Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Odznaki GPUGrid

Zaczęty przez emik, 15 Styczeń 2012, 10:35

Troll81


sknd


andy101fah

 :parrrty: :parrrty:

_Aleksander_


stiven


pawg




mordi

Guard well the secret of steel...


Troll81


krzysztofo


tito

Przyspieszaj kamracie.  :arrr:

pawg

dzielę pokój z rodzicami i zazwyczaj komp jest wciśnięty w biurko, ale teraz są na wakacjach  P-)



PDH


stiven


Dario666


tito

Początki są zawsze piękne  :parrrty:

Troll81


stiven


sknd


mordi

Guard well the secret of steel...


kva.pl

Odznaki odznakami, ale dostalem tez to za 1472nd/3183 Lauro et al., JCIM 2014  :)

Troche smiesznie bo licze GPUGRID bardzo krotko, mam niecale 2M punktow, a sa ludzie ktorzy licza od lat, a sie na zadna publikacje jeszcze nie zalapali. Ot szczescie poczatkujacego  :D

AL


mordi

Guard well the secret of steel...


LQG


Troll81

odznaka happens :D  :parrrty:

PDH


stiven

 :respect: :parrrty:

kva.pl


PDH


Troll81


pawg




kva.pl

http://www.gpugrid.net/show_user.php?userid=75722

Masz obok napisane ;) Dostales odznake bo Twoje obliczenia przydaly sie do tej konkretnej pracy naukowej. Mam zreszta za ta sama tylko zolta  :parrrty:

AL

Cytat: pawg w 19 Grudzień 2014, 10:08

Co to jest??

To jest taki miły dodatek do odznak. Jako, że gpugrid często robi publikacje z poszczególnych przeliczonych serii zadań - to to jest taka odznaka prasowa za przeliczone wu z danej serii.
"Contribution to scientific publications"
Ta konkretne jeśli się nie mylę dotyczy tej publikacji:
Stanley et al, Nat Commun 2014

Na stronie projektu w twoim profilu powinny się te mini odznaki ukazywać po prawej u dołu razem z podanym miejscem które zająłeś np. w moim przypadku przy tej odznace mam "1459th/2838", obok będzie nazwa publikacji z linkiem i jeszcze obok info ogólne czego dotyczyła publikacja w tym wypadku to był cancer

AL

Tu masz jeszcze trochę informacji odnośnie odznak na naszej wiki


edit

Heh sam Cię w błąd wprowadziłem sugerując się kolorem odznaki - ale kolega kva.pl - to lepiej objaśnił. Z tego co widać - Twoja odznaka dotyczyła jednak innej serii obliczeń.

pawg

Czyli mieszcze się w gronie 75% najlepszych źródeł mocy obliczeniowej dla tej publikacji?



kva.pl

Konkretnie - 1740th/3183 czyli niewiele braklo do top 50% ;)
Czemu przestales liczyc grida?

pawg

dziele pokój z rodzicami, a liczenie na GPU wymaga odkręcenia boku obudowy i wystawienia komputera z biurka



stiven

Grudniowe zdobycze:



Troll81

 :respect: :respect: :respect:

tito

2 publikacje - ładnie  :arrr:

kva.pl

Skreca mnie z zazdrosci!  :D