otwórz w nowych oknach

Zaczęty przez PBT_vergere, 15 Marzec 2007, 14:48

PBT_vergere

Cytat: "Mchl"Odkrywasz Duster tajemnicę poliszynela na tym forum. Admina trzeba nękać :twisted:


Jak już się rozpędziliśmy z życzeniami to znalazłem na innych forach (nie tak ciekawych jak nasze oczywiście  :lol: ) przycisk który pojawia się po wybraniu wszystkich nieczytanych postów "Otwórz wszystkie w nowych oknach", duża wygoda, klikam raz otwiera mi sie kilka zakładek i mogę spokojnie sobie czytać pierwsze a tymczasem reszta grzecznie czeka. :)


Chyba trzeba będzie zrobić zrzutę dla Kapitana na leki antydepresyjne  :evil: jego umysł może długo nie pociągnąć przy nas  :roll:
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Mchl

Daj mi namair na takie forum, to się dowiemy może na jakim skrypcie chodzi ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_vergere

Cytat: "Mchl"Daj mi namair na takie forum, to się dowiemy może na jakim skrypcie chodzi ;)



http://www.audioksiazki.net/index.php
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Duster

Podane forum ma moda by Przemo, który wiele załatwia, ale z drugiej strony może sporo namieszać.