Nowe konto dla fundacji

Zaczęty przez goofyx, 11 Październik 2012, 12:40

goofyx

Ze względu na fakt baaardzo znikomych kompetencji baku Alior Bank chciałem otworzyć dyskusję nad wyborem innego banku dla kont fundacji.
Powody nie zadowolenia:
1. Opóźnienie 2,5 miesięczne spowodowane nie wiedzą i nie chęcią ze strony bakiera do pomocy przy rozproszonym zarządzie
2. ciągła zmiana decyzji czy w końcu mamy 2-3 dni na podpisanie papierów czy mamy iść w jednym czasie <- wyszło na to druguie
3. cała sprawa miała być gotowa do podpisu a straciliśmy chyba godzinę jak nie więcej
4. a teraz się okazuje, że bankier w Krakowie nie dał wszystkich dokumentów związanych z otwarciem konta dla Cyfrona i znowu musimy iść do bankierów papiery podpisywać <- pierwsze Cyfron potem Ja.

Nie wiem, jak wy, ale ja osobiście boję się banku z taką obsługą.
A za rok okaże się, że tka naprawdę nie otworzyliśmy żadnego konta u nich :)

W tym momencie konto jest i działa, dlatego nie musimy panikować i szukać ofert na "wczoraj" <- ale myślę, że warto założyć konta także w innym banku.

Tobas

Nie panikuj tylko napisz skargę.
Jeżeli to jedna osoba nawaliła to go doszkolą i tym bardziej będzie się starał.

Nie ma co mieszać. My ich nie potrzebujemy więcej - konto jest internetowe, nie bierzemy kredytów, więcej nie będziecie tam chodzić.

krzyszp

Ja bym wykorzystał fakt, że konta już działają na spokojne wyszukanie banku z najlepszą dla nas ofertą i powolutku, na spokojnie tam wszystko załatwiał bo na razie konto mamy takie "jak się udało założyć"...

Mam pytanie - czy fundacja może też posiadać konta za granicą?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Cyfron

Doradca, który obsługiwał goofyxa to podobno kierownik oddziału... to już słabo o nich świadczy...

goofyx

Cytat: Tobas w 11 Październik 2012, 12:45
Nie panikuj tylko napisz skargę.
Jeżeli to jedna osoba nawaliła to go doszkolą i tym bardziej będzie się starał.

Nie ma co mieszać. My ich nie potrzebujemy więcej - konto jest internetowe, nie bierzemy kredytów, więcej nie będziecie tam chodzić.
Nie panikuje, wierz mi ;)
Aktualnie nawaliły 2 osoby w tym kierownik oddziału.
Ale konta w dwóch bankach można mieć szczególnie jeśli to nie będzie wielki koszt dodatkowy.


Cytat: krzyszp w 11 Październik 2012, 12:48
Ja bym wykorzystał fakt, że konta już działają na spokojne wyszukanie banku z najlepszą dla nas ofertą i powolutku, na spokojnie tam wszystko załatwiał bo na razie konto mamy takie "jak się udało założyć"...
I takie mam podejście.

Troll81

pisac skargi.  :attack: :attack: :attack:

goofyx

Cytat: Troll81 w 11 Październik 2012, 13:57
pisac skargi.  :attack: :attack: :attack:
jak będziemy mieli wzór papieru "firmowego" to chyba będzie trzeba

GRID

Moim zdaniem skarżenie na zły system nic nie da. Alior bank ogólnie ma słabą opinię.
Ja bym zmienił bank.

goofyx

Cytat: GRID w 24 Październik 2012, 00:54
Moim zdaniem skarżenie na zły system nic nie da. Alior bank ogólnie ma słabą opinię.
Ja bym zmienił bank.
z pisania skarg chyba zrezygnowaliśmy.
Osobiście wyraziłem Panu swoje nie zadowolenie, ale na szczęście wszystkie formalności bankowe jak na razie załatwione.
Papiery podpisane przeze mnie i cyfrona.
Mam odpowiednie dokumenty w domu.

Szopler

Rozumiem, że Fundacja nie chce 830 złotych brutto wpłaty na swoje konto...
Jak chce to łaskawie niech jej prezes poda mi swojego maila na PM.

goofyx

Cytat: Szopler w 24 Październik 2012, 21:22
Rozumiem, że Fundacja nie chce 830 złotych brutto wpłaty na swoje konto...
Jak chce to łaskawie niech jej prezes poda mi swojego maila na PM.
poszedł PM

Szopler


Ania

A kasa gdzie poszła ?

jaki stan konta ? Zasilacz kupiony/wybrany ?

Ile kart 7770 kupujemy ? :)

goofyx

Cytat: Ania w 24 Październik 2012, 22:00
A kasa gdzie poszła ?

jaki stan konta ? Zasilacz kupiony/wybrany ?

Ile kart 7770 kupujemy ? :)
@Ania <- panuj nad emocjami ;)

JaRa

 :ahoy: Jaki mamy stan konta?