Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

bartsob5

dokladnie miesiac temu swietowalismy 2000 postow... teraz nawet nie zauwazylismy, jak grubo przekroczylismy 3200!!!!!

gaciu

Należy się spodziewać wkrótce również dwusetnego użytkownika forum. Rośniemy w siłę.

m2marek

Stało się! :D  włączono mnie do grona 100.000 osób z największą liczbą punktów. :D  Nigdy nie sądziłem, że takie miejsce w czymkolwiek mnie ucieszy, a tu proszę mała rzecz, a ile radości.

PrzPrz

Hurra, właśnie dziś przekroczyłem granicę 10.000 punktów :!:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

KrzychuP

Mamy też zarejestrowanego dwusetnego uczestnika.
Gratulacje Szerpa ;)

AL

Nareszcie :!:  Mamy 4 miejsce wśród Polskich drużyn :!:

m2marek

Hip, hip - hura, hip, hip - hura, hip, hip -...

KrzychuP

A teraz załogo szpady, noże i co tylko macie w dłoń i do abordażu na 3 miejsce. Arrr!!
Przed nami zespół 'POLAND - SetiTeam 2000'. Do tego oficjalnie wypowiedział nam wojnę (możecie sprawdzić na ichniej stronce).
Na przerrrośniętą ośmiorrrrnicę nie dajmy się tak trrraktować!

MadMan

Oni wypowiedzieli nam, bo my wypowiedzieliśmy im :-) Ciekawe, jak skończy się ta "wojna na zasadach pokojowych"...
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

m2marek

W tym momencie wszystko wskzuje, że za pół roku (lub trochę więcej) "wojna", a raczej rywalizacja ta się zakończy :D, a rozpoczniemy kolejną.
Jednak kolejne sukcesy zależą od rozwoju naszej grupy - przede wszystkim nowych uczestników (często z nowynmi mocnymi maszynami) mogących szybko wykazać się w zespole.

matti_tm

Cytat: "KrzychuP"A teraz załogo szpady, noże i co tylko macie w dłoń...

Poza tym kielnie, szufle, łopaty...
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Juras23

Cytat: "m2marek"
Jednak kolejne sukcesy zależą od rozwoju naszej grupy - przede wszystkim nowych uczestników (często z nowynmi mocnymi maszynami) mogących szybko wykazać się w zespole.

Nie do końca......starzy mogą mieć wiecej hostów lub je wymienić....no i być lepszymi...

m2marek

"Starzy" to fundament, który wszystko trzyma (nikt im nie zabroni modernizacji, a jeśli będzie potrzebna to jej dokonają). A nowi też mogą mieć zagródkę pełną skrzynek.
Sam ostatnio modernizowałem kompa z powodu FLOPPA, którego nie mam i nie będę mieć!!! Przy okazji lekko przyśpeszył mój mATX.

krzyszp

He he, a u mnie w domu rozpoczął pracę złożony "z odpadów" P3 450 ;-)
Leży w kącie i sobie liczy taki komp: bez monitora, flopa, karty dźw., myszy... Po włączeniu nawet klawiaturę schowałem (tylko nie wiem, kiedy zauważę, jak się zawiesi ;-) )


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

qbaspl

Reset raz na 24h i bedzie ok 8)

AL

Cytat: "matti_tm"
Cytat: "KrzychuP"A teraz załogo szpady, noże i co tylko macie w dłoń...

Poza tym kielnie, szufle, łopaty...

a amdeki, semptrony. opterony, intele, celerony i inne im podobne w ruch i do akcji...

matti_tm

Cytat: "qbaspl"Reset raz na 24h i bedzie ok 8)

"Zaschedulować" nawet sobie można :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Jak będzie już jakiś AMS działał, to będzie można sprawdzić kiedy ostanio się host z nim łączył (bo łączy się co godzinę).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

---------- 22:00 03.03.2006 ----------

AL - chwalipięta :wink:
Zebrało mi się ostatnio kilka fajnych cyferek i chciałbym się tu nimi teraz pochwalić, otóż:
1. Właśnie przekroczyłem w Rosecie 50tyś. pkt. jestem pierwszy w naszym zespole i drugi w Polsce (strasznie ciężko odbić to pierwsze miejsce - ale wciąż próbuje :D )
2. W ogólnej punktacji stuknęło mi niedawno 75 tyś. pkt.
3. Wskoczyłem do pierwszej 20 naszej drużyny ( ciekawe czy kiedyś mi się uda do top 10  :?: )
4. Mam też pierwsze miejsce w Ralphie w naszej drużynie, a zarazem i w Polsce
5. Wciąż (jak zauważył kiedyś Simek) po posortowaniu w Piratach użytkowników ze pomocą średniej ilości punktów, - zajmuje 1 miejsce na świecie :!:
Jednym słowem liczę dalej :D

---------- 23:11 ----------

A teraz, żeby tak nie było, że tylko o sobie piszę, postanowiłem przedstawić aktualne pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce
2.Climate Prediction - 3 miejsce z realnymi szansami na drugie
3.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce
4.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
5.LHC@Home - 2 miejsce
6.Pirates@Home - 6 miejsce - tu awans jest tylko uzależniony od tego czy projekt roześle nowe jednostki do przeliczenia - bo stratę do poprzedzających drużyn mamy niewielką
7.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce
8.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce
9.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
10.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce
11.SETI@Home - 9 miejsce z średnioterminowymi możliwościami awansu na 6 miejsce
12.SETI@Home Beta - 1 niezagrożone miejsce
13.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce
14.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce
15.uFluids - 1 miejsce
16.World Community Grid - 158 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
17.XtremLab - 2 miejsce-projekt zakończony
18.BURP - 2 miejsce, mała strata do pierwszego miejsca, ale też i brak próbek do przeliczenia
19.The Lattice Project - 3 miejsce
20. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce
21.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce
Jeśli pominąłem jakiś projekt (a wydaje mi się, że tak właśnie jest) - to proszę o wyrozumiałość i uzupełnienie mnie.

Juras23

kurnia ...bangla wszystko aż miło i w ogóle the beściaki jezdeśmy :) no.

Gave

Z racji tego, że mam czym to i ja się pochwalę.  :wink:
Dziś przekroczyłem 5tys punktów w uFluids i 40tys w ogóle.
A mimo to ciągle spadam w większości rankingów - frustrujące.  :lol:

Mchl

A się zaczniesz frustrować, jak sobie sprawię taki komputer jak Ty ;)
(Jak dobrze pójdze, to całkiem soon... a jak źle, to trochę później... ;) )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

@Mchl:
Mój komp jest jedyny w swoim rodzaju (w końcu sam go wycinałem).  :wink:  Ale jeśli już kupisz podobny to o dalszą frustracje mnie nie przyprawisz bowiem i tak jesteś wyżej, chyba że też zaczniesz spadać.  :D

Mchl

Myślałem, że Cię zmotywuje do zostawiania kompa 24/7 ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

Cytat: "Mchl"Myślałem, że Cię zmotywuje do zostawiania kompa 24/7 ;)
Może tak będzie jak tylko zrobi się na tyle ciepło by zostawiać uchylone okno na noc - wtedy kompa nie słychać. :wink:

m2marek

o¤*°`°*¤o,¸¸,o¤*°`°*¤o,¸¸,o¤*4 000 000 stuknęło :D . o¤*°`°*¤o,¸¸,o¤*°`°*¤o,¸¸,o¤*Opijamy o¤*°`°*¤o,¸¸,o¤*°`°*¤o,¸¸,o¤*.
Cyk i do dna?o¤*°`°*¤o,¸¸,o¤*°`°*¤o,¸¸,o¤*
i herbatki już nie ma. Gratuluję wszystkim!

matti_tm

Ja pragnę tylko zauważyć, że wątek dotyczący sukcesów jest chyba największym wątkiem na tym forum. O czymś to świadczy :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


AL


m2marek

Kolejne zaokrąglenie - przekroczłem 20 000 "Cobblestonów" zarobione
o¤°*`*°¤o,¸¸,o¤°*`*°¤o,¸¸,o¤°*`*°¤urao¤°*`*°¤o,¸¸,o¤°*`*°¤o,¸¸,o¤°*`*°¤

bartsob5

ja mkilka dni temu przbilem 60K, teraz mam okolo 60500:D

jack78

---------- 19:08 27.03.2006 ----------

No to też się pochwalę.
Przekroczone 40 tyś pkt (RAC 1226), w tym Seti 26 tyś (dane z BoincStats), faktycznie w Seti ponad 31tyś. Nie wiem skąd takie opóźnienia za BoincStats, skoro już wczoraj przekroczyłem 30 tyś.
A wszystko dzięki nowemu serwerowi w pracy:
Xeon 3.0 GHz i dziennie jakies 1 tys pkt wpada.
Zabawę z Boinc ciągnę od końca stycznia, po półrocznej przerwie w starym projekcie Seti@Home.

---------- 20:42 28.03.2006 ----------

No i dziś wpadło kolejne 5 tyś pkt. RAC podskoczył do ponad 1400.
Seti przez 3 dni nie naliczało żadnych punktów, aż w końcu zliczyli. Ładny dorobek jak na jeden dzień :P

m2marek

30.03.2006 polscy liczydłowi otrzymali prawie 2,5mln punktów kredytowych (średnia dla naszego kraju to niecałe 0,5mln). Norma wykonana pięciokrotnie (lepiej niż stachanowcy).
Czy ktoś wie, skąd się wzięła taka kumulacja i kto otrzymał takiego kopa?

AL

To pewnie skumulowane punkty z Seti, które w tamtych dniach chyba troszkę szwankowało, tzn. serwery były off line i nie naliczało przez kilka dni kreditów - za to potem raz a dobrze... 8)

qbaspl

Troche liczb:

miejsce w drużynie- 100  :)  (wkońcu udał się osiągnąć, mam nadzieje że bedzie lepiej)
miejsce wśród polskich liczydłowych - około 1470
swiat - 91860 8)

Najbardziej jestem zadowolony z setnego miejsca w drużynie. Zabawę w liczenie zacząłem w drugiej połowie stycznia tego roku. Wszystko na jednym pececie.  8)

KrzychuP

To ja się też pochwalę moim pierwszym 10tys. punktów. Wreszcie udało mi się zaprząc do pracy komputer w domu (beznetowiec) i drugiego kompa w pracy.

PMG

JAk chwalić to chwalić - udało mi sie kolejny projekt dokulać do 1k punktów. Hash`a nie zdąże bo jutro kończy sie moja zabawa z netem ( i tylko distributet.net będe mógł liczyć bo on jak nie ma sieci to liczy randomową paczkę ) No ale zawsze coś.

Też tylko jeden PC

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Mchl

A na długo kończy się ta zabawa?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

Bez sieci doskonale się liczy "klimaty" (o ile ma sie dość zasobów), dostęp do sieci wystarczy raz na 2-4miesiące

bartsob5

tak. dla chcacego, nic trudnego;)

a dzisiaj ja mam swoj sukcesik, otoz dobilem do 10K w Predictorze! Jest to moj 3 projekt, w ktorym mam wiecej niz 10K, oprocz tego, w sumie w 8 projektach mam ponad 2K w 10 ponad 1K i w 13 ponad 0,5K, w sumie jestem zapisany do 17 projektow, laczna ilosc punktow to ponad 63K...

tylko szkoda ze w statystykach spadam...

gaciu

Ja też się pochwalę. Wpadłem dzisiaj do pierwszej 40-stki na świecie w Leiden-ie. Mam nadzieję ostatecznie dotrzeć w okolice pierwszej 20-stki.  Do tego nasza drużyna w tym projekcie jest jedyną aktualnie punktującą w Polsce. A na świecie mamy 14 miejsce.