Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

mordi

Zaczęty przez mordi, 24 Październik 2012, 18:54

AL


Troll81

Cytat: AL w 09 Grudzień 2013, 23:36
Cytat: krzyszp w 09 Grudzień 2013, 22:18
Cytat: Szopler w 09 Grudzień 2013, 21:24
Cytat: necavi w 08 Grudzień 2013, 17:29
Co do zestawu to: zazdrość mode on  ;)

Popieram obyma ręcamy ;)
A ja również :)

:p_arr:

Eh..... sprzedać autko mieć na komputer....

sknd

zazdrość mode on +1    ;)

mordi

hehe ;) no ja muszę właśnie trochę rzeczy posprzedawać teraz ;) :/
Guard well the secret of steel...


mordi

Moi drodzy kamraci!

przychodzi taki dzień w życiu każdego młodego padawana, kiedy to musi zostać w końcu rycerzem jedi ;) tak również stało się i w moim przypadku, ojczyzna zażądała ode mnie abym oddał to co się jej należy...innymi słowy idę w kamasze ;) kontakt ze mną będzie utrudniony przez najbliższe 2 miesiące, tym nie mniej będę osiągalny ;)

pozdrawiam wszystkich i życzę wielu sukcesów w liczeniu!  :arrr: :parrrty: :whip: :attack:
Guard well the secret of steel...


Troll81

Powodzenia :D A czy obowiązkowa służba nie jest już aby w koszu dawno??

mordi

dzięki ;) a kto powiedział że idę z przymusu? ;) kurs oficera rezerwy ;)
Guard well the secret of steel...


Troll81

A to co innego :D życzę powodzenia. Mnie wojo nawet nie chciało....

krzyszp

Nooo, to będziesz miał co opowiadać na forum :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

PoznanskaPyra

 :parrrty:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

mordi

Kamraci, już 3 tygodnie służby chwalebnej za mną ;) warunki iście koszarowe :) 20 chłopa w pokoju ;) łóżka piętrowe ekhm... znaczy się "wozy" ;) kocury latają po podłodze chociaż u nas to są już takich rozmiarów, że można spokojnie nazwać je tygrysami :D 5:30 pobudka, 3 km zaprawa poranna, śniadanie, apel, zajęcia do 15 :) do zaliczenia 32 przedmioty w 2 miesiące do tego dwa tygodniowe poligony  :attack: Dowódca Kompanii i Szef zacni ludzie :) stałki są, pejotki weekendowe też :) ale niestety nauki od groma... pojawiły się pierwsze straty w ludziach :/ dwie koleżanki zemdlały z wycieńczenia (zawsze mówiłem, że to nie jest dla kobiet). Na koniec mały bonusik :) piękna samojebka prosto z mojej izby żołnierskiej ;)

[smg id=10301 type=full align=center caption="kpr. pchor."]
Pozdrawiam z 8 Kompanii 2 Batalionu Szkolnego Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych ;)
Guard well the secret of steel...


Troll81

 :parrrty: miłego wypoczynku

Cyfron

pfff - wypoczynku ;)
Pozdrawiamy na froncie ;)

mordi

witajcie kamraci  :attack: trochę mnie nie było... ale już wróciłem do paskudnego świata cywilnego ;) a to oznacza, że mam spore zaległości w BOINC :( no ale jakoś to się odrobi ;) na koniec drobny smaczek czyli foto z zakończenia kursu ;)

Guard well the secret of steel...


Troll81

a teraz na ukrainę :D

mordi

haha :D jeśli pójdzie za tym awans to czemu nie ;)
Guard well the secret of steel...



mordi

dzięki ;)
Guard well the secret of steel...


mordi

Kamraci, chciałbym bardzo serdecznie zaprosić zainteresowanych na publiczną obronę swojej rozprawy doktorskiej nt. "Zarządzanie bezpieczeństwem przestrzeni kosmicznej", która odbędzie się w dniu 16.09.2016 r. o godz. 9:00 w sali nr 111 Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego, jeszcze Akademii Obrony Narodowej ;) Dodam, że w swojej rozprawie zawarłem podrozdział traktujący o BOINC i koncepcyjny model systemu monitorowania kosmicznych śmieci opartego o platformę BOINC ;)

Jeśli ktoś z kamratów chciałbym dodać mi otuchy albo po prostu posłuchać co mam do powiedzenia, to zapraszam :)
Guard well the secret of steel...


andy101fah

 :respect: :respect: :respect:


Wznoszę toast za obronę

:parrrty: :parrrty:

AiDec

Swietny temat mordi :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

tito

Wrzuciłem na główną.
A Tobie  :parrrty:

krzyszp

mordi  :respect: wielki!

Oczywiście trzymam kciuki!!! :)

:parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mordi

wielkie dzięki kamraci za wsparcie, będę kumulował waszą pozytywną energię do samej obrony ;) :arrr: :parrrty:
Guard well the secret of steel...


Szopler

Cytat: mordi w 07 Wrzesień 2016, 12:54
"Zarządzanie bezpieczeństwem przestrzeni kosmicznej"

[smg id=10598 type=preview align=center]

mordi

no niestety, nie widzę przyszłość swojej "kariery" naukowej w kraju ;) także rysunek adekwatny :)
Guard well the secret of steel...


PoznanskaPyra

Cytat: mordi w 07 Wrzesień 2016, 12:54
Kamraci, chciałbym bardzo serdecznie zaprosić zainteresowanych na publiczną obronę swojej rozprawy doktorskiej nt. "Zarządzanie bezpieczeństwem przestrzeni kosmicznej", która odbędzie się w dniu 16.09.2016 r. o godz. 9:00 w sali nr 111 Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego, jeszcze Akademii Obrony Narodowej ;) Dodam, że w swojej rozprawie zawarłem podrozdział traktujący o BOINC i koncepcyjny model systemu monitorowania kosmicznych śmieci opartego o platformę BOINC ;)

Jeśli ktoś z kamratów chciałbym dodać mi otuchy albo po prostu posłuchać co mam do powiedzenia, to zapraszam :)

Gdyby, to było trochę bliżej. Tak pozostaje mi wsparcie poprzez forum ;) Powodzenia.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

mordi

będę wdzięczny i za takie wsparcie :)
Guard well the secret of steel...


Troll81

a ja będę trzymał kciuki

Cytatw swojej rozprawie zawarłem podrozdział traktujący o BOINC i koncepcyjny model systemu monitorowania kosmicznych śmieci opartego o platformę BOINC

możesz podesłać kopie? będę robił prezentacje BOINC na spotkaniu Wrocławskiego oddziału PTMA.

mordi

Trollu odezwę się po obronie w tej sprawie :)
Guard well the secret of steel...