym tle, ale np. Collatz Conjecture jest na białym, zielonym i czerwonym. Oraz oznaczenie m.
Moja wizytówka


Na wojnie zwycięstwo,
W pokoju czuwanie,
W śmierci ofiara.

Tomasz R. Gwiazda

tabelka jest mega
przydaloby sie zeby jakos z glownej strony bylo do tego latwe dojscie

Troll81

zielone NV czerwone ATI dlatego tabelka jest w testach :D

Agbar

Cytat: ReallyGrid w 26 Sierpień 2011, 14:59
I przy okazji legendę, bo nie wiem co ma znaczyć, że większość projektów jest na białym tle, ale np. Collatz Conjecture jest na białym, zielonym i czerwonym. Oraz oznaczenie m.
Legendę dostał Troll w emailu:)
'm' oznacza konieczność manualnej instalacji.

Troll81

Przypominam ze ta tabela to wersja testowa. W jakim arcie miałaby się znaleźć i jaki ma mieć ostateczny kształt?

GRID

dodałem coś od siebie do tabeli

Agbar

Ja bym jeszcze proponował jakiegoś cssa pod to zrobić, żeby dało się to przeglądać i edytować ręcznie. css inline nie jest wygodne (ale za to wygenerowane łatwo!  ;D)

Kret_polny

Może zamiast tych plusików jakaś prosta grafika, np czarne kółko? Wydaje mi się że polepszyło by to czytelność.

GRID

aby przedstawic takiego plusika w kodzie wystarczy napisać +, jakbyśmy chcieli dać jakąś grafikę było by tego dużo więcej.

Troll81

ta tabela ma kilkanaście tysięcy linijek kody jak dobrze pamiętam....

krzyszp

A ma ktoś ochotę to "ubrać" w postaci tabelek SQL? Wtedy można by było skrypt napisać, który by podawał dokładniejsze info...
Oczywiście służę dostępem do bazy danych.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

mam to wrzucić w plik accessa?

krzyszp

Cytat: Troll81 w 05 Wrzesień 2011, 21:54
mam to wrzucić w plik accessa?
NIE!!! Boże broń przed Access'em ;)

Po prostu struktura SQL...

Jak nie wiesz, jak się za to zabrać... To daj mi na maila tego Access - jak znajdę czas, to obrobię (ale nic nie obiecuję)...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

mogę go przeciągnać do CSV i potem skonwertować do SQLa :D

Agbar

W SQL można niektóre informacje zapisać bardziej sensownie. Wbrew pozorom te dane mają co najmniej 3,5 wymiaru.  P-) Na szczęście da się to jeszcze czytelnie spłaszczyć do 2.
Wymiary o których piszę to: aplikacja, platforma i jako półtora wymiaru: wersja nVidia/ATI.
Powoli zapowiada się, że będzie jeszcze VirtualBox i OpenCL (co najmniej dwa smaki). Oprócz tego nVidia ma często różne wymagania/wersje - ATI chyba tylko w DNETC.
Więc w bazie SQL można ukryć (sic!) znacznie więcej informacji i docelowo dać użytkownikowi możliwość wyświetlenia z większą ilością detali.