Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

pawg

Zaczęty przez pawg, 18 Listopad 2011, 16:12

pawg

Granica top 500 w zespole przekroczona  ;D



Troll81

 :parrrty:

mordi

najs :) :parrrty:
Guard well the secret of steel...


pawg

Task  click for details   Show names    Statystyki      click for details    Komputery    Sent    Time reported or deadline
explain    Status    Run time(sec)    CPU time(sec)    Stwórz    Aplikacje
6706853    4323947    143905    3 Apr 2013 | 15:19:04 UTC    4 Apr 2013 | 18:32:36 UTC    Completed and validated    37,743.76    845.26     125,125.00    ACEMD beta version v6.49 (cuda42)

jakoś tak dziwnie dużo jak na GPUGRID na GT440  :P



AL

Może siakiś bonus XD

stiven

Może dlatego, że to beta i szybko odesłana została?

pawg

była u mnie 2 dni, po pełnej nazwie WU myślę że testują nową serię próbek...



pawg

ogłaszam że postanowienia noworoczne wypełnione...



tito

Szybko - gratki.

Troll81

to znaczy ze za nisko ustawiłes oprzeczkę.... nawet połowy roku nie ma  :whip: :whip: :whip:  %)

mordi

 :parrrty:
Guard well the secret of steel...


stiven

Cytat: Troll81 w 28 Maj 2013, 21:27
to znaczy ze za nisko ustawiłes oprzeczkę.... nawet połowy roku nie ma  :whip: :whip: :whip:  %)
Albo możliwości sprzętowe przegoniły marzenia. Gratulacje  :parrrty:

andy101fah

 :parrrty: :parrrty:

PoznanskaPyra

 :parrrty:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pawg

Sesja się kończy, wszystkie egzaminy co mam wyniki zaliczone... bo na zawsze zakładałem koszulkę B@P  :P



Troll81

 :parrrty: i tak trzymać :D

Na rozmowę kwalifikacyjną też zabierz  %)

AL

Cytat: pawg w 25 Czerwiec 2013, 20:54
Sesja się kończy, wszystkie egzaminy co mam wyniki zaliczone... bo na zawsze zakładałem koszulkę B@P  :P
:p_arr:

mordi

najs :D :arrr: gratuluje zaliczonej sesji i szczęśliwego artefaktu ;) :parrrty:
Guard well the secret of steel...


pawg

oto diagnoza endokrynologa: hashimoto + wysokie ryzyko guzków w przyszłości  :cold:



andy101fah

U mnie też to stwierdzono całkiem przypadkowo a jestem w wieku 40 lat i guzki ok 0,5 cm ale wszelkie wskaźniki tarczycowe w normie i pani endokrynolog uspokoiła mnie. W południowej Polsce jest to norma dla ponad 70 % populacji. Należy tylko raz do roku poddać się badaniom krwi pod kątem tarczycy i USG. W moim przypadku nie jest wymagane podawanie żadnych preparatów jodowych oprócz profilaktycznego tranu w kapsułkach .

mordi

kamracie będzie dobrze nie łam się
Guard well the secret of steel...


Troll81

współczuję :D i życze powrotu do zdrowia.

Tomek_TB

Z tym hashimoto, to dobrze poczytaj, bo mojej zonie chcieli to wmowic, ale jak dobrze poczytala i poszulaka informacji o tym, to sie pozniej endokrunolog mocno tlumaczyl...
Pozdr
Tomek

Szopler

Badanie krwi i oznaczenie poziomu hormonów tarczycy zrobiłeś?

pawg

badania zrobiłem i do końca życia będę musiał łykać sztuczny hormon



Troll81

Lepiej wykryć to teraz niż mieć zonka za 10-15 lat.

Szopler

Zonka można mieć niezłego - serce może wysiąść.
Znam osobę co miała początkowo poziom jednego hormonu ~4000 przy normie do 4! Endokrynolog powiedział, że jeszcze trochę i mogiła.
Przez całe lata nieświadomie zrzucało się na karb innych rzeczy m.in. związanych z wiekiem i płcią.
Wady przy tych "proszkach" - betabloker i hormony: tyjesz + komary Cię lubią bo wydalasz to z potem częściowo.

pawg

ja miałem 20 przy normie 5  :P  a przy 100 poziom hormonu wynosi 0. Tylko że to jest liczone w jakiś sposób wykładniczy i miałem połowę wymaganego stężenia...



pszyklejony

Ja mam tsh 5.27, szpital się tu robi :)

pawg

Zastanawiam się nad wyborem tematu licencjatu i wytypowałem już 2 opcje które pasują mi w równym stopniu: fizjologia roślin i biochemia  :-\ Nie wiem na co się zdecydować, fizjologia wydaje mi się ciut łatwiejszym tematem...



Cyfron

tak grubo pojechałeś, że nikt nie wie o co chodzi  :whistle:

pawg

Ostatecznie piszę licencjat z fizjologii roślin i będę badać metabolizm sałaty  %)



Troll81

a odmiany drapieznej czy nie?? :D

pawg

nie, ale miałem kiedyś pomysł by wszczepić roślinie geny aktyny i miozyny by sprawdzić czy mają szczątkowy układ nerwowy i są w stanie odbierać bodźce ze środowiska zewnętrznego  ;)



mordi

od tej pory będę zupełnie inaczej spoglądał na sałatę ;) :D powodzenia w badaniach życzę! :)
Guard well the secret of steel...


pawg

ciekawe czy uda mi się przekroczyć granicę 1mln punktów zdobywanych dziennie  ::)



tito

Masz Bi-fury....co za problem?

pawg

gdy się rozgrzeje to spada jego wydajność nawet o ponad połowę  :dunno:



sknd

to może jakiegoś coolera zamontuj? albo choć sam wiatrak?

pawg

będę coś kombinował z mikro wiatraczkiem  ;)