Prośba do adminów strony

Zaczęty przez andy101fah, 23 Maj 2013, 17:54

andy101fah

Założyłem wątek o następującej treści na forum.zwijaj.pl

http://www.forum.zwijaj.pl/viewtopic.php?f=3&t=1134&start=0

proszę szanownych adminów o ustosunkowanie się do mojej sugestii abyśmy mogli przenieść naszą bazę wiedzy na temat folding@home do Waszego działu oraz na Waszą Wiki.

Jeżeli admini forum.zwijaj.pl otrzymaliby od Was "błogosławieństwo" w zarządzaniu wątkiem folding@home na Waszym forum byłoby nam niezmiernie miło.

Pozdrawiam.

Troll81

Osobiście nie widzę przeszkód by ludzie chcący dyskutować o F@H dostali własny dział a nawet możliwość moderowania nim. Ba może przekonają kilku BOINCowników to zwijania ??

myślę że obie ekipy mogą zyskać na fuzji.

krzyszp

Ja również popieram na całej linii i również sádzé, że obie ekipy na tym skorzystajá :)
:p_arr:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

lolek

Ja też  popieram  :)

Szopler


PoznanskaPyra

Nie wiem czy mam prawo do odzywania się w tym temacie  :P Ale dla mnie bomba.  %)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Sebastian M. Bobrecki

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Troll81

założyłem wątek o kwestiach technicznych. W tym wątku dyskutujemy czy się łączyć w tamtym dyskutujemy o tym jak.

sknd



mordi

również myślę, że odbędzie się to z obopólną korzyścią :) :p_arr:
Guard well the secret of steel...


goofyx

Cytat: mordi w 23 Maj 2013, 21:45
również myślę, że odbędzie się to z obopólną korzyścią :) :p_arr:
zgadza się

Troll81

na razie widzę tylko głosy poparcia. głosy sprzeciwu?

zaznaczę też że sprawa nie jest przesądzona z ich strony. Mają swoje warunki i jeśli chcemy fuzji muszą zostać spełnione. Osobiście uważam że możemy je spełnić. Są ku temu możliwości. Ale oczywiscie to będzie ich decyzja w takim samym stopniu jak nasza.

Więc proponuję by ci których temat interesuje poczytali wypowiedzi kolegów na ich forum. I jeśli istnieją jakiekolwiek wątpliwości to żeby je przedstawić na bu forach.

EDU Enthusiast

sprzeciw, popieram  ;D

krzyszp

Cytat: Troll81 w 24 Maj 2013, 00:34
Mają swoje warunki i jeśli chcemy fuzji muszą zostać spełnione. Osobiście uważam że możemy je spełnić. Są ku temu możliwości.
Poczytałem "warunki" na ich forum i jak dla mnie nie ma w nich nic, czego nie moglibyśmy im dać. Przecież to żaden problem, aby dać im komplet uprawnień do działu o foldingu?
Sam osobiście przyglądam się życzliwie temu projektowi i chętnie bym powitał u nas ludzi z większym doświadczeniem w temacie :)

Bardziej skomplikowana sprawa mogła by być z przeniesieniem zawartości ich forum - nie wiem, jak zrobić to technicznie, ale pewnie też się da.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Argento

Popieram  :p_arr:. Rozwój dla każdej ze stron w każdej ze stron.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Troll81

zarejestrowałem sie na ich forum i napisałem posta a dziś go nie ma..... szkoda.

andy101fah

Jak widać zarówno silnik strony jak i zarządzanie postami pozostawia wiele do życzenia.
Dlatego zwróciłem się do moderatorów i poprzez nich do admina forum.zwijaj.
Admin czasami raz na kilka miesięcy zaglądnie na stronę. Jedynie moderatorzy co kilka dni zaglądną i czasem coś napiszą.
A dorobek wiedzy i doświadczenie z zakresu tuningu, podkręcania, wyciszania sprzętu marnuje się na nieodwiedzanym forum.
Niestety czas reakcji jak widzisz jest ok kilka dni.

Dario666

Mają forum na phpBB, więc pewnie są jakieś narzędzia do integracji 2 forów. W sumie 11 tys. postów to nie jakaś niesamowita ilość.

Zawsze ktoś będzie przeciwny i może właśnie ten wredny moderator usunął twojego posta. Ale to przecież nie oznacza, że trzeba się poddać...   :no:

Troll81

A czy ja się poddaję? Zwracam jedynie uwagę na fakt że coś znikneło....

Filu

Witam
Przykro mi, że wystąpił problem z postem, przepraszam za zamieszanie. Dziś sprawdziłem w logach moderacji, ale nie ma informacji, żeby post został usunięty. Co prawda od jakiegoś czasu występują problemy Z MySQL-em, ale wtedy przy próbie wysłania pojawia się stosowny komunikat. Jest też znikoma ewentualność, że nacisnąłeś Zapisz nie Wyślij, ale to jest raczej nieprawdopodobne.
Jeżeli nie sprawi to problemów prosiłbym o ponowny post.
Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam wszystkich liczących.

Troll81

Ależ nie ma za co przepraszać :D

napisze jeszcze raz.

Troll81


AL

Cytat: goofyx w 23 Maj 2013, 22:57
Cytat: mordi w 23 Maj 2013, 21:45
również myślę, że odbędzie się to z obopólną korzyścią :) :p_arr:
zgadza się
:p_arr:

d_worms

Jestem za, a nawet przeciw :)