W nowym forum przestał działać zniacznik list!

Zaczęty przez Arthusp, 01 Listopad 2011, 10:58

Arthusp

Czy to tylko tak u mnie? Nawet gdy kliknę na ikonkę przy edycji posta, który wstawia listę, też nie działa.  :(

[list type=decimal]
[li]11[/li]
[li]22[/li]
[/list]



  • 11
  • 22


[list]
[li]Jednym z pewniejszych sposobów, aby Twój faworyt został PM, jest agitacja![/li]
[li]Jeśli wiesz, że jakiś projekt jest już nieaktywny, a inni agitują/głosują – napisz wiadomość w wątku.[/li]
[li]Jeśli jest jakiś aktywny projekt, a nie ma go na liście – napisz wiadomość w wątku, a projekt zostanie dodany do ankiety![/li]
[li]Jeśli liczysz z nami PM (i nie tylko PM), to zachęcamy do stworzenia profilu w projekcie – to także forma promocji B@P![/li]
[/list]




  • Jednym z pewniejszych sposobów, aby Twój faworyt został PM, jest agitacja!
  • Jeśli wiesz, że jakiś projekt jest już nieaktywny, a inni agitują/głosują – napisz wiadomość w wątku.
  • Jeśli jest jakiś aktywny projekt, a nie ma go na liście – napisz wiadomość w wątku, a projekt zostanie dodany do ankiety!
  • Jeśli liczysz z nami PM (i nie tylko PM), to zachęcamy do stworzenia profilu w projekcie – to także forma promocji B@P!

GRID

#1
już szukam, szukam
edit kilka chwil później : zrobione  :)

BOINC@Poland :


[list type=square]

  • Pasja
  • Wiara
  • Ojczyzna
[list type=circle]

  • Pasja
  • Wiara
  • Ojczyzna
[list type=upper-roman]

  • Pasja
  • Wiara
  • Ojczyzna
[list type=lower-alpha]

  • Pasja
  • Wiara
  • Ojczyzna
[list type=none]

  • Pasja
  • Wiara
  • Ojczyzna

Cyfron

no nie wiem - dla mnie to nie ma żadnej listy, tylko wypisane kilka razy jedno i to samo pod sobą. brak jakichkolwiek znaczyników...

Szopler


krzyszp

Panowie, u mnie już wyświetla ok. (FF, Lufciki7 na 64bit)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka


lolek


krzyszp

Aż sprawdziłem na Ubu 11.04 na virtualce, działa ok... (FF7.01, Ubu 11.04, 64-bit)...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka


Szopler


GRID

#10
Ale życie webmastera było by prostsze jakby nie było IE. Zobaczcie teraz. Widzicie ? Jak tak to dawać browary  :)

Bity nie są ważne przy takich problemach. Jedynie przeglądarka/system.


Arthusp

Cytat: Cyfron w 01 Listopad 2011, 20:49
działa - trzeba było zrobić ctrl+F5  %)

faktycznie działa!  :parrrty: