Gry - główne czy dodatkowe zastosowanie Waszych liczydeł

Zaczęty przez mrjinks, 05 Październik 2015, 20:50

mrjinks

Od dawien dawna gram. Zaczęło się to od komputerów 8bitowych, poprzez 16bitowe aż do PC;).
Nowe gry jednak interesują mnie dużo mniej więc gram dużo rzadziej. Zamierzam nawet odstawić granie na dłużej
(natłok obowiązków).

Czy Wy gracie? Czy wasze komputery są dedykowane BOINC?
Czy służą do czegoś innego?


AiDec

Absolutnie, gry to glowne zastosowanie moich kompow :)
Gram tyle, ile tylko moge :D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

mrjinks

Hmm, to kiedy czas na liczenie?:D Czy może rozkładasz to na większą ilość kompów a na tym co grasz to nie liczysz?;)

Troll81

Ja już praktycznie nie gram. Małżonka za to gra :D

Martin Fox

Ja praktycznie w ogóle nie gram, czasami w domu zdarza mi się odpalić PS2 i pograc w jakieś stare gry (jedyna konsola jakiej nie sprzedałem).
Aktualnie za to gram, ale wiąże się to z tym że jestem na wysyłce służbowej do Francji i zabijam czas grając w statki :D

c_RaSz

Od baaardzo dawna używam PC-ta do gry w brydża — nadal bywa, że odpalam (na stareńkim lap-ie, co to zbyt wiele nie uciągnie) program Cybron z roku... '86-go! Do brydża właśnie — no ale mam też taki w miarę współczesny: Q-Plus-Bridge

Czasami żałuję, że za młodu nie zainteresowałem się szachami, bo PC-et jest w te klocki lepszy, i to o kilka klas — zaś w brydża to raczej kiepski. No ale można też z ludźmi, on-line...
Pozdrawiam, i leeecę

AL


AiDec

Cytat: mrjinks w 06 Październik 2015, 18:37
Hmm, to kiedy czas na liczenie?:D Czy może rozkładasz to na większą ilość kompów a na tym co grasz to nie liczysz?;)

Szczesliwie, moje kompy potrafia duzo, a glowny komp potrafi wszystko (dane w wizytowce). Kompy do gier uciagna wszystko co BOINC moze na nie rzucic, w druga strone juz nie jest tak dobrze ;)
BOINC chodzi u mnie prawie 24h, tylko projekty CPU (Enigma, WCG i Radioactive) wiec nie przeszkadza mi to w graniu (i na codzien). Grafy niestety sa od dluzszego juz czasu (szczesliwie) zajete zarabianiem dla mnie pieniedzy (obrobka rysunkow technicznych).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Mój ojciec do brydża Bridge Deluxe with Omar Shariff

andy101fah

W moim przypadku to co dzień ok 2 godziny łącznie spędzam tutaj:

http://www.thesettlersonline.pl/pl/graj
http://www.tsotesting.com/en/play
http://cla.heroes-online.com/play
http://clb.heroes-online.com/en-US/home

w tle chodzi boinc i folding@home

necavi

WoWs obecnie  :attack:
WoT dotychczas/sporadycznie
...o ile nie padam z zmęczenia
Plan: zainstalować ponownie Settlers 3

mrjinks

No i ja gram, czekam aż spatchują Heroes VII;).
A poza tym to Cywilizacja V, Diablo czasami jak chce sobie poklikać bezmyślnie;).

cp

Ostatnio trochę mniej, ale generalnie tak, BOINC często przegrywa z grami walkę o zasoby mojego piecyka. Przeważnie są to eRPeGI (Pillars of Eternity, Wasteland 2) (nie mylić z MMO) czy wspomniana już Cywilizacja.

Troll81

to już wiem ze ty zdjęć nie obrabiasz jak twierdzisz..... i że niby taki zajęty jesteś i że niby chcesz trochę moich wirusów żeby dostać L4...... :D

cp

Cytat: Troll81 w 08 Październik 2015, 22:16
to już wiem ze ty zdjęć nie obrabiasz jak twierdzisz..... i że niby taki zajęty jesteś i że niby chcesz trochę moich wirusów żeby dostać L4...... :D

Plotki, łeż, potwarz i wraża propaganda! Uczciwie rozgrywam kolejne kampanie dla jednego gracza w GIMP-ie (edytor zdjęć of choice :) ) A twoje wirusy przereklamowane są. Mija trzeci dzień od ostatniego spotkania i wciąż nie jestem chory!!!  XD

Troll81

hm.... musi że indirect transfer nie podziałał. muszę następnym razem nakaszleć na ciebie :D

sknd

ja obecnie jakoś bardzo malo gram, nic mnie nie potrafi wciągnąć na dłużej niż 2 godziny, choć fakt, że baaaardzo rzadko cokolwiek próbuję (pewnie ze dwie gry na rok, o ile nie mniej) . Od nowości wolę stare i jare rzeczy typu Elastomania albo Hobo Soccer :D

Ósemka

Za dawnych czasów potrafiłem grać 16h dziennie :deadman:
Ale to już przeszłość. Dzisiaj wszystkie gry poszły w odstawkę, poza jedną: sporadycznie odpalę Doom1 i Doom2 na zmodernizowanych silnikach, modach i z dodatkowymi missionpack-ami.
Mój zestaw wygląda następująco:
- silnik gzdoom
- mod Brutal Doom v20
- Dodatkowe misje: Doom Ultimate, TNT, Plutonia Experiment, Freedoom, Strain

Co do dodatkowych levelów to w necie jest tego kopalnia, życia nie starczy żeby wszystkie przejść.

Widziałem jakiś czas temu prezentacje z targów nowego Dooma 4. Wydawcy żywcem zerżnęli większość modyfikacji z Brutala do nowej gry. Mam nadzieję, że się chociaż zapytali czy mogą.

Na kompie do Boinca nie gram, bo jest tylko do Boinca ;). Popykam czasem na lapku, który służy mi do wszystkiego innego niż liczenie.
Folding@Home - Team Poland [276]