Nowe artykuły na wiki

Zaczęty przez kempler, 17 Październik 2008, 18:56

Agbar

Cytat: Arthusp w 21 Lipiec 2011, 16:04
Trzeba teraz będzie zastanowić się nad kilkoma rzeczami: chcemy przebudować nieco tą listę - aby była czytelniejsza dla "Kowalskiego" - jak to zrobimy? Na razie padły następujące propozycje:
*  dodać ikonki dla obliczeń GPU - odpowiednio dla ATI i NVIDI (ale tutaj jest jeszcze problem, że są projekty, które obsługują ATI, ale np. tylko pod Linuxem, a pod innymi systemami już nie)
* rozdzielić kolumnę z dziedziną projektu na dwie: dziedzina projektu oraz status projektu - teraz wszystko jest trzymane w jednej kolumnie.

Jakie macie jeszcze pomysły?
Ostatnio zrobiłem listę (w LibreOffice), ale nie projektów tylko aplikacji projektów. Efekt uboczny poszukiwania (pod)projektów, które działają tylko na Linuksie. W końcu zrobiłem listę wszystkich aplikacji podawanych przez projekty z podziałem na systemy opreacyjne (de facto zgłaszaną platformę) i karty GPU. Lista jest sprzed tygodnia, więc wymaga już uzupełnienia o nowe projekty. No i trzeba jakoś to przekonwertować na wikimedia markup, czy jak się to nazywa. Proponuję jako osobny artykuł "Lista Aplikacji".

Troll81

Prześlesz mi plik to go przerobię na tabelkę w formacie wiki :D

emik



Troll81


Troll81

Przydałoby sie na wiki dodać do arta o historii teamu info o naszych projektach. A mamy się czym pochwalić....

kempler

Cytat: emik w 02 Wrzesień 2011, 21:02
Drug Search for Leishmaniasis :)

Więcej o tym projekcie: http://www.worldcommunitygrid.org/research/dsfl/faq.do
Niezbyt więcej ale od czegoś trzeba zacząć. Mój pierwszy art od dłuższego czasu. Trzeba wrócić do obiegu.  :attack:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

GRID

cieszę się  :) ja ostatnio miałem okres wegetacji bez myślowej, ale mam zamiar również wrócić do obiegu.

Troll81

Cieszę się że wracasz do formy Kempler.  :parrrty:

kempler

Witam
Napisałem artykuł na temat Odznak w projektach. http://www.boincatpoland.org/wiki/Odznaka Prosiłbym o jakieś uwagi czy wszystko się zgadza a potem News.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomasz R. Gwiazda

pieknie

teraz wypromowac ten art trzeba ladnie

Szopler


Tomasz R. Gwiazda

CytatW Windows:

    tworzymy nowe zadanie harmonogramu,
    w ścieżkę do uruchomienia wpisujemy "[scieżka_do_folderu_z_BOINC]\boinccmd.exe --set_run_mode never 25200",
    ustawiamy uruchomienie na godziny 6 i 15, każdego dnia
    zapisujemy i... to wszystko!

troszke lakoniczne, moglbys rozwinac watek zadania harmonogramu i tego co i jak tam wpisujemy ?

i wyjasnienie co ten parametr oznacza set_run_mode never 25200

Szopler

Nikt nie zabrania dopisać... XD tym bardziej, że harmonogram zadań w Win7 i chyba Vista znacznie się różni od tego z wcześniejszych wersji Windowsa.

Troll81

i do newslettera proszę dopisać....

GRID

Cytat: Szopler w 29 Grudzień 2011, 16:52
Nikt nie zabrania dopisać... XD tym bardziej, że harmonogram zadań w Win7 i chyba Vista znacznie się różni od tego z wcześniejszych wersji Windowsa.
Nikt nie zabrania, więc dodałem troszkę od siebie  :respect:

taktu

Przeniosłem beta testing WCG do aktywnych


Szopler

Dobra... dopisałem trochę, ale trzeba to jakoś przeedytować i dopisać jeszcze o linuksie...

kempler

Dzięki Aegis. tyś. wstyd.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81


Aegis Maelstrom

Cytat: kempler w 29 Grudzień 2011, 21:29
Dzięki Aegis. tyś. wstyd.

XD Zwracam też uwagę na delikatną kwestię "ilość" vs "liczba" i polecam się na przyszłość.  :parrrty:

Fajny i potrzebny artykuł, jak najwięcej takich.  :respect:

kempler

#140

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81


GRID

kempler żebyś Ty wiedział jak ja się cieszę że do nas wróciłeś  :respect: i że jesteś z nami.  :respect:

kempler

Ja też się cieszę :)
Już skrobię następny.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

kempler wraca do formy. Troll będzie zbędny. :D

kempler

Trollu roboty jest wystarczająco dużo  :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

no własnie. musze się ewakuować zanim komuś do łba przyjdzie mnie nią obciażyć  %)

kempler

Gotowe.

Opis The Clean Energy Project Faza 2.

A tu mały artykulik o podprojekcie Beta Testing. Nawet nie wiedziałem że taki jest.

:book:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

GRID

Poprawiłem tak zwany multi-links - przez twórców wiki i AutoWikiBrowser uznawane jako błąd. Podobno schemat przyjmuje że tylko pierwsze wystąpienie słowa jest linkiem, każde następne już zwykłym słowem.

kempler

yyyyy a tak na jakimś przykładzie to o co konkretnie chodzi ?
Aha, i jeszcze jedno. kiedyś było bardziej widać różnice w artykułach. Tzn jak ktoś po mnie poprawił, dawałem różnice, to było to jakoś pogrubione a teraz lednwo co widać gdzie są zmiany :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Aegis Maelstrom

Podejrzewam, że chodzi o to, że w przyjętym zwyczaju na Wikipediach jest tak, że link wewnętrzny (czyli do innego hasła na Wikipedii) daje się tylko przy pierwszym wystąpieniu słowa. Np. gdy napiszę urodził się w Polsce... bla bla bla Polska w tym czasie była pod zaborami - to link do hasła Polska dam tylko przy pierwszym wystąpieniu słowa.

Taki zwyczaj występuje na Wikipedii i jest przestrzegany przy redakcji haseł, nie wiem jak on się ma do założeń przyjętych przy technicznej stronie: MediaWiki i różnych rozszerzeniach (tzw. gadżetach) do niej.

AL

#151
Dodałem artykuł o WAK
Dziś kolejny:
Weak authenticator

Proszę o sprawdzenie i ewentualną korektę. Pierwszy sam wczoraj poprawiałem - ale coś mogłem jeszcze przeoczyć.

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

ale info o tym wrzuciłes do wątku o schistosomatozie :D juz podzieliłem  :respect: :respect: :respect: :respect:

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

krzyszp

Aż się chce coś robić widząc, że ktoś odwala taką robotę z artami ;)  :p_arr:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kempler

Obiecuję że będzie tego więcej.
:parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

złapałem cie za słowo Kempler :D i nie puszczę  %)

kempler

#158
Mam 2 noworoczne postanowienia w BOINC.
1. Dobić do miliona  :attack:
2. Każdy projekt który zostanie wybrany projektem miesiąca będzie uzupełniony na wiki. W związku z tym dodałem artykuł o tym czym różni się FM@H od innych malarycznych: FAQ FightMalaria* oraz uzupełniłem to co napisał PoznanskaPyra o FightMalaria@Home. Trochę tekstu tam mają więc jest co robić  :)
*Jeśli coś jest niezrozumiałe to proszę pisać/zmieniać/sugerować inne tłumaczenie. Takim to jest językiem napisane że nie daje rady  ;)



Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....