Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

pawg

Zaczęty przez pawg, 18 Listopad 2011, 16:12

tito

Nie wiem, jak masz wentylowaną obudowę.
Ja mam kabel USB poprowadzony tuż za wiatrak nawiewowy do budy i w tym miejscu walnięty Antminer.
Albo przy rozgrzaniu się woła o więcej papu a gniazdo USB nie wyrabia - spróbuj z hubem aktywnym.


tito

Si Senior.

pawg

zamówiony



tito

Czekaj, czekaj. Zamawiasz z netu kabelek + koszty wysyłki? A nie taniej i szybciej w pierwszym lepszym komputerowym, czy też w jakimś sklepie sieci typu media...coś tam?

pawg

odbiór osobisty w sklepie, czyli płacę tylko te 3zł



pawg

2014-09-01
Total credit 11,150,821
Credit per day 1,260,028
Rank 17,026
Rank change 1,849
Rank in team 243
Rank change in team 16
Rank in country 390
Rank change in country 37


jest ponad milion dziennie!!!

:attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:



Troll81

 :parrrty:

AL

Gratulacje!  :parrrty:

pawg

I to nawet pomimo faktu że plan chłodzenia ASIC'a spalił na panewce  :-\



krzyszp

 :parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mordi

szacun!  :respect: :parrrty:
Guard well the secret of steel...


pawg

Niestety od końca maja muszę zawiesić zlecenie stałe dla fundacji, od tamtego momentu kasa będzie trafiała do RWE  :(



Troll81


kva.pl

Przyszlo konkretne wyrownanie?

Krzysiak

Dlatego najlepsze jest rozliczanie miesięczne  :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

pawg

Opłaty są co 2 miesiące z wyrównaniem co pół roku, a cała sprawa polega na tym, że rodzice zadecydowali o tym, że też powinienem dokładać się do rachunku za prąd (BOINC to bardzo energochłonne hobby) co w połączeniu z innymi moimi wydatkami to już byłoby za dużo



pawg

BLAST  :whip:



Troll81


pawg




Troll81

Fajna baza danych i wyszukiwarka. Ale czemu wrzucasz to w swoją wizytówkę? Twoje dzieło? 

pawg

Nie, ale używam jej tyle że zaczyna mi odbijać...
Nie jest to wyszukiwarka tylko narzędzie do porównywania sekwencji białkowych o zadanych parametrach. Na tej podstawie można określić ewolucję genów, czas od rozdzielenia się taksonów, homologię genów, ocenić jaką funkcję może pełnić nowopoznane i nieopisane jeszcze białko. W bazie SIMAPu też jest taka tabela ale ma z góry określoną długość i zadane parametry, ale tam nie trzeba czekać tych średnio 7 minut na przeliczenie danych



kva.pl

A do czego tego uzywasz konkretnie?

pawg

Praca licencjacka



pawg

Skończył się okres w którym zdobywałem po 600 000p. dziennie - BiFury już nie jest wspierane przez BU  :(
2015-06-04 18:43:16 | Bitcoin Utopia | update requested by user
2015-06-04 18:43:17 | Bitcoin Utopia | Sending scheduler request: Requested by user.
2015-06-04 18:43:17 | Bitcoin Utopia | Requesting new tasks for CPU
2015-06-04 18:43:18 | Bitcoin Utopia | Scheduler request completed: got 0 new tasks
2015-06-04 18:43:18 | Bitcoin Utopia | No tasks sent
2015-06-04 18:43:18 | Bitcoin Utopia | No tasks are available for cgminer (Campaign #4) (for 1.6+GH/s ASICs)
2015-06-04 18:43:18 | Bitcoin Utopia | No tasks are available for cgminer (Campaign #7) (for 1.6+GH/s ASICs)
2015-06-04 18:43:18 | Bitcoin Utopia | No tasks are available for cgminer (Campaign #9) (for 1.6+GH/s ASICs)
2015-06-04 18:43:18 | Bitcoin Utopia | No tasks are available for cgminer (Campaign #12) (for 1.6+GH/s ASICs)
2015-06-04 18:43:18 | Bitcoin Utopia | No tasks are available for cgminer (Campaign #3) (for 1.6+GH/s ASICs)
2015-06-04 18:43:18 | Bitcoin Utopia | Tasks for NVIDIA GPU are available, but your preferences are set to not accept them
2015-06-04 18:43:18 | Bitcoin Utopia | Tasks for AMD/ATI GPU are available, but your preferences are set to not accept them



tito

Jak to nie?
Weź no zrestartuj komputer.

pawg

Restartowanie komputera i ponowne przyłączenie do projektu nic nie dało



tito

To myślę, że Ty osobiście masz coś nie tak.
Ja mam (Basia) antminer u1 (1,6GH/s) oraz 2 nie pamiętam co 0,333GH/s i wszystko działa cały czas.

pawg

ale za to wyrenderowałem białko występujące w roślinie i pełniące ważne funkcje... Przydałoby się wrzucić kilka zadań w tej tematyce do GPUGRIDa, rośliny są takie zaniedbane...  ;)




pawg

Mam stopień naukowy  :love2:



necavi

Zawczasu już  :respect:  A jaki dokładnie?

stiven

 :parrrty:

LQG

Cytat: pawg w 24 Lipiec 2015, 22:04
Mam stopień naukowy  :love2:

:p_arr:  :parrrty:

sknd

 :p_arr:

Troll81

 :parrrty:

pawg

Licencjat




Troll81

 :parrrty:

Kret_polny

Gratulacje!  :parrrty:

Tobas

Gratulacje, ale muszę Cię zmartwić. Do stopnia naukowego, to jeszcze Ci troszeczkę brakuje.
Póki co masz tytuł zawodowy  :parrrty:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Stopnie_naukowe_w_Polsce