Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

PrzPrz

Może lepiej będzie namaścić wołowym smalcem? ;)

m2marek

mój sukces???  :lol:
po 22 dniach 12% w CPDN :lol: z tego się cieszę najbardziej

AL

---------- 04:16 24.01.2006 ----------

A nasz drużyna ma już ponad 25000000 punktów kredytowych :!:
I RAC wynoszący ponad 20000 punktów kredytowych :!:
Się dzieje :D

---------- 02:09 25.01.2006 ----------

Dziś ja odniosłem mały sukcesik. Właśnie stuknęło mi moje pierwsze 50000 punktów kredytowych :!:  Teraz cel pal => 100000 :D

matti_tm

Gratuluję w imieniu całego Zespołu!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


m2marek

Właśnie uderzyło mnie pierwsze 5tys. punktów :D . 25dni po starcie. Wiem to bardzo mało, ale ciągle was gonię. :lol:

krzyszp

I oby tak dalej.

Ja muszę niestety trochę przychamować.
Z powodu lenistwa części pracowników w firmie (bardziej zajmują się netem niz pracą), część komputerów zostanie odcięta...  :(

Chyba bliżej zainteresuję się przenoszeniem boinc'a na inne kompy i odsyłaniem wyników z mojego.

Ale zobaczymy od poniedziałku - może uda mi się udostępnić chociaż dwa porty  :wink:  albo postawić proxy na moim sprzęcie...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

matti_tm

Cytat: "m2marek"Właśnie uderzyło mnie pierwsze 5tys. punktów :D . 25dni po starcie. Wiem to bardzo mało, ale ciągle was gonię. :lol:

Oj tam, mało... Stare przysłowie pszczół mówi: "Kredyt do kredyta, a będzie bandyta" (trochę bez sensu, ale się rymuje :) )
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


AL

I kolejny mój mały sukcesik. Właśnie w bioncstats awansowałem na pierwsze miejsce w Polsce w projekcie ROSETTA. Nie wiem jak długo (pewno do momentu, aż Daniel N. "JustBored" wróci z ferii zimowych) uda mi się utrzymać tę pozycję - ale będę się starał :D
Teraz powoli i "z pewną dozą nie śmiałości" zaczynam liczyć inne projekty.

bartsob5

a ja dzis swietuje przebicie 50 K punktow:D:D:D oprocz tego, wyglada na to, ze minely czasy mojego zastoju, znow w statystykach swiatowych skoczylem do gory, (dzis najwyzsza pozycja w historii) a takze ruch w gore w statystykach krajowych (475, ale ludzie w okolicach 480-490 maja cosik duze RAC, wiec zobaczymy na jak dlugo...)

AL

Gratulacje bartsob5 :!: Teraz uderzamy na 100000 :D

krzyszp

A ja świętuję miejsce 48 w Polsce w klasyfikacji ogólnej ;-)

W czasie weekendu wskoczyłem (niestety przegapiłem ten moment) :-(


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

---------- 02:47 01.02.2006 ----------

Jest nas już w naszej drużynie 400 :!:

---------- 03:37 03.02.2006 ----------

Od kilku dni zaobserwowałem pewną ciekawostkę, otóż jak wchodzę na swoje statystyki szczegółowe w ROSETTCIE w boincstats - to okazuje się, że w rankingu krajowym zajmuję pozycję 0 :!:  Zresztą sami zobaczcie:
http://pl.boincstats.com/stats/user_graph.php?pr=rosetta&id=8627

A więc to jest mój nowy sukces, tzn. chyba wyprzedziłem(nawet nie wiem kiedy) gościa, który był na pierwszym miejscu :lol:   :wink:

bartsob5

niestety mimo dzisiejszego oszalamiajacego wyniku - 519pkt.. kolega nietoperek zdolal mnie wyprzedzic (o cale 6 pkt)...

no nic... gratuluje;)

MadMan

Mnie już od jakiegoś czasu goni Gave. Mam nadzieję, że mnie nie dogoni zbyt szybko :-)
Z jednym hostem jednak trudno być wysoko na liście...
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Nietoperek

@bartsob5 - dzieki ;] ale poki co masz 13 punktow wiecej ode mnie ;)

bartsob5

no wlasnie widzialem... to wina pewnie tego, ze sie predictor zaktualizowal...

Gave

@MadMan: robię co mogę, ale ostatni tydzień wyszedł mi zupełnie kiepsko.  :wink:
Zaczynam więc rozważać pozostawienie włączonego kompa przez ferie.
Zobaczymy jak wyjdzie nasza rywalizacja bo wg statystyk pracujemy podobnie.  :wink:

MadMan

@Gave: Ja mam włączony niemal przez cały czas, a i tak kiepsko mi idzie... W końcu procka masz lepszego, a ja muszę wykręcać go na wszystkie strony żeby coś z tego było...
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Simek

AL gratuluje sukcesu ;) Jesteś na pierwszym miejscu w projekcie Pirates@Home pod względem "Recent average credit" ;) Jeszce raz Gratz!

AL

Dzięki SIMEK. Chociaż wolałbym być na pierwszym miejscu w ogólnej punktacji(bo moje 0.446pkt kredytowego wygląda śmiesznie :wink: ) niż średnim kredycie. Niestety cierpię na brak jednostek do przeliczania w tym projekcie :cry:

Simek

Ja tak samo nie mama co liczyc :( Cały czas jest napisane, że jednostki sa dla innych platform :( Niemniej jednak jesteś pierwszy ;)

I tak przy okazji pochwale sie swoim osiagnięciem: 313 pkt w jeden dzień ;) ! Wiem , że wam może wydać się to smieszne, ale dla mnie to krok milowy w przód ;)
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=3213a12298bb472882fe40279e2625e4

bartsob5

taaa ale kazdy taki skok jest okupiony slabszymi dniami... sam tak miewam, jesli w ciagu jednego dnia zdobete 400pkt, pozniej przez kolejne 3 dni mam cos ok 100... (moj RAC to aktualnie 312, ale sie wacha w okolicach 250 zwykle) tak wiec, jesli jednego dnia skocze o 100 pozycji, to przez nastepne pare dni spadam o 40 miejsc dziennie, i jestem wtedy do tylu... no ale coz... bywa...

a moj narazie najwyzszy wynik dzienny to 4500 pkt... ale to tylko dlatego, ze mialem 2 konta predcitora, ktore sie zsynchronizowaly;) a na poczatku byl liczony tylko ten mniejszy;)

m2marek

Niezła dyna :wink: mika wzrostu ilości zdobywanych punktów. Dziś zbieramy ich   :!: dwa razy więcej :!: niż miesiąc temu :D

qbaspl

Mój mały osobisty sukces. Dziś przekroczyłem 5000 punktów :D

krzyku

No to gratulacje !!!
  

gaciu

Mnie się udalo dzisiaj dojechać do 10k. Wszystko na jednym host-cie :) Moge szczerze powiedzieć, że jestem dumny z mojego Durona (w podeszłym wieku).


Generalnie to bardzo niewiele punktów, ale ....

matti_tm

Cytat: "gaciu"Generalnie to bardzo niewiele punktów, ale ....

Oj tam, niewiele... Bez przesady. Każdy punkt się liczy!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


KrzychuP

To Ci dobrze. Zanim osiągnę te 10k punktów, to chyba jeszcze wieki miną.
Na jednym kompie (przy 1670 MHz) po 8h dziennie przez 5 dni w tygodniu trudno osiągnąć rewelacyjne wyniki.  :(

m2marek

Stało się! :D Dziś wgramoliłem się do grona 2000osób w kraju z największą ilością punktów. Na jutro planuję pierwszą setkę w naszej drużynie, ....a za tydzień zdobycie 100000 miejsca w punktacji ogólno-światowej.
PS. Nie chcę myśleć co będzie za kolejny miesiąc :lol:
PS2. Kosmiczne te miejsca, ale startowałem z początkiem tego roku.

AL

Gratulacje dla kolegów, no i oby tak dalej. A nasza drużynka lada dzień będzie już miała 3mln pkt :!:

Juras23

Jutro powinienem dostać się do pierwszej 50 naszego zespołu. Yes, Yes, Yes :) ha...cel: pierwsza 20.

matti_tm

No i masz... Wszyscy się cieszą, a ja tylko spadam ;)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


m2marek

:D Właśnie zauważyłem 20,94% postępu w CPDN, po 250 godzinach obliczeń pozostało mi ponad 430godz! Przeszedłem również do 2 fazy obliczeń (z 5 faz, bo liczę siarczany). \:D/

krzyszp

To i ja się pochwalę ;-)

Właśnie przekroczyłem... 300'000 punktów!!!
I jestem na trzeciej pozycji w teamie ;-) oraz na 38 w Polsce.

W statystykach światowych wskoczyłem na pozycję 2905 i pnę się w górę.

Ech, fajnie że maszynki w pracy się nie nudzą ;-).

Ps. Climate na Celeronie 2,8GHz pokazuje mi 12%, 1500h do końca i ok. 900MB wykorzystanego miejsca...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

m2marek

A ja wpadłem do pierwszej setki w naszej drużynie :D .
Kolejna wesoła sprawa goniąca nas Hiszpania z dnia na dzień ma coraz więcej czasu na pościg :wink: . I mniej radosna wiadomość InfoPC.pl mimo upływu czasu coś zbyt powoli się zbliża.  :(

KrzychuP

Cytat: "m2marek"I mniej radosna wiadomość InfoPC.pl mimo upływu czasu coś zbyt powoli się zbliża.  :(

Wg statystyk z dnia dzisiejszego powinniśmy dogonić ich za 8-9 dni :)

m2marek

Dla BOINCStat ciągle jest to 10dni (choć tam uwzglednia się różne rzeczy)

Starszyna

Ja też się pochwalę moim małym osobistym sukcesem.MIanowiecie, wczoraj przekroczylem granicę 1000pkt. Wiem, że to niewiele, ale jednak jest to moj prywatny sukces.

bartsob5

dzis swietujesz 1K a zanim sie nie obejrzysz, bedzie 10K;)

Starszyna

:) Mam nadzieję