Signatures for BOINC user's - czyli co o tym sądzicie.

Zaczęty przez SP7LX, 08 Lipiec 2022, 18:01

SP7LX

 :ahoy:

Tak sobie siedzę, patrzę na to i narzekam sam do siebie  :deadman: (czytaj głośno myślę  XD) na temat stron, które użyczają nam możliwości, by stworzyć własną sygnaturkę z odznakami.
Za dużo ich nie ma i nie wiem jak wy, ale ja tak nie do końca jestem zadowolony z tego jak to działa i  jakie daje możliwości.
Ponieważ (jak mniemam) ta grupka tutaj ma jakieś (bliżej nieokreślone) możliwości czy nie było by fajnie stworzyć samemu taką stronkę, serwer (jak zwał tak zwał) co by dawał nam "uresom" trochę większe pole do popisu jeśli chodzi o stronę graficzną, czy choćby poprawność działania.

Pytanie więc: Co Wy na to?  :boing:

I chciałbym, aby była to dyskusja merytoryczna, z propozycjami, przykładami ewentualnych problemów i ich rozwiązań. Dyskusja na poziomie technicznym co i jak można by zrobić, bo chyba zgodzicie się że od samych "łapek w górę czy w dół" na taki pomysł to się raczej nic nie urodzi.

Zatem: "Graj muzyko. "  :parrrty:

tito

Parę lat temu może by się udało.
Teraz zapomnij. Jesteśmy coraz bardziej wypaleni i coraz nas mniej.

pawg

trzeba na to mocniejszego serwera niż mamy obecnie, a to niestety kosztuje



chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 08 Lipiec 2022, 22:18
Parę lat temu może by się udało.
Teraz zapomnij. Jesteśmy coraz bardziej wypaleni i coraz nas mniej.
Może nie wypaleni, ale nie każdy ma tyle wolnego czasu i siły. No i nie każdy posiada wiedzę w tym kierunku.

andy101fah

Uwielbiam sygnaturki i mam ich sporo w podpisie. Ciągle liczę ale już na spokojnie.

EDU Enthusiast

moge udostepnic vps z OVH w stanach.
Pytanie jest miejscem ile potrzeba.


Napewno nie bede mial czasu by pomagac budowac owa strone.

SzaMoT🍀

Cytat: SP7LX w 08 Lipiec 2022, 18:01
:ahoy:

Tak sobie siedzę, patrzę na to i narzekam sam do siebie  :deadman: (czytaj głośno myślę  XD) na temat stron, które użyczają nam możliwości, by stworzyć własną sygnaturkę z odznakami.
Za dużo ich nie ma i nie wiem jak wy, ale ja tak nie do końca jestem zadowolony z tego jak to działa i  jakie daje możliwości.
Ponieważ (jak mniemam) ta grupka tutaj ma jakieś (bliżej nieokreślone) możliwości czy nie było by fajnie stworzyć samemu taką stronkę, serwer (jak zwał tak zwał) co by dawał nam "uresom" trochę większe pole do popisu jeśli chodzi o stronę graficzną, czy choćby poprawność działania.

Pytanie więc: Co Wy na to?  :boing:

I chciałbym, aby była to dyskusja merytoryczna, z propozycjami, przykładami ewentualnych problemów i ich rozwiązań. Dyskusja na poziomie technicznym co i jak można by zrobić, bo chyba zgodzicie się że od samych "łapek w górę czy w dół" na taki pomysł to się raczej nic nie urodzi.

Zatem: "Graj muzyko. "  :parrrty:

Kiedyś coś próbowałem korzystając z poradnika Naszego Kolegi z Forum mindc, na jakimś etapie niestety utknąłem, można to zrealizować i mieć własne dostosowaną sygnaturkę.
Może za jakiś czas wrócę do tego ponownie.

Link do sygnaturek Naszego Kamrata mindc
https://boinc.mindc.net/#h521
Link do RRDtool
https://oss.oetiker.ch/rrdtool/tut/index.en.html